dr n. med. Michał Grzeszczak

Chirurg naczyniowy

Witam chcialabym się podzielić z wami moimi doświadczeniami na temat dr.Michala.Grzeszaka jest to bardzo mily czlowiek o dobrym sercu ,zyczyliwy ,potrafi rozluźnić atmosferę, nie owija w bawełnę, wszystko szczegółowo mowi ,co trzeba i co będzie robić jak leczyć, jestem wlasnie 4 dobe po operacji żylaków i na chwile obecna jest ok nic się jie dzieje rana się goi z całego i czystym sumieniem polecam Pana doktora.

Bardzo dobry specjalista, fachowe podejście do pacjenta, a przy tym niezwykle uprzejmy i miły.Dwa miesiące temu Pan Doktor przeprowadził u mnie operacje żylaków.Zero komplikacji, noga pięknie się zagoiła.Panie Doktorze bardzo Panu dziękuję.W końcu będę mogła chodzić w krótkich spodniach bez skrępowania.Zdecydowanie polecam.

Bylam 2 dni temu u Pana doktora. Jest bardzo sympatyczny. Nastawial mi kolano jest bardzo delikatny. Mily i bardzo pomocny. Gorąco polecam. nigdzie nie znajdziecie takiego dobrego lekarza 😊

Fachowiec oraz życzliwy człowiek. Trafiłam do doktora z polecenia. Wizyta i leczenie było w Wągrowcu. Przebiegło sprawnie i z szybkim pozytywnym efektem.

Wspaniały lekarz i miły człowiek. Kompetenty i uprzejmy. Załatwia sprawę od początku do końca. Mój żylak był i go nie ma. Dziękuję :)

Pierwszy raz w życiu trafiłam do lekarza, który nie zostawił mnie z problemem a co najważniejsze pomógł i wyleczył, Wspaniały człowiek

Zostałam przyjęta w Szpitalu Eskulap w Bydgoszczy. Mam problem z żylakami. Pan doktor wykonał USG, opowiedział mi co widzi, wytłumaczył należycie. Skierował na leczenie operacyjne. Póki co jestem zadowolona. Wzbudza zaufanie.

Gdybym mogła nie dałabym ani jednej gwiazdki lekarz bardzo opryskliwy nie zrobił mi żadnego badania pomimo to ze bardzo bolą mnie nogi i mam żylaki ale za pieniądze to owszem tak 500zl ostrzykiwanie najbliższa sobo

byłem u pana dr z babcią i oboje mamy bardzo dobre wspomnienia z wizyty a babcia już u niejednego lekarza była niestety. pan dr jest bardzo sympatyczny, odpowiadał na wszystkie pytania i wygląda na to, że babcia nie będzie musiała znowu szukać lekarza.

Byłem u doktora Grzeszczaka na kilku wizytach i ze wszystkich jestem tak samo zadowolony. Pan doktor jest konkretny, dokładny i miły. Poleciłem go mojemu przyjacielowi i też jest zadowolony.