lekarz Michał Brosz

Chirurg ogólny

Zdecydowanie odradzam, byłam skierowana na izbe przyjec po wypadku komunikacyjnym, wypadek stał sie ok godz 21, nie została wezwana pomoc medyczna bo uznałam że nie ma takiej potrzeby, to był wypadek w czasie pracy, kończąc zmianę ok 7 zaczął mi doskwierać ból ok klatki piersiowej , wiec poszłam do lekarza pierwszego kontaktu, dostałam skierowanie na izbe przyjęć, z izby zostałam skierowana do poradni chirurgi ogólnej, w kolejce stałam ok 1h, mimo że byłam z izby przyjęć z podejrzeniem urazu klatki piersiowej jak również ból kręgosłupa, czekałam w poczekalni ok 2h wkoncu jak juz pan dr przyjął wszystkich pacjentów (nawet tych co przyszli po mnie) zdecydował się mnie przyjąć, jego zachowanie było nie miłe, zapytał czemu nie przyszłam zaraz po wypadku bo tez by mi pomocy udzielili , patrzac na tempo działania doktora i chęci pomocy, całą noc bym siedziała w szpitalu jak nie więcej, wypisał skierowanie na rtg klp i kręgosłupa , po powrocie z rtg poczekalnia znów była przepełniona. Parę osób które również były skierowane na rtg weszły po kolei do gabinetu bez wołania nazwiska, dr przyjął te osoby, wiec postanowiłam zrobic to samo przecież juz byłam przyjęta i miałam zrobic rtg i wrócić, wiec weszłam do gabinetu na co dr zawołał kogoś innego spojrzał na mnie i powiedział że wejdę następna wiec wyszłam i dalej czekam (mineła juz prawie kolejna godzina) wyszedł pacjent a dr zawołał znów kogoś innego , jak wyszedł wychyliłam sie do drzwi i sie dowiedziałam że on widział moje rtg i nic nie widzi , wiec mam czas i mam poczekać aż on sobie przyjmie reszte pacjentów, poczekałam kolejna godzinę i wyszłam ze szpitala. Z bólem kręgosłupa i łopatki .

Lekarz godny zaufania, kompetentny i przede wszystkim życzliwy. Już na pierwszej wizycie wywarł na mnie niesamowite wrażenie - poświęcił mi ogrom czasu i uwagi, wyjaśniając przebieg mojego zabiegu. Po zabiegu wszystko goi się bardzo dobrze, blizna jest praktycznie niewidoczna. Jestem pewna, że będę polecać dr Brosza każdemu.

Profesionalne podejscie, rzeczowo wytlumaczyl o co chodzi i jaki bedzie przebieg leczenia. Odwiedzilem dokotra po 2 wizytach u innego chirurga ktory czekal co sie bedzie z rana dzialo, a tu szybkie dzielanie i plan leczenia.

Z całego serca mogę polecić dr Michała Brosza. Jako młoda dziewczyna miałam guza na piersi, trafiłam początkowo na konsultację i wtedy doktor zalecił badania na onkologii m.in biopsję i dokładnie z tego badania wyszło to co doktor przeczuwał. Bez wahania wybierając chirurga do wycięcia tego guza zdecydowałam się na dr Brosza i do dziś nie żałuję !! Blizna po zabiegu jest nie widoczna i cieniutka, wykonana w sposób nie zwykle perfekcyjny i precyzyjny. Dodatkowo każda wizyta kontrolna była przeprowadzona należycie i dokładnie. Moim zdaniem jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia, wybitny specjalista i jedyny do tej pory, któremu zaufałam powierzając swoje zdrowie!! Dodam jeszcze, że znam wiele osób, które również są zadowolone z wyników leczenia przez Pana doktora.

Pan dr Michał Brosz jest bardzo dobrym lekarzem godnym polecenia. Bardzo przyjazny, dostępny i opiekuńczy wyróżniający się wśród lekarzy knurowskiego szpitala. Naprawdę polecam, bardzo dobry chirurg.

Co tu dużo mówić: lekarz idealny pod każdym względem! Oprócz tego bardzo miły, niesamowicie cierpliwy i spokojny człowiek.

Świetny lekarz!!! Dwa razy mnie już operował-jedna poważna operacja drugi zabieg chirurgiczny. Profesjonalny,uprzejmy,uczciwy lekarz.Naprawde polecam go.Od razu widac że ma podejscie do pacjenta i swój zawód wykonuje z sercem a nie tak jak inni z knurowskiego szpitala.

dr M. Brosz - fachowiec, specjalista, zawsze znajdzie czas dla pacjenta,

dr M. Brosz - fachowiec, specjalista, zawsze znajdzie czas dla pacjenta,

Michał Brosz to osobowość ponadczasowa. Doskonały lekarz, kompetencja na najwyższym poziomie, miły człowiek, uprzejmy, cierpliwy, poświęcający pacjentowi dużo czasu. Kilka razy korzystałam z leczenia pana Michała(kontuzje narciarskie).Koledzy po fachu powinni brać przykład z tego człowieka. Jeżeli zajdzie taka potrzeba to NAPEWNO będę się u Niego leczyć. Polecam w 100%.

Uważam iż pan Michał Brosz jest super chirurgiem i można mu całkowicie zaufać J.W.