Witam opinie o pani doktor Watola mam negatywna i to bardzo negatywna. Podjęliśmy leczenie dziecka które trafiło do nas w zabezpieczenie ( rodzina zastępcza) . Pierwsza wizyta 250 zł . Stwierdzenie że ma zapalenie ucha przewlekłe. Po kolejnych dwóch miesiącach kolejne 250 zł. I ten sam scenariusz . Mija zaś kolejne miesiące i powtórka tym razem 300 zł i kolejny antybiotyk. Który nie przyniósł efektu. Stwierdziliśmy że wybierzemy się z dzieckiem prywatnie do Krakowa . Zapłaciłem 180 zł i otrzymałem pełną informację o dziecku okazało się że ma przerośnięte migdały które powodują ucisk. Czyli pani doktor jest nastawiona na nabijanie kasy i kasy firma farmaceutycznym . Które słono jej płacą za przepisywanie odpowiednich leków . W naszej okolicy nie ma laryngologa który potrafi zdiagnozować dziecko polecam Kraków lub Katowice Ligote.

W zupełności nie zgadzam się z negatywnymi opiniami (chyba jakaś konkurencja je pisała). Pani dr jako jedyna potrafiła wyleczyć mojego syna, który przez różnych innych lekarzy dostawał ciągle to inne antybiotyki bo może ten A moze ten pomoże... A przez panią dr udało się bez antybiotyku. Zlecając leki pyta co ma się w domu i ewentualnie dopisuje co potrzeba. Szczerze polecam również dla dorosłych.

Polecam w 100% !!! Leczę u Pani Marty dzieci od 6 lat. Nigdy nie miały antybiotyku, jak jadę na wizytę to wiem że są dokładnie przebadane i Pani doktor poświęca bardzo dużo czasu na pacjenta. Wizyta może i sporo kosztuje ale teraz takie stawki u specjalistów to powoli standrad, a pozatym jeszcze sie taki nie urodził co by wsztsykim pogodził 😊 Zawsze polecam ją znajomym i mówię że ręczę ręką i nogą 😊

Zawsze polecam ją znajomym i mówię że ręczę ręką i nogą 😊

Pani Doktor to świetny specjalista. 15 lat temu leczyła mnie, teraz leczy mojego syna. Zarówno 15 lat temu skutecznie leczyła moje guzki na strunach głosowych, jak i teraz odkryła przyczynę świądu i nieprzyjemnego zapachu z ucha u dziecka i skutecznie wyleczyła dolegliwości. Jest cierpliwa, punktualna, empatyczna. Wszystko dokładnie tłumaczy, ma dobry kontakt z dziećmi. Polecam z całego serca.

Dziecko nam bardzo gorączkowało, w sobotę po południu przypadkowo trafiliśmy do Dr Marty W. na prywatną wizytę. Wizyta 20min 300zl!!!! Czy coś trzeba jeszcze dodać? Zdzierstwo masakryczne!!!! Czuję się jak by mnie ktoś okradł- Bardzo nieuprzejma, arogancka "Pani"

Bardzo nieuprzejma, arogancka "Pani"

Naprawdę nie wiem skąd tyle negatywnych opinii ,Pani doktor jest świetnym fachowcem ,leczy moje dzieci od dekady.Zawsze trafia z lekami .Poświęca dużo czasu na każdego pacjenta .Myslę ,ze te negatywne opinie wynikają z tego ,ze za długo drodzy rodzice zwlekacie z pójściem do lekarza z waszymi pociechami ,a gdy już tam traficie macie nadzieje na szybkie uzdrowienie ,a niestety to tak nie wyglada .Pani doktor jako jedyna ze znanych mi lekarzy odbiera telefon w niedziele i w święta .Przepisuje leki ,które można wykorzystać przy następnej infekcji.Cena wizyty jest adekwatna do rozpoznania Pani Doktor .Nie wiem skąd tyle jadu .Pozdrawiam

Absolutnie nie zgadzam się z tym co ktoś napisał poniżej! Pani doktor jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Wizyta trwa bardzo długo - wywiad ,zapoznanie z pacjentem (jeśli jest poraz pierwszy),super kontakt z dzieckiem No i co najważniejsze to 100% wyleczenie bez antybiotyków! A cena? Normalna, jak u każdego lekarza co przyjmuje prywatnie. Mieliśmy juz termin operacji na uszy dla dziecka.niedosłuch i zmarnowany czas i zbędny stres od innych "lekarzy" Na szczęście znajomi polecili nam Panią doktor i młody słyszy perfekcyjnie wszystko! Polecamy!!! Nasi znajomi i to nie jedni ...

Absolutnie nie zgadzam się z tym co ktoś napisał poniżej!
Pani doktor jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem i wiedzą.
No i co najważniejsze to 100% wyleczenie bez antybiotyków!
A cena? Normalna, jak u każdego lekarza co przyjmuje prywatnie.
Polecamy!!! Nasi znajomi i to nie jedni co wyleczyli u Pani doktor dzieci tez polecają!

Leczylismy się u niej oboje z mężem a kiedy awaryjnie potrzebowaliśmy lekarza do dziecka to corka również byla jej pacjentem. Nie polecam. Fakt- przyjmuje nawet w niedzielę i święta ale odpowiednio za to kasuje. Corka dostała od niej leki, ktore się wykluczaly. Moja 3 miesięczna córka dostała sterydy jak się okazało potem zupełnie niepotrzebnie. Nie doszkala się i przez to nie ma bieżących informacji jak inni lekarze. Zupełnie inna kwestia są jej stawki. Nigdy nie wiesz ile zapłacisz za wizytę bo mówi to na końcu- ostatnio 250 zł a pani przede mną zapłaciła 300... sprawa dla skarbówki jest to, że nigdy nie nabija na kasę.

U Pani doktor byłam pierwszy i ostatni raz! Traktowanie pacjenta bez szacunku.. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim ponizaniem drugiego człowieka, krzykami próbowała przebić jakiekolwiek pytania dotyczące leczenia. Podczas wizyty non stop odbierała telefony a za wizytę odmówiła wystawienia rachunku krzycząc na mnie przy innych pacjentach. Nie rozumiem dlaczego wystawienie rachunku za tak drogą wizytę tak bardzo Panią doktor zabolało że musiała mnie zmieszać z błotem. Nigdy nie spotkałam tak niemiłej osoby w moim życiu! Duzo nerwów kosztowała mnie ta wizyta. Nigdy więcej!