dr n. med. Mariusz Wróblewski

Przsympatyczny,zabawny i to na tyle pochwał.. Jestem w 5 m-cu pierwszej ciąży, gdyby nie koleżanka nie wiedziałabym nic.. Nie powiedział, że należy brać kwas foliowy czy witaminy jak np. prenatal, ani razu nie zbadał mi piersi, nie zważył, nie zmierzył ciśnienia, za to na badanie które musiałam zrobić w jego prywatnym gabinecie za 80zł wysłał mnie już dwa razy... jenym słowem: naciągacz. Liczy się tylko kasa!

Lekarz choć uprzejmy miły i sympatyczny podchodzi do każdego problemu zdrowotnego kompetentnie, ale jedynie co mnie poruszyło to przede wszystkim lekarz ,który by tylko naciągał innych. Pacjentki są ważne ale pieniądze za każdy zabieg ważniejsze.

Pacjentki są ważne ale pieniądze za każdy zabieg ważniejsze.

Od kilku miesięcy jestem pacjentką dr.Wróblewskiego (trafiłam z polecenia prowadził dwie ciąże u przyjaciółki)wykrył u mnie stan przedrakowy szyjki macicy,polecam.

Lekarz troche zbyt ciekawski, np pytajac ile miała pan partneróww seksualnych...przecież chyba nie to jest istotne. wizyta trwa zbyt krotko i w pośpiechu, mało tego odbiera w trakcie telefony i potem nic nie pamięta, tragedia.

Niestety nie mogę polecić tego lekarza. Od pierwszej wizyty nie wzbudził mojego zaufania, jednak kilka razy u niego byłam... Pan dr mam wrażenie przede wszystkim skupia się na możliwości zarobku dla siebie, stąd strasznie namawiał na usunięcie malusieńkiej nadżerki (bez zmian rakowych), mimo, że przyszłam do niego z innym problemem... Problem dla mnie ważny miałam wrażenie jakby lekceważył... Zasięgnęłam języka wśród kilku pacjentek Pana dr i się okazało, że spośród 3 z którymi rozmawiałam u KAŻDEJ Pan doktor wykrywał (nie wykryte dotąd przez innych lekarzy) nadżerki, następnie kierował na badanie biocenozy pochwy (80zł), a później na zabieg jej usunięcia (300zł). Konsultowałam moją sytuację z innym lekarzem, który absolutnie nie widzi teraz konieczności usuwania nadżerki, która ma max 0,5cm... Co więcej otwarcie powiedział, że nie może zapewnić, że po zabiegu jej usunięcia nadżerka ponownie się nie utworzy. Tego od pana dr Wróblewskiego oczywiście nie usłyszałam. Więcej Pana dr nie odwiedzę... jak dla mnie naciągacz...

Zdecydowanie nie polecam. Pan doktor nie raczył mnie poinformować o tym że zaczęło się u mnie poronienie zlecając kolejne badania i kolejne kosztowne wizyty. Poronienie zaczęło się po jednym z jego badań po którym zaczęłam krwawić. Po poronieniu nadal nie odpuszczał i próbował wmówić mi jaki to mój stan jest skomplikowany proponując kolejne drogie wizyty. Obecna Pani doktor do której chodzę ze zdumieniem wysłuchiwała co On wyprawiał. Kasa..Kasa..Kasa.. Tylko to się dla niego liczy.

Byłam pacjętką dr.Wróblewskiego prawie przez całą ciąże i muszę stwierdzić że to lekarz który przyjmuje tylko dla pieniędzy.Jeśli potrzebujesz zwolnienia to polecam a jeśli nie to odradzam.Potrafi omotać pacjętke.I jest czasem bardzo zakręcony.Omijajcie ten gabinet

1. Polecam - swoim poczuciem humoru rozładowuje napięcie, z jakim się wchodzi do gabinetu. 2. Dobrze wyjaśnia wątpliwości. 3. W nagłych przypadkach nie odsyła na inne terminy, ale przyjmuje nawet w późnych godzinach. 4. Do dopracowania jeszcze system kolejkowy: czasami duże opóźnienia i zbyt mało miejsc siedzących w poczekalni. 5. Ogólnie jestem zadowolona:)

2. Dobrze wyjaśnia wątpliwości.
5. Ogólnie jestem zadowolona:)

LEKARZ KOMPETENTNY I SYMPATYCZNY,MNIEJ SYMPATYCZNA JEST POŁOŻNA,KTÓRA PRACUJE W GABINECIE TEGO LEKARZA.CIĄGLE Z FOSZKIEM.

LEKARZ KOMPETENTNY I SYMPATYCZNY,MNIEJ
SYMPATYCZNA JEST POŁOŻNA,KTÓRA PRACUJE W GABINECIE
TEGO LEKARZA.CIĄGLE Z FOSZKIEM.

Bardzo dobry lekarz!Ja właśnie jestem w ciąży z pierwszym dzieckiem i wszystko jest dal mnie nowe ale pan doktor odpowiada na wszystkie moje pytania i jestem bardzo zadowolona!!!