3,7
3,9
3,6
3,5

Absolutnie nie zgadzam się z tym co ktoś napisał poniżej! Pani doktor jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Wizyta trwa bardzo długo - wywiad ,zapoznanie z pacjentem (jeśli jest poraz pierwszy),super kontakt z dzieckiem No i co najważniejsze to 100% wyleczenie bez antybiotyków! A cena? Normalna, jak u każdego lekarza co przyjmuje prywatnie. Mieliśmy juz termin operacji na uszy dla dziecka.niedosłuch i zmarnowany czas i zbędny stres od innych "lekarzy" Na szczęście znajomi polecili nam Panią doktor i młody słyszy perfekcyjnie wszystko! Polecamy!!! Nasi znajomi i to nie jedni ...

Absolutnie nie zgadzam się z tym co ktoś napisał poniżej!
Pani doktor jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem i wiedzą.
No i co najważniejsze to 100% wyleczenie bez antybiotyków!
A cena? Normalna, jak u każdego lekarza co przyjmuje prywatnie.
Polecamy!!! Nasi znajomi i to nie jedni co wyleczyli u Pani doktor dzieci tez polecają!

Naprawdę nie wiem skąd tyle negatywnych opinii ,Pani doktor jest świetnym fachowcem ,leczy moje dzieci od dekady.Zawsze trafia z lekami .Poświęca dużo czasu na każdego pacjenta .Myslę ,ze te negatywne opinie wynikają z tego ,ze za długo drodzy rodzice zwlekacie z pójściem do lekarza z waszymi pociechami ,a gdy już tam traficie macie nadzieje na szybkie uzdrowienie ,a niestety to tak nie wyglada .Pani doktor jako jedyna ze znanych mi lekarzy odbiera telefon w niedziele i w święta .Przepisuje leki ,które można wykorzystać przy następnej infekcji.Cena wizyty jest adekwatna do rozpoznania Pani Doktor .Nie wiem skąd tyle jadu .Pozdrawiam

Leczylismy się u niej oboje z mężem a kiedy awaryjnie potrzebowaliśmy lekarza do dziecka to corka również byla jej pacjentem. Nie polecam. Fakt- przyjmuje nawet w niedzielę i święta ale odpowiednio za to kasuje. Corka dostała od niej leki, ktore się wykluczaly. Moja 3 miesięczna córka dostała sterydy jak się okazało potem zupełnie niepotrzebnie. Nie doszkala się i przez to nie ma bieżących informacji jak inni lekarze. Zupełnie inna kwestia są jej stawki. Nigdy nie wiesz ile zapłacisz za wizytę bo mówi to na końcu- ostatnio 250 zł a pani przede mną zapłaciła 300... sprawa dla skarbówki jest to, że nigdy nie nabija na kasę.

U Pani doktor byłam pierwszy i ostatni raz! Traktowanie pacjenta bez szacunku.. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim ponizaniem drugiego człowieka, krzykami próbowała przebić jakiekolwiek pytania dotyczące leczenia. Podczas wizyty non stop odbierała telefony a za wizytę odmówiła wystawienia rachunku krzycząc na mnie przy innych pacjentach. Nie rozumiem dlaczego wystawienie rachunku za tak drogą wizytę tak bardzo Panią doktor zabolało że musiała mnie zmieszać z błotem. Nigdy nie spotkałam tak niemiłej osoby w moim życiu! Duzo nerwów kosztowała mnie ta wizyta. Nigdy więcej!

Dziecko nam bardzo gorączkowało, w sobotę po południu przypadkowo trafiliśmy do Dr Marty W. na prywatną wizytę. Wizyta 20min 300zl!!!! Czy coś trzeba jeszcze dodać? Zdzierstwo masakryczne!!!! Czuję się jak by mnie ktoś okradł- Bardzo nieuprzejma, arogancka "Pani"

Bardzo nieuprzejma, arogancka "Pani"

Byłam u pani Doktor trzy razy z Emilka i musze powiedzieć że ma kobieta zupełnie inne podejście do dzieci niż inni lekarze. Indywidualne podchodzi do problemu. Analizuje krok po proku na co wcześniej dziecko było chore i czym leczone. Nie faszeruje antybiotykami. Leki które przepisuje nie są mega drogie... a faktycznie pomagaja.! Dzwoniąc do pani Doktor zawsze odbiera i mowi co zrobic/podać ewentualnie mówi żeby przyjechać. Nawet mowi żeby zadzwonic wieczorem jak sie dziecko czuje.... Polecam!! Nareszcie trafilysmy do dobrego lekarza ;)

Nawet mowi żeby zadzwonic wieczorem jak sie dziecko czuje....
Polecam!! Nareszcie trafilysmy do dobrego lekarza ;)

Nie mogę powiedzieć złego słowa na profesjonalizm oraz efekty leczenia. W zeszłym roku, kiedy Pani Doktor była na wakacjach poszłam z synem do innego lekarza do Tychów, był tańszy zaledwie o 20 zł, a porada skończyła się na tym, że instruowałam go sama, jak syn powinien być obstawiony lekami, co wiem akurat dzięki Pani Doktor. Cena, owszem, wysoka, ale ja sobie to tłumaczę, ze syna ma jeszcze robione badania za te kwotę, czego dla porównania omawiany lekarz z Tychów nie zrobił. Jedyna kwestia, która rzeczywi scie boli, to wizyty kontrolne: tu sie zgadzamz niektórymi, że jednak stawka powinna być zdecydowanie niższa.
Mimo to jednak, polecam tego lekarza, bowiem potrafi wyleczyć jak należy.

BARDZO DOBRY LEKARZ. U SyNA OBYŁO SIĘ BEZ WYCINANIA MIGDAŁA,CHOĆ OD INNEGO LEKARZA MIAŁ JUŻ TERMIN. PANI DOKTOR DOKŁADNIE BADA, MA FAJNE PODEJŚCIE DO MAŁEGO PACJENTA. Polecam.

Nie powiem złego słowa, od lat leczy mi dzieci, dziadka, mamę, zawsze skutecznie i bez antybiotyków. Tania nie jest ale ufam jej jak żadnemu innemu lekarzowi.