lekarz Marlena Kowalczyk

Internista, Reumatolog

Pani doktor nie szanuje czasu pacjenta. Na wyznaczoną wizytę czeka się od 1-2 godzin. Dzisiaj miałam wyznaczony termin usg. Byłam 10 minut przed czasem - jedyna osoba pod gabinetem. O wyznaczonej godzinie zapukałam. Pani prosiła poczekać, po kilku minutach wyszła i zapowiedziała ,że za chwilę wróci. Ta chwila trwała co najmniej 40 minut - tyle byłam w stanie zaczekać. Musiałam zrezygnować z badania, żeby pójść do pracy. Nie mam słów na określenie takiego traktowania pacjenta.

Nie wiem skąd takie dobre opinie o Pani doktor. Mnie niestety Pani doktor niejednokrotnie olała ponieważ czekając do niej na umówioną wizytę a było to zazwyczaj ok 1-2h byłam w gabinecie zaledwie do 5 min gdzie innych widziałam że przyjmowała po 15-20 min lub nawet dłużej. Ponadto oprócz raz zleconych badań Pani doktor nie przepisała mi żadnego leku ani rehabilitacji. Na jednej z ostatnich wizyt Pani doktor bardziej interesowała się dokumentami jakiegoś innego pacjenta z którymi przyszła rejestratorka niż mną a gdy już załatwiła tą sprawę z tymi dokumentami powiedziała że moje wyniki zleconych badań są ok i żebym przyszła jak będzie gorzej. Po czym przyszłam właśnie jak było gorzej (nie mogłam spać z bólu przez całą noc) to Pani doktor powiedziała że mnie nie przyjmie bo nie ma czasu.

Bardzo dobra lekarka, sympatyczna i kontaktowa. Zawsze przychodzi na dyżur punktualnie i nie odmawia dodatkowych wizyt.