POLECAM PANIA DOKTOR KAŻDEMU.LECZYMY SYNA JUZ 3 ROK I ZAWSZE WRACAMY WŁAŚNIE DO NIEJ.SUPER PODEJŚCIE DO DZIECKA A CZY TO POWOŁANIE TO NIE WIEM BO KIEDYS JEŻDZILISMY DO INNEGO LEKARZA TEZ PRYWATNIE I WSZYSTKO BYŁO OK DZIECKO SOLIDNIE ZBADANE A TERAZ PRZEPISALISMY SIE DO PORADNI DO TEGO LEKARZA I JEST TRAGEDIA OLEWA PACJENTÓW JAK MOZE WIEC KASA SIE JEDNAK LICZY DLA LEKARZY.POZDRAWIAM.

Korzystamy z usług Pani Doktor jako laryngologa dziecięcego- bez zastrzeżeń- dokładnie bada dziecko. Dla mnie bardzo ważne jest,że nie przepisuje na wszystko antybiotyków! A leczenie faktycznie pomaga. Wg mnie solidny, przejmujący się swoimi małymi pacjentami lekarz. Czy równie dobrze leczy inne schorzenia- nie wiem...Osobiście bardzo lubię jej specyficzne poczucie humoru i normalność. Pozdrawiam

czy ktos może podać numer do Pani Doktor na komórkę

czy ktos może podać numer do Pani Doktor na komórkę

Prawdziwy lekarz z powołaniem! Pani doktor podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie; prowadzi kompleksową opiekę aż do wyleczenia. Bardzo pomagła mi przy leczeniu paciorkowców w gardle. POLECAM!