lekarz Michał Brosz

Co tu dużo mówić: lekarz idealny pod każdym względem! Oprócz tego bardzo miły, niesamowicie cierpliwy i spokojny człowiek.

Z całego serca mogę polecić dr Michała Brosza. Jako młoda dziewczyna miałam guza na piersi, trafiłam początkowo na konsultację i wtedy doktor zalecił badania na onkologii m.in biopsję i dokładnie z tego badania wyszło to co doktor przeczuwał. Bez wahania wybierając chirurga do wycięcia tego guza zdecydowałam się na dr Brosza i do dziś nie żałuję !! Blizna po zabiegu jest nie widoczna i cieniutka, wykonana w sposób nie zwykle perfekcyjny i precyzyjny. Dodatkowo każda wizyta kontrolna była przeprowadzona należycie i dokładnie. Moim zdaniem jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia, wybitny specjalista i jedyny do tej pory, któremu zaufałam powierzając swoje zdrowie!! Dodam jeszcze, że znam wiele osób, które również są zadowolone z wyników leczenia przez Pana doktora.

dr M. Brosz - fachowiec, specjalista, zawsze znajdzie czas dla pacjenta,

dr M. Brosz - fachowiec, specjalista, zawsze znajdzie czas dla pacjenta,

BARDZO DOBRY FACHOWIEC NIESAMOWICIE UPRZEJMY-POLECAM BARDZO WDZIĘCZNA PACJENTKA Z PRZYSZOWIC

To nie lekarz tylko złodziej!!! W recepcji mówią że zaświadczenie do PZU nic absolutnie nie kosztuje, a ten pseudo lekarz bezczelnie zażądał ode mnie 30zł!!! Zdecydowanie odradzam tego złodzieja!!!

To nie lekarz tylko złodziej!!!
Zdecydowanie odradzam tego złodzieja!!!

Moja opinia jest bardzo negatywna..odradzam tego pana i wystawiam mu 1

Moja opinia jest bardzo negatywna..odradzam tego pana i wystawiam mu 1

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, po prostu. Bardzo dobry chirurg.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, po prostu.
Bardzo dobry chirurg.

super lekarz, więcej takich, to nie będzie tyle nieszczęść

super lekarz, więcej takich, to nie będzie tyle nieszczęść

Świetny lekarz!!! Dwa razy mnie już operował-jedna poważna operacja drugi zabieg chirurgiczny. Profesjonalny,uprzejmy,uczciwy lekarz.Naprawde polecam go.Od razu widac że ma podejscie do pacjenta i swój zawód wykonuje z sercem a nie tak jak inni z knurowskiego szpitala.

Michał Brosz to osobowość ponadczasowa. Doskonały lekarz, kompetencja na najwyższym poziomie, miły człowiek, uprzejmy, cierpliwy, poświęcający pacjentowi dużo czasu. Kilka razy korzystałam z leczenia pana Michała(kontuzje narciarskie).Koledzy po fachu powinni brać przykład z tego człowieka. Jeżeli zajdzie taka potrzeba to NAPEWNO będę się u Niego leczyć. Polecam w 100%.