dr n. med. Michał Grzeszczak

Chirurg naczyniowy

Bardzo dobry specjalista, fachowe podejście do pacjenta, a przy tym niezwykle uprzejmy i miły.Dwa miesiące temu Pan Doktor przeprowadził u mnie operacje żylaków.Zero komplikacji, noga pięknie się zagoiła.Panie Doktorze bardzo Panu dziękuję.W końcu będę mogła chodzić w krótkich spodniach bez skrępowania.Zdecydowanie polecam.

Fachowiec oraz życzliwy człowiek. Trafiłam do doktora z polecenia. Wizyta i leczenie było w Wągrowcu. Przebiegło sprawnie i z szybkim pozytywnym efektem.

Wspaniały lekarz i miły człowiek. Kompetenty i uprzejmy. Załatwia sprawę od początku do końca. Mój żylak był i go nie ma. Dziękuję :)

Pierwszy raz w życiu trafiłam do lekarza, który nie zostawił mnie z problemem a co najważniejsze pomógł i wyleczył, Wspaniały człowiek

Zostałam przyjęta w Szpitalu Eskulap w Bydgoszczy. Mam problem z żylakami. Pan doktor wykonał USG, opowiedział mi co widzi, wytłumaczył należycie. Skierował na leczenie operacyjne. Póki co jestem zadowolona. Wzbudza zaufanie.

Gdybym mogła nie dałabym ani jednej gwiazdki lekarz bardzo opryskliwy nie zrobił mi żadnego badania pomimo to ze bardzo bolą mnie nogi i mam żylaki ale za pieniądze to owszem tak 500zl ostrzykiwanie najbliższa sobo

byłem u pana dr z babcią i oboje mamy bardzo dobre wspomnienia z wizyty a babcia już u niejednego lekarza była niestety. pan dr jest bardzo sympatyczny, odpowiadał na wszystkie pytania i wygląda na to, że babcia nie będzie musiała znowu szukać lekarza.

Byłem u doktora Grzeszczaka na kilku wizytach i ze wszystkich jestem tak samo zadowolony. Pan doktor jest konkretny, dokładny i miły. Poleciłem go mojemu przyjacielowi i też jest zadowolony.

Dziwią mnie te negatywne opinie bo do Pana Doktora chodzę ja i dwie moje znajome i wszystkie jesteśmy bardzo zadowolone z Pana Doktora bo dobrze leczy i jest sympatyczny.

Pan Doktor wyleczył u mnie żylaki na nogach, które wyglądały okropnie. Teraz w końcu mogę ubrać spódnicę albo krótkie spodenki i się nie wstydzić. Polecam!!