lekarz Michał Brosz

Uważam iż pan Michał Brosz jest super chirurgiem i można mu całkowicie zaufać J.W.

Wszystko na 5 , chociaż nagadał mi zdrowo już drugi raz. Jednakże to On miał rację.Bogu dziękować za takich lekarzy.DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE-WDZIĘCZNA PACJENTKA. R.S.

Zawsze można na Niego liczyć, nigdy nie odmawia pomocy. Uprzejmy fachowiec.Godny polecenia.

Pan Michał Brosz wyróżnia się na tle lekarzy z knurowskiego szpitala, który jak dla mnie jest jedną wielką pomyłką. Zbiorowisko niekompetentnych lekarzy. Piszę to z pełnym przekonaniem i mam ku temu powody. Powody! nie jeden powód.

trafiłem do tego lekarza z polecenia kilku znajomych i własnej rodziny.mimo bardzo poważnych problemow zdrowotnych z jakimi się borykam powiezylem swoje zdrowie temu lekarzowi.po okresie około dwóch miesięcy leczenia u pana brosza mogę z calą stanowczością stwierdzić że jest to lekarz który cała swoją wiedzę wykorzystuje w celu wyleczenia pacjentów .mogę z całym sercę polecić tego lekarza wszystkim pacjentom .a wiem co mówię