prof. dr hab. Marta Stelmach-Mardasprof. dr hab. Marta Stelmach-Mardas - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. Marta Stelmach-Mardas

Epidemiolog, Dietetyk

Dietetyką zajmuję się od prawie 10 lat pomagając chorym osobom osiągnąć lepsze efekty w podstawowym leczeniu chorób dieto zależnych. Efektywna współpraca pozwala na osiąganie długotrwałych korzyści a zadowolenie pacjentów jest najlepszą wizytówką i motywacją do wykonywania pracy z pasją i zadowoleniem. Nieustanne kształcenie pozwala być up to date z nowymi trendami dietetyki i konsekwentnie podnosić kwalifikacje świadcząc usługi profesjonalnie na najwyższym poziomie.

Wykonywane badania:...

ZDECYDOWANIE POLECAM!!! Pani dr.Marta jest bardzo dobrym specjalistą ,wie dobrze co robi Od dłuższego czasu walczę z nadwagą ,korzystałam z różnych diet a waga stała jak zaczarowana ciągle 87 kg przy wzroście 161 cm. Dopiero koleżanka poleciła mi Panią Martę i tak walczymy o każdy kilogram .Schudłam już 12 kg w 6 miesięcy. jestem bardzo zadowolona i nie ukrywam, że to nie koniec przy pomocy Pani Marty chciałabym jeszcze 10 kg zrzucić. ..Dietę mam bardzo smaczną i odpowiada mi w niej wszystko.Jestem o wiele weselsza i radosna . Specjalista godny polecenia. Pozdrawiam bardzo zadowolona pacjentka.

Doktor Marta to naprawde dobry fachowiec! Ja chodze do niej z chorym dzieckiem. Wśród wielu zaleceń dietetycznych, które otrzymałam od różnych lekarzy dopiero Pani Doktor wymyśliła rzeczy możliwe do przygotowania dla mnie i smaczne dla córki. Podobno dzieci wyczuwają dobrych ludzi, więc chyba z Panią Doktor tak jest bo córka ja uwielbia. Naprawde polecam, to jest kobieta dbająca o swoich pacjentów !!!

Polecam wizytę ale osobom które są zdeterminowane i wiedzą na co się decydują. Ja od maja do paździenika zjechałem z 118 na 89! Tylko reguły są żelazne i nie ma podjadania! Fachowe prowadzenie przez panią Martę pozwoli uzyskać bez problemu cel. Polecam i zachęcam tą drogę odchudzania a raczej zmiany żywienia.

Już po tygodniu stosowania diety widać bardzo znaczącą różnicę. Kg spadły, czuje się dużo lepiej, nie jestem opuchnięta, nie mam wzdęć i problemów z wypróżnianiem. jedyny lekarz który mi pomógł.

ZDECYDOWANIE POLECAM!!! Pani Marta indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, dieta ułożona została racjonalnie, zgodnie z tym co lubię a co najważniejsze efekty są widoczne. Jest kompetentnym specjalist. i miłą otwartą osobą. Dieta nie tylko pozwala na zgubienie zbędnych kilogramów ale również kształtuje nowe nawyki żywieniowe co znacznie ułatwia prawidłowe odżywianie po osiągnięciu wymarzonej wagi. Specjalista godny polecenia. Pozdrawiam zadowolona pacjentka.

Jeżeli ktoś ma ochotę odmienić swoje życie, zaczynając od zmiany nawyków żywieniowych, to serdecznie polecam Panią Martę :) Dieta ułożona jest specjalnie dla mnie, po uprzednio przeprowadzonym wywiadzie na temat tego, co lubię jeść. Nie ma w niej trudno dostępnych produktów, wymyślnych przypraw czy tego typu "odstraszających" rzeczy :)W dodatku jest to bardzo miła i ciepła osoba, która potrafi skutecznie zachęcić do pracy. Efekty zadowolą każdego - waga w dół, większa pewność siebie, lepsze samopoczucie, ogółem same plusy :)

Zdecydowanie wszystkim polecam Panią Martę! jest doskonałym fachowcem i przemiłą osobą. Dieta dostosowana jest do indywidualnego stylu i smaku pacjenta, jem to co lubię i chudnę :)

Pani Marta jest kompetentna i zna się na rzeczy. Już po pierwszym tygodniu bez problemu zgubiłam 3 kg. Dieta jest smaczna i urozmaicona, a i z kontaktem nie ma problemu - zdecydowanie polecam!

Jestem jednym z wielu "pacjentów" Pani Marty. Jak dla mnie pełen profesjonalizm i pełne zaangażowanie (5+ w ocenach). Jeżeli chodzi o koszt wizyty to jest "tanio" w porównaniu do innych dietetyków. Dieta dobrze dostosowana do każdego pacjenta z osobna. Nie jest ustalana w/g jakiegoś "arkusza", tylko poprzez wywiad z pacjentem i można wybrać to co się lubi :-))(oczywiście z umiarem), ale jak to bywa na diecie trzeba odmówić sobie wielu przyjemności!! Pozdrawiam zadowolony w 100% pacjent Marek :-) (-13kg) i cały czas waga idzie w dół

Jeżeli chodzi o koszt wizyty to jest "tanio" w porównaniu do innych dietetyków.

Pozdrawiam zadowolony w 100% pacjent

Marek :-) (-13kg) i cały czas waga idzie w dół

Wspaniała kobieta i świetny specjalista. Najwspanialsze jest to, że je się to co się lubi i mimo tego się chudnie! Naprawdę gorąco polecam. Pani jest bardzo miła i uprzejma, bezproblemowa i ZAWSZE służy pomocą. Jestem zachwycona. A na wadze -10 kilo :)