dr n. med. Michał Elwertowski

USG

Bylam u niego ponad 15 lat temu i do dzis jestem bardzo wdzieczna za podpowiedz i wciaz pamietam jego uprzejmosc, zyczliwosc i profesjonalizm. Powiedziano mi, ze jest najlepszy w Warszawie, moja lekarka kazala mi isc do niego. Zycze mu wszystkiego najlepszego :)

Dr Elwertowski to super specjalista w dziedzinie USG. Ja i moi bliscy korzystamy z usług doktora od prawie 30 lat. Jeśli miał wątpliwości to zawsze dobrze pokierował, aby upewnić się w diagnozie. Wiem że jest niekwestionowanym autorytetem, także dla innych specjalistów od USG. Polecam !!!

Polecam !!!

Polecam! najlepszy specjalista na rynku. Człowiek który potrafi zobaczyc na usg czego inni nie widza na tomografii. Potrafi doradzić i skierowac do odpowiedniego specjalisty jesli oczywiście jest potrzeba. Jesli chodzi o USG -nie ma lepszego lekarza w Polsce. Godny zaufania, uprzejmy człowiek.

Od lat korzystam z pomocy Doktora Elwartowskiego i dzięki Niemu uniknęłam nie tylko poważnych perypetii zdrowotnych, ale i niepotrzebnego biegania po lubiących kieszeń pacjenta ,,specjalistach". Dr Elwartowski uczciwie mówi, co się dzieje, kiedy trzeba, kieruje na biopsję, a kiedy sprawa jest mniej poważna i przejściowa, doradzi, jak sobie poradzić, nie dając się przy tym zadręczyć służbie zdrowia. Bardzo Go lubię, szanuję i polegam na Jego opinii, z dobrym skutkiem. Ma też wielką zaletę - poczucie humoru, co sprawia, że zaniepokojonemu sobą pacjentowi od razu lepiej.

lekarz godny polecenia na 200 % - moja rodzina bada się u niego od ponad 30 lat - zawsze trafna diagnoza pozwoliła dalej prowadzić leczenie u stosownego specjalisty

Dr Elwertowski to najlepszy specjalista od usg.Ja jak i cała moja rodzina/było trochę nieszczęść chorobowych/ korzystamy od lat z usług dr.Zawsze była to fachowa i dokładna diagnoza.Szkalowanie tak dobrego specjalisty to już nic innego jak zawiść i pazerność konkurencji,bo są różni specjaliści a większość na kasę do niczego.Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić tego dr.JEST NAJLEPSZY

Świetny specjalista. Wykrył u mnie dwa razy pierwsze oznaki przerzutu. Spokojny, wyjaśnia, "nakręca" do działania. Świetny i odpowiedzialny lekarz. Gdy wychodzę od niego i mówi że wszystko jest w porządku to mam pewność że tak jest. Serdecznie polecam

Bardzo spokojny, pełen zaufania specjalista, nie wprowadza paniki i lęku u pacjentów. Poszłam po potwierdzenie diagnozy mięśniaków, które zostały całkowicie wykluczone!! Po wizycie zosatłam uspokojona, że wszysko jest wporządku. Mm wrażenie, że po wizycie nie muszę odwiedzać kolejnych lekarzy i zacząć się "leczyć" - ale po prostu jestem zdrowa.

Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem i nie "rutyniarz".

Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem i nie "rutyniarz".

Super specjaista !!! U 5-miesiecznego plodu wykryl nieprawidlowosci ukl. moczowego, dzieki czemu nasz syn (Krystian - 11 lat obecnie) zyje !!! Zawsze mily, wyjasni wszystko. Specjalista jakich malo !!!