lekarz Mariusz Sitarz

Byłam raz i o ten raz zdecydowanie za dużo. Po tej wizycie pozostał mi na długo niesmak. Bardzo niemiły, opryskliwy, niedelikatny człowiek. Zdecydowanie NIE POLECAM !!!

Fachowy, konkretny, wszystko jasno tłumaczy, od 18 lat jestem jego pacjentką i darzę pełnym zaufaniem. Polecam

Nie polecam Paniom, które maja problemy lub schorzenia wymagające poświęcenia więcej uwagi oraz dyskusji. Prosta wizyta ok, ale przy jakichkolwiek problemach lub pojawiających się pytaniach ze strony pacjentki zauważa się wyraźny brak jakiejkolwiek empatii i problemy z komunikacją. Poza tym podejście do pacjentki budzi wiele zastrzeżeń, a specyficzny jak to niektóre Panie nazwały humor jest zazwyczaj bardzo nie na miejscu

Świetny specjalista , konkretny człowiek , osobiście nie mam do niego żadnych zastrzeżeń , jego pacjentką jestem od 13 lat.

Najlepszy lekarz wszystko ok. Przystojny syn!

Najlepszy lekarz wszystko ok. Przystojny syn!

Najlepszy lekarz jakiego znam -od lat jestem pod jego opieką prowadził moje dwie ciąże,super specjalista ,idealne podejście do pacjentki,polecam wszystkim i nie słuchajcie złych opinii moim zdaniem wyssane z palca !!!

Jest to lekarz ordynarny chamski.Wizyta u niego trwa doslownie chwile.Do tego jeszcze PALI papierosy w gabinecie.dwa lata temu mialam ciaze pozamaciczna i przez tego lekarza ledwo uszlam z zyciem!!!!!!!!ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!!!

ja osobiscie jestem zadowolona ztego lekarza. mala

ja osobiscie jestem zadowolona ztego lekarza. mala

Zgadzam się z przedmówczyniami : specyficzne poczucie humoru- ale rozładowuje stres związany z wizytą. Prowadzi moją drugą ciążę- spokojnie, robi wszytskie badania. Polecam.

Ogólnie lekarz dobry, ma dziwne poczucie humoru, ale trzeba się przyzwyczaić. Genaralnie rozładowuje stras związany z wizytą. Specjalnie nie straszy na zapas, jest konkretny i rzeczowy. Polecam