dr n. med. Michał Elwertowski

USG

Świetny specjalista. Wykrył u mnie dwa razy pierwsze oznaki przerzutu. Spokojny, wyjaśnia, "nakręca" do działania. Świetny i odpowiedzialny lekarz. Gdy wychodzę od niego i mówi że wszystko jest w porządku to mam pewność że tak jest. Serdecznie polecam

zdecydowanie polecam, cala moja rodzina korzysta z jego uslug

zdecydowanie polecam, cala moja rodzina korzysta z jego uslug

Rewelacyjny lekarz. Niestety trzeba długo czekać na wizytę. Ale warto - poleciła mi go lekarka i potwierdzam: nie spotkałam lepszego.

W ciągu ostatnich 15 lat byłam 3-krotnie u dr Elwertowskiego prywatnie w IZISie na E.Plater. Fantastyczny fachowiec. Wychodząc od niego zawsze mam pewność, że diagnoza jest prawidłowa.

Kompetentny, miły, godny polecenia lekarz. Na pewno nie jest naciągaczem przyjmującym pacjentów "na sztuki". Czytałem wcześniejszą opinię i wydaje mi się mocno niesprawiedliwa.

Super specjaista !!! U 5-miesiecznego plodu wykryl nieprawidlowosci ukl. moczowego, dzieki czemu nasz syn (Krystian - 11 lat obecnie) zyje !!! Zawsze mily, wyjasni wszystko. Specjalista jakich malo !!!

Bardzo spokojny, pełen zaufania specjalista, nie wprowadza paniki i lęku u pacjentów. Poszłam po potwierdzenie diagnozy mięśniaków, które zostały całkowicie wykluczone!! Po wizycie zosatłam uspokojona, że wszysko jest wporządku. Mm wrażenie, że po wizycie nie muszę odwiedzać kolejnych lekarzy i zacząć się "leczyć" - ale po prostu jestem zdrowa.

Byłem u niego na usg wezłów chłonnych i ślinianek. Badanie kosztowało 200zł i trwało 2 minuty. Ja się pytam jak można w 2 minuty coś dokładnie zbadać i jeszcze stwierdzić że wszystko jest w porządku. Z innego żródła wiem że coś jest nie tak bo są dolegliwości, a do tego inne badania wykazały zmiany. Nie polecam tego lekarza. Mógł poświecić chociaż 15 minut na badanie. Wtedy jakby nic nie znalazł to rozumiem. A tak straciłem tylko czas i pieniądze. Złodziejstwo i totalny brak szacunku dla klienta. Dlatego jeszcze raz odradzam.