lekarz Marta Szałapata-Kraśniak

Foniatra, Laryngolog

2,2
2,1

Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pani laryngolog. Podczas badań okresowych medycyny pracy inny laryngolog stwierdził, że potrzebna jest pilna wizyta prywatna i konieczność zabiegu prostowania przegrody nosowej. Gdy faktycznie po pewnym czasie zaczęło mi się trochę gorzej oddychać przez nos, postanowiłem udać się na wizytę do laryngologa. Miałem to szczęście, że właśnie trafiłem do Pani Marty (i to w ramach NFZ w stosunkowo krótkim terminie). Pani Marta oceniła, że nie jest konieczny zabieg, ale sugeruje zastosować krioterapię, ponieważ są powiększone małżowiny. Po kilku zabiegach zdecydowanie lepiej mi się oddycha przez nos. Serdeczne podziękowania dla Pani laryngolog. Oby więcej takich doświadczonych, miłych i empatycznych lekarzy. Polecam serdecznie Panią Martę!

Pani w placówce PZU na ul. Niskiej 2 nie przyjęła mojego dziecka do konsultacji, ponieważ spóźniłem się 20 minut przez korki. Dziecko potrzebowało pilnej pomocy z powodu codziennych krwotoków z nosa tracąc ogromne ilości krwi. Przy poprzedniej wizycie sama spóźniła się conajmniej 30 minut. Zupełnie nieludzkie traktowanie pacjenta i bezwzględność, mimo próśb i braku pacjentów w poczekalni nie przyjęła na wizytę. Była niemiła i niegrzeczna. Stanowczo odradzam.

Niekompetentna.. Nic nie pomogła. Traktuje pacjentów jak zło konieczne. Szkoda czasu na wizytę u tej Pani.

Nie polecam. Opisane przeze mnue objawy zlekceważyła. Wyraźnie widać była że nie jest zainteresowania leczeniem. O wszystko trzeba byla się dopytywać i wręcz sugerować metody leczenia.

Nie polecam tego lekarza ! Mam problem z zatokami i przyszłam na wizytę do tej Pani. Również mam cały rok czerwone i podrażnione gardło. Myślałam ze mi pomoże. Po opisaniu moich objawów lekarka stwierdziła że mam covid i jak ja w ogóle mogłam do niej przyjść. Jak popatrzyła na gardło to powiedziała ze to na pewno covid i mam iść na test. Powiedziałam jej że z gardłem mam problem już od roku ale ona dalej swoje. A wiec zapłaciłam 200 zł za 5 min wizyty żeby się dowiedzieć że to covid bo przecież teraz nie ma innych chorób. Widać że ma duży dystans do pacjenta, cały czas tylko mówi żeby poprawić maseczkę i jest nie miła. Nie polecam.

I have been having an ear infection for 5 month, I have been in excessive and progressing pain because of the inflamation caused by it. I came to this doctor begging for help, but, apperantly she didn't like I hadn't bottled up my pain and frustration and decided to show me who is the boss in the room. She literally said "go back to your country and teach your doctors" - even though I just pointed out incorrect treatment I had been given so far. Whats more, she did not examine my throat, my noise which were imflammed too. She did not ask if I had a temprature which I had - apperantly she thinks those are not important facts and the ear is not somehow connected to the noise and throat. Even though I work remotely these days using laptop and headphones I was not offered a sick leave, I continue to work in pain and agony. Not only did not she help me but were extremely rood, did not even take any facts and symptoms. I recommend her if you like being pointed out on your nationalities for asking logical and follow up questions.

Do Pani Doktor trafiłam po kilku źle postawionych diagnozach przez innych laryngologów. Bez problemu dostałam skierowanie na dodatkowe badania. Podczas kilku konsultacji była bardzo dokładna, skrupulatna i rzeczowa. Była jedynym lekarzem w Krakowie, który po kilku latach zdiagnozował i wyleczył moją przypadłość. Jak dla mnie najlepszy laryngolog! Serdecznie polecam.

Pani doktor jest świetną specjalistką. Dzięki temu ze do niej trafiłem zosałem wyleczony w ciągu 2 tyg ( inni lekarze nie mogli dać sobie rady przez pół roku). Dzięki Pani dr uniknąłem niepotrzebnej operacji. Gorąco polecam !!!

Gorąco polecam !!!

Przyjmuje "na odczepnego", nie jest zainteresowana Pacjentem. Sprawia wrażenie,że nic nie wie, lub nie chce wiedzieć.

Przyjmuje "na odczepnego", nie jest zainteresowana Pacjentem.
Sprawia wrażenie,że nic nie wie, lub nie chce wiedzieć.

Nieuprzejma i antypatyczna lekarka, która sprawia wrażenie jakby za karę przyjmowała w publicznej przychodni zdrowia w Chrzanowie na os. Północ (moja opinia nie bazuje na jednej wizycie). Jedno jest pewne - prywatnie nigdy tej Pani nie odwiedzę i szczerze odradzam. Szkoda nerwów - są lekarze o większym dorobku naukowym i do tego z profesjonalnym uprzejmym stosunkiem do pacjenta.