lekarz Marzena Dreczka

Psychiatra, Neurolog, Psychoterapeuta

3,9

Pani Doktor Marzena Dreczka , jest przemiłą u przejmą Panią doktor , oraz poświęcającą swój czas dla pacjęnta , zasze na wi zycie wy pytuje pacjęnta jak sięczuje i jakie ma samo poczucie , jak jest słabe samo poczucie to prubuje wyrównać prze pisując nowej generacji leki , mnie ona pomaga i zawsze do biera takieleki że jak tylko jamam złe samo poczucie to jak mi ustali leki tomi się poprawia nastruj i wyrównóje misię na struj i na na stępnej wizycie tomi się natruj powolutku poprawia się , i ja panią Dpktor Marzenę Drczkę polecam :-) :-) :-)

Witam Panią lekarz , doktor , profesor medycyny Marzenę Dreczkę. Opinie o cieple jakie od Pani bije , o tym , że jeśli ktoś jest nieśmiały to Pani jest dla takiej osoby , że jest Pani godna polecenia , są. Czy można się z Panią spotkać? Rozumiem , że może Pani nie chcieć czy też nie mieć możliwości czy jakikolwiek inny powód aby spotkać się u Pani w pracy i w związku z Pani wykonywaną pracą . Oczywiście rozumiem to i nie jest to dla Mnie problem . Można się ...

Witam Panią lekarz , doktor , profesor medycyny Marzenę Dreczkę.
Czy można się z Panią spotkać?
Można się w takim razie wtedy spotkać w restauracji opcjonalnie w kawiarni , klubie itp. itd.
Oczywiście rozumiem , że i te miejsca mogą nie być odpowiednie .
Co w takim razie...Gdzie...
U Pani ...U Mnie...Co by to oznaczało...Wykluczone...Wykluczone bez wcześniejszego przebywania w co najmniej jednym z wyżej wymienionych miejsc.
?
Oczywiście ocena tych 6 elementów nie jest możliwa w żaden sposób w tej chwili.
Najzwyczajniej nie ma . W tej chwili.
?

Leczę się u tego lekarza dosyć długo (terapia) i mam pozytywne zdanie na jej temat. Pewno jeszcze długo będę musiał biegać na te spotkania ale powoli są efekty i to jest w tym istotne. Pamiętam że pierwsze wrażenia z terapii nie były najlepsze , bo odziera się tam człowieka z jakiejkolwiek prywatności i intymności no i padają dziwne pytania :( . Jednak warto się przemęczyć i nie rezygnować , nawet jeśli nie widzimy w tym sensu . Dla tych co się na terapię wybierają rada taka aby dać sobie parę miesięcy i wtedy oceniać efekty . Wielu z was po pierwszych spotkaniach może uznać że ta pani jest zdrowo ............. i sama potrzebuje pomocy .
Powodzenia i wytrwałości warto ?

Uważam że to dobry lekarz .Pani jest dość cierpliwa i ciepła .Od kiedy do niej chodzę czuje się lepiej . Swych problemów nie będę tu wywlekał , ale z czystym sumieniem POLECAM.

Fajne te opinie.Super.Bardo rzetelne,wyważone,rozsądne itp.itd. tak jak na osoby które idą do psychiatry przystało.Gratuluję pomysłu na teksty opinii o samej sobie Marzeno :))!!! Pozdrawiam:))!!!

Pozdrawiam:))!!!

Zdecydowanie można polecić tego lekarza.Jako pacjenty mam spory staż bo to już 3 lata terapii.To co najważniejsze to jej skutecznośċ,ja się zmienam i to jest jej zasługa.Przy poruszaniu bardzo wstydliwych i bolesnych dla mnie tematów nigdy nie poczułem się źle .Potwerdzam odczucia innych co do bijącego od niej ciepła-to prawdziwa ciepłownia,a tak poważnie spotkacie się z życzliwością,zrozumieniem,wsparciem i szczerą chęcią udzielenia wam pomocy.

Korzystałem z pomocy tej Pani i mogę ją szczerze polecić tym którzy są zamknięci w sobie i nie od razu garną się do wyznań. Możecie liczyć na zrozumienie,szacunek i poważne traktowanie waszych problemów i to w przyjaznej atmosferze . Jesteś nieśmiały,zamknięty w sobie - Ona jest właśnie dla ciebie.

Jesteś nieśmiały,zamknięty w sobie - Ona jest właśnie dla ciebie.

Nie mam zbyt wielkiego porównania. Jeśli jednak zwlekałem ze 3 lata a po kilku miesiącach od pierwszej wizyty żałuję, że nie zgłosiłem się wcześniej, to chyba jest w porządku?

Pani doktor na prawdę godna polecenia,bardzo mi pomogła. Jak napisali juz pozostali, jest bardzo miła, empatyczna i bije od niej takie "ciepło", rozmawiając z nią nie czuję sie zadnej krempaci, mimo , ze czesto mowi sie o sprawach bardzo prywatnych. Plecam jak najbardziej!

To jest bardzo dobry lekarz. Poleciłam ją trzem znajomym i wszystkim nam pomogła. Do każdego podchodzi z należytą uwagą, tłumaczy chorobę. Podchodzi z szacunkiem do człowieka. Wierzy w to co robi i chyba cieszy ją ta praca.