dr n. med. Mariusz Uryszek

Doktor Uryszek przeprowadzić u mnie operację usunięcie żylaków, bardzo udaną, żadnych komplikacji. Polecam!!

Bardzo sympatyczny i pomocny lekarz, pomógł również w ustaleniu terminu operacji, którą przeprowadził bardzo fachowo i kompetentnie. Mimo, że poświęca trochę za mało czasu na kontakt z pacjentem to bardzo go polecam.

Cudowny lekarz, świetny profesjonalista! Szybka, trafna diagnoza, badania na miejscu, operacja, lczenie, wszystko to w zaledwie jeden miesiąc to zasługa pana doktora Mariusza Uryszka.Żadnych komplikacji po operacji. POLECAM !!!

jestem pacjentką dr. Uryszka od wielu lat i do tej pory nie spotkałam się z takim ciepłym zainteresowaniem pacjentem i jego chorobą. Dzięki panu doktorowi moje chore nogi są teraz jak u osiemnastki. Wszystkim serdecznie pana doktora polecam i na pewno nigdy nie będą rozczarowani bez względu na wiek.

W odtępie ok 7-u tygodni pan doktor operował obydwie moje nogi z powodu żylaków ( Opercja odbyła się w klince Damiana i była refundowana przez NFZ ) Dr.Uryszek jest fachowcem z ogromną wiedzą i bardzo wysoką kulturą osobistą.Odpowiada cierpliwie na każde pytanie.Dokładny,zainteresowany pacjentem i życzliwy lekarz. Polecam !

Polecam !

Miałem operację usunięcia pęcherzyka żółciowego. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie. Doktor interesował się moim stanem (fizycznym i psychicznym) zarówno przed jak i po operacji. Pełen profesjonalizm.

Dr Uryszek operował mi pęcherzyk żółciowy i z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, napisać że jest specjalistą jakich mało, jest kompetentny, uprzejmy, rzetelny... Polecam pana Doktora wszystkim zainteresowanym pacjentkom. Monika

Monika

kompetencje zawodowe niewątpliwie na najwyższym poziomie. zainteresowanie pacjentem- zerowe

W odstępie 6 tygodni Doktor operował obie moje nogi z powodu żylaków. Żylaki miałam rozległe od kostek do pachwiny. Jestem bardzo zadowolona zarówno z samych operacji, jak i z kontaktów z doktorem.