Byłam u pani Doktor trzy razy z Emilka i musze powiedzieć że ma kobieta zupełnie inne podejście do dzieci niż inni lekarze. Indywidualne podchodzi do problemu. Analizuje krok po proku na co wcześniej dziecko było chore i czym leczone. Nie faszeruje antybiotykami. Leki które przepisuje nie są mega drogie... a faktycznie pomagaja.! Dzwoniąc do pani Doktor zawsze odbiera i mowi co zrobic/podać ewentualnie mówi żeby przyjechać. Nawet mowi żeby zadzwonic wieczorem jak sie dziecko czuje.... Polecam!! Nareszcie trafilysmy do dobrego lekarza ;)

Nawet mowi żeby zadzwonic wieczorem jak sie dziecko czuje....
Polecam!! Nareszcie trafilysmy do dobrego lekarza ;)

Nie mogę powiedzieć złego słowa na profesjonalizm oraz efekty leczenia. W zeszłym roku, kiedy Pani Doktor była na wakacjach poszłam z synem do innego lekarza do Tychów, był tańszy zaledwie o 20 zł, a porada skończyła się na tym, że instruowałam go sama, jak syn powinien być obstawiony lekami, co wiem akurat dzięki Pani Doktor. Cena, owszem, wysoka, ale ja sobie to tłumaczę, ze syna ma jeszcze robione badania za te kwotę, czego dla porównania omawiany lekarz z Tychów nie zrobił. Jedyna kwestia, która rzeczywi scie boli, to wizyty kontrolne: tu sie zgadzamz niektórymi, że jednak stawka powinna być zdecydowanie niższa.
Mimo to jednak, polecam tego lekarza, bowiem potrafi wyleczyć jak należy.

BARDZO DOBRY LEKARZ. U SyNA OBYŁO SIĘ BEZ WYCINANIA MIGDAŁA,CHOĆ OD INNEGO LEKARZA MIAŁ JUŻ TERMIN. PANI DOKTOR DOKŁADNIE BADA, MA FAJNE PODEJŚCIE DO MAŁEGO PACJENTA. Polecam.

Nie powiem złego słowa, od lat leczy mi dzieci, dziadka, mamę, zawsze skutecznie i bez antybiotyków. Tania nie jest ale ufam jej jak żadnemu innemu lekarzowi.

Osobiście polecam Panią Doktor była jedyną, która mi pomogła, a wcześnie byłem u wielu lekarzy i nikt nie potrafił mi pomóc. Cena wizyty 120 zł ale i tak warto.

Najlepszy lekarz dziecięcy jakiego do tej pory spotkałam(a mam troje dzieci więc i kilku lekarzy za nami).Super podejście do dzieci.szczegółowo wszystko tłumaczy,poświęca dla pacjenta sporo czasu(min.30-40 minut).Pani doktor bardzo miła ,uprzejma i przede wszystkim normalna kobieta nie jakas tam wypacykowana lala ,której dziecko się boi.POLECAM.

POLECAM PANIA DOKTOR KAŻDEMU.LECZYMY SYNA JUZ 3 ROK I ZAWSZE WRACAMY WŁAŚNIE DO NIEJ.SUPER PODEJŚCIE DO DZIECKA A CZY TO POWOŁANIE TO NIE WIEM BO KIEDYS JEŻDZILISMY DO INNEGO LEKARZA TEZ PRYWATNIE I WSZYSTKO BYŁO OK DZIECKO SOLIDNIE ZBADANE A TERAZ PRZEPISALISMY SIE DO PORADNI DO TEGO LEKARZA I JEST TRAGEDIA OLEWA PACJENTÓW JAK MOZE WIEC KASA SIE JEDNAK LICZY DLA LEKARZY.POZDRAWIAM.

Korzystamy z usług Pani Doktor jako laryngologa dziecięcego- bez zastrzeżeń- dokładnie bada dziecko. Dla mnie bardzo ważne jest,że nie przepisuje na wszystko antybiotyków! A leczenie faktycznie pomaga. Wg mnie solidny, przejmujący się swoimi małymi pacjentami lekarz. Czy równie dobrze leczy inne schorzenia- nie wiem...Osobiście bardzo lubię jej specyficzne poczucie humoru i normalność. Pozdrawiam

Niestety kwadrans jaki u niej zabawiłam to było w większości gadanie niezwiązane z wywiadem lekarskim; badanie przebiegło szybko i mam wrażenie, że byle jak na podstawie tego przepisała antybiotyk, który i tak nie pomógł a tylko pogorszył mój stan zdrowia. Lekarska jest niekompetentna i leczy pacjentow metoda prob i błędów. A koszt wizyty jest zdecydowanie za wysoki jak na kwadrans który u niej spędziłam. Nie polecam!

Nie polecam!

Niestety totalnie przereklamowana!! Jeżdziłam do niej co dwa tygodnie z maleństwem, ładowała non stop antybiotyki twioerdząc, że dziecko ma zapalenie krtani (przez antybiotyki dziecko dostalo grzyba bo była wyjałowiona). zmienilam lekarza i okazło się, że córka ma refluks i dlatego miała popalone gardełko od kwasów...a nie zadne zapelnie krtani!!