lekarz Mariusz Sitarz

jest to lekarz konkretny i rzeczowy nie jak wielu innych do których chodziłam, spotkałam go pierwszy raz w szpitalu. Polecam! Barbara z Rumi.

WSZYSTKIE PANIE TRAKUJE NA TY SLOWAMI WSKAKUJ NA FOTEL, I CIAGLE DOTYKA TYM SWOIM CZY SIE BZYKASZ,Arogancki,NIE WYKONUJE ZADNYCH DODATKOWYCH BADAŃ,WSZECHWIEDZACY NA DOTYK.

Według mnie to kiespi lekarz tylko leci na kase. Jak sie idzie to przychodni to nic sie nie załatwi zero podejscia żeby kompleksowo załtwic sprawe zapisuje jedno i sie znowu czeka na nastepna wizity i zawraca mu glowe i stresuje zamiast pozapisywac wszystko na raz 2 lata u niego bezskutecznie prubowalam zachodzic w ciąze i nic. Wysztkie badania i lekarstwa dostałam od innych lekarzy bo ten do niczego sie niepofatygował.

TEN LEKARZ MA BEZNADZIEJNE PODEJŚCIE DO PACJENTEK, JAK SIĘ ZADAJE ZA DUŻO PYTAŃ TO TRAKTUJE KOBIETĘ JAK HISTERYCZKĘ, BARDZO NIEMIŁY,

Chodzilam do tego lekarza wiele lat, poki sie nie wyprowadzilam z miasta. Wspanialy czlowiek. Swietny specjalista. Ma specyficzne poczucie humoru, trzeba miec do niego podejscie ;) wtedy mozna sie niezle posmiac w trakcie wizyty. Byl to tez moj pierwszy ginekolog, podczas pierwszej wizyty staral sie mnie odstresowac, byl delikatny i spokojnie tlumaczyl mi jak sie zachowac, zeby badanie przebieglo ok. Polecam kazdemu!!

najlepszy ginekolok przytocze pare przypadkow: kolezanka byla w ciazy i chodzila prywatnie do jakiegos mizernego ginekologa, gdy braklo jej kasy, poszla do Dr Sitarza bo musiala zrobic badania jak to sie w ciazy robi co sie okazalo bylo to 3dni po wizycie u prywaciarza ale doktor Sitarz ja przyjal i zbadal co sie okazalo ,ze nosi martwy plod od dwoch tygodni taki bystry byl prywaciasz.inna znajoma miala mlodo wycietego jednego jajnika i pewna pani ginekolog powiedziala jej ze nigdy nie bedzie miala juz dzieci i co lepsze ze ma torbiele,byla zalamana wiec poradzilam jej wizyte u doktora Sitarza i co sie okazalo ze niema zadnych torbieli malo tego ma teraz 7-letnia zdrowa coreczke. jesli chodzi o nadrzerki moja bratowa nie miala kasy aby ja wypalic i pan doktor Sitarz nie zaprosil jej do siebie na prywatne wypalanie tylko zrobil jej to metoda laserowa za darmo!!!!, a jesli chodzi o mnie dzieki niemu mam wspaniala corke i usunieta nadrzerke,....kiedys chodzilam do pani doktor ginekolog u ktorej nie moglam wypalic nadrzerki przez rok poniewaz nie stac mnie bylo na to co zekomo mialam kupic w aptece aby to zrobic, przenioslam sie do Sitarza i na drugiej wizycie nie mialam juz nadrzerki. moglabym wiele pisac ale napisze tylko tyle TO NAJLEPSZY LEKARZ POD SLONCEM!!!

Bardzo dobry lekarz ;) serdecznie polecam, ja jestem bardzo zadowolona :)

Bardzo dobry lekarz ;) serdecznie polecam, ja jestem bardzo zadowolona :)

specyficzne poczucie humoru, rozładowujące napięcie związane z wizytą :)

specyficzne poczucie humoru, rozładowujące napięcie związane z wizytą :)