Do Pana doktora trafiłam z polecenia koleżanek, które prowadziły u niego ciąże i rodziły na jego dyżurze (ogólnie były zadowolone). PLUSY: -miły, sympatyczny człowiek, odpowie na każde pytanie -komfortowa atmosfera i warunki podczas wizyty i na tym plusy się kończą MINUSY: -Pan doktor lubi przyjmować "między wizytami" nieumówione wcześniej pacjentki, przez co nigdy nie zdarzyło mi się wejść do gabinetu zgodnie z umówioną godziną, a starałam się być zawsze ok.10min wcześniej -nie kieruje na badania (chociaż i tak każda z nas za nie płaci, ponieważ on ma tylko prywatną praktykę) ...

PLUSY:
-miły, sympatyczny człowiek, odpowie na każde pytanie
-komfortowa atmosfera i warunki podczas wizyty
i na tym plusy się kończą
MINUSY:
-nie kieruje na badania (chociaż i tak każda z nas za nie płaci, ponieważ on ma tylko prywatną praktykę) !!! - przez całą ciążę miałam tylko 3 morfologie mimo,że miałam anemię (teraz ujeżdżam z dzieckiem po poradniach hematologicznych, ponieważ ma pogłębiającą się niedokrwistość); mocz tylko na początku i na końcu ciąży; posiew na paciorkowce pobrał dopiero (nieszczęśliwie) na dzień przed porodem, co skończyło się tym,że dziecko, mimo tego, że podano mi w szpitalu trzy dawki antybiotyku, zaraziło się bakteriami podczas porodu i nadal to leczymy...
-nie odbiera telefonu, jak ma dyżur w szpitalu, ale ... odpisuje na sms - tak było w moim przypadku (kilkakrotnie do niego dzwoniłam, gdyż odeszły mi wody płodowe)
-mimo,że przyjechałam do niego na dyżur, a wody wręcz chlustały i ciekło ze mnie podczas badania, Pan doktor, charakterystycznym dla siebie, spokojnym tonem, poinformował mnie,że ewidentnie jest to pęknięcie pęcherza płodowego i mam 1,5cm rozwarcia, ale nie przyjmie mnie na oddział, bo nie ma miejsc !!!! kazał mi jechać do innego szpitala, .....a pacjentkę przede mną przyjął ! Generalnie jak powiedziałam to w szpitalu, w którym rodziłam, położna zaczęła się śmiać, co to znaczy "nie ma miejsc?" Do tego zdziwił ją fakt, jak można odesłać z kwitkiem prywatną pacjentkę i to jeszcze taką, której od 7 godzin ciekną wody po nogach...
-kiedy przyszłam na wizytę kontrolną 6tyg. po porodzie, miał przede mną 3 pacjentki "między wizytami", przez co przyjął mnie 20 minut później !!!
Wiem, że następnej ciąży na pewno u niego nie poprowadzę.

Wspaniały ginekolog! Trafiłam do niego w czasie ciąży, po tym jak uciekłam w popłochu od innego lekarza:-) Dr wszystko szczegółowo tłumaczy, udostępnia komórkę, więc można zadzwonić, kiedy coś niepokoi. Ja skorzystałam z tego tylko raz. Nie dość, że doktor odebrał, to jeszcze spokojnie i szczegółowo wyjaśniał. Spłynęła na mnie fala spokoju;-) Tak było do końca ciąży. Termin porodu wypadł podczas urlopu dra Skupina - prosił o sms, gdyby coś się działo. Wysłałam smsa, że urodziłam, a on wysłał mi gratulacje. Czy ktoś uwierzy, że w Polsce jest taki lekarz?:-) JEST. Polecam!

Prowadził moją drugą ciążę (pierwsza prowadzona przez innego lekarza niestety obumarła, gdyż tamten zignorował niepokojące objawy). Niczego nie bagatelizował, dokładny, rzeczowy, wysoka kultura, życzliwym słowem dodawał otuchy, iż tym razem uda się (i tak też było:).Bardzo delikatny i taktowny podczas badania. Jedyny minus-sądze, iż ilość badań zlecanych w czasie ciąży zdecydowanie niewystarczająca. Poza tym do niczego nie można się przyczepić - dobry lekarz i życzliwy człowiek.

DWOMA RĘKOMA PODPISUJE SIE POD WSZYSTKIMI POZYTYWNYMI OPINIAMI NA TEMAT PANA DOKTORA!!! GDYBY BYŁ RÓWNIEŻ STOMATOLOGIEM, PEDAITRĄ, KARDIOLOGIEM, OKULISTĄ TO NAPWENO BYŁABYM WIERNĄ PACJENTKĄ W WSZYSTKICH SPECJALIZACJACH!!!!!! GORĄCO POLECAM!!!!!!

Wspaniały lekarz i człowiek. Doktor jest moim lekarzem od 14 lat, urodziłam z jego pomocą dwóch zdrowych synów. Zawsze uprzejmy, uśmiechnięty i taktowny. Poświęca mi zawsze tyle czasu ile trzeba, spokojnie i rzeczowo wytłumaczy każdy problem. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Wspaniały człowiek i wspaniały lekarz!!!Gorąco polecam!!!

Wspaniały człowiek i wspaniały lekarz!!!Gorąco polecam!!!

Bardzo dobry i NIEDROGI lekarz- ginekolog. Prowadzi mnie od 13 lat. Polecam!

Bardzo dobry i NIEDROGI lekarz- ginekolog. Prowadzi mnie od 13 lat. Polecam!

Bardzo dobry.Poświęcił mi dużo czasu na wytłumaczenie moich dolegliwości.Serdeczny,godny zaufania.

Doskonały lekarz! Potrafi słuchać, nie bagatelizuje problemów. Wszystko dokładnie wyjaśnia. W czasie ciąży dodatkowe, nieplanowane wizyty (gdy pojawia się jakiś nagły problem) bezpłatne.

Gorąco polecam, lekarz doskonały. Prowadził moją ciążę - dziecko urodziło się zdrowe mimo wcześniejszych komplikacji.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Med Polonia Sp.z o. o.
Obornicka 262B