dr n. med. Mariusz Uryszek

Bardzo polecam, konkretne i profesjonalne podejście. Szybka reakcja, stworzona miła atmosfera. Cieszę się że trafiłam pod opiekę pana doktora!

Byłam u p. dr z córką z powodu małego zgrubienia w na lewym przedramieniu. Zamiast wyjaśnić, co może być przyczyną tegoż, od razu rozważał chirurgicze usunięcie i badanie histopatologiczne, nie wspomniał nic o badaniu np. usg, które mogło pewne rzeczy wyjaśnić. Na pytanie, co może być przyczyną, polecał gabinet wróżki. Przy okazji córka otrzymała wizytówkę z namiarami na dermatologa. przypuszczalnie kogoś z rodziny p. dra, ponieważ widniało na niej to samo nazwisko. Okazało się, że ten guzek jest wynikiem małego urazu, co wyjaśnione zostało przez innego lekarza i w innym gabinecie. Stracone pieniądze i niesmak, Zdecydowanie nie polecam.

Przede wszystkim fachowiec od laparoskopii pewny swoich umiejętności. Moze faktycznie nie za bardzo kontaktowy ale jednak fachowiec. Robił mi przepuklinę pachwinowa prosta. Miałem duża blizne na brzuchu i cjcalem uniknąć kolejnej. 10 dni po zabiegu jest super. Polecam głownie za kompetencje.

Dr Uryszek uratował mi zycie, kiedy wypisano mnie (z ostego dyżuru) ze szpitala MSWiA z zapaleniem pęcherzyka żółciowego. Trafiłam nastepnego dnia do przychodni i Pan Doktor, jak tylko zobaczył moje wyniki, nqtychmiast kazał zgłosić się do szpitala na natychiastową operację. Kompetentny, pełen profesjonalista, lekarz z powołaniem! Bezinteresowny, skupiony na pacjencie. Oby więcej takich lekarzy!

Niezwykle kompetentny lekarz, wysokiej klasy specjalista i co równie istotne - człowiek wyjątkowej cierpliwości i kultury. Nie ustaje w poszukiwaniu pomocy dla pacjenta, nawet jeśli to wymagające dodatkowego zaangażowania. Ponadto zachowuje się tak jakby to pacjent był najważniejszy.Doskonałe połączenie świetnego specjalisty i niezwykłego człowieka. Miałam to szczęście, że Pan Doktor przeprowadził u mnie zabieg usunięcia żylaków a mojemu tacie usunął kamienie. Panie Doktorze dziękujemy.

Dr Mariusz Uryszek wykonał mnie operację żylaków z bardzo dobrym skutkiem. Polecam korzystanie z doświadczenia i umiejętności tego lekarza

Doktor po przyjeciu mnie do gab bez badania przedmiotowego tylko po wywiadze wysłał na RTG - dobrze być moze ma taki schemat pracy, po RTG stwierdził nadwichnęcie stawu ramiennego - bez tłumaczenia czym to moze grozić, jak to mozna leczyć co jeszcze da się zrobić - zalecił artroskopie i tyle. na pytanie o leki p bólowe - stwierdził ze tak mozna a rehabilitacja - tak jak chce. zero zainteresowania pacjentem, i zero badania klinicznego.

zero zainteresowania pacjentem, i zero badania klinicznego.

Dr MARIUSZ URYSZEK uratował mi życie. Postawił właściwą diagnozę i po paru dniach już byłam przez Pana Doktora operowana. A wcześniej leczono mnie na wrzody przez parę lat, kiedy faktyczną przyczyną moich dolegliwości okazał się pęcherzyk żołciowy. Zdecydowanie polecam Pana Doktora, jako niezwykle kompetentnego i rzeczowego lekarza.

Ja też wpadłam w ręce dr.Mariusza Uryszka miałam robioną operację na żylaki obu nóg i jestem zadowolona gdyż nogi już nie bolą tak jak przed operacją.

Dr. Uryszek operował mój pęcherzyk żółciowy. Jestem bardzo zadowolona. Opieka w Centrum Damiana (w ramach NFZ)jest znakomita. Bardzo polecam doktora Uryszka.