lekarz Marzena Szejner-Maj

Laryngolog

2,6
2,5

Nie polecam! Bardzo nieprzyjemny kontakt z lekarzem, czuje się, że jest się intruzem dla Pani.Przyszłam z dzieckiem z objawami alergicznego zapalenia ucha dziecka podczas dyżuru nocnego Pani Doktor, wyczekałam się około dwóch godzin(lekarz na dyżurze spał) i od razu jak ja śmiałam z czymś takim przyjść, gdyby to był krwotok to owszem. I jeszcze komentarz, jak już się obudziłam, to bym napisała receptę, ale nic nie widzę i sprawa została oddalona na wizytę w przychodni.

Stanowczo odradzam! Miałam przez tą panią same nie przyjemności. Wystawia błędne diagnozy, jest bardzo nie miła, nie odpowiedzialna, nie poświęca ani chwili uwagi pacjentowi, nie chce nawet wysłuchać objawów choroby. Nie potrafi przepisać nawet żadnego porządnego leku przeciwbólowego. Pacjentów przyjmuje z ''łaską''. Gdybym nie poszła do innego lekarza laryngologa nie wiadomo co byłoby ze mną w dniu dzisiejszym. PANI DOKTOR NIE WYKRYŁA U MNIE RAKA. POWIEDZIAŁA ZE JESTEM ZDROWA I NIE POTRZEBNIE ZAWRACAM JEJ GŁOWĘ!! Dzięki szybkiej reakcji innego lekarzy ze Wrocławiu dzisiaj jestem prawie zdrowa.