dr n. med. Michał Grzeszczak

Chirurg naczyniowy

Zostałam przyjęta w Szpitalu Eskulap w Bydgoszczy. Mam problem z żylakami. Pan doktor wykonał USG, opowiedział mi co widzi, wytłumaczył należycie. Skierował na leczenie operacyjne. Póki co jestem zadowolona. Wzbudza zaufanie.

Pan Doktor wyleczył u mnie żylaki na nogach, które wyglądały okropnie. Teraz w końcu mogę ubrać spódnicę albo krótkie spodenki i się nie wstydzić. Polecam!!

Byłem u doktora Grzeszczaka na kilku wizytach i ze wszystkich jestem tak samo zadowolony. Pan doktor jest konkretny, dokładny i miły. Poleciłem go mojemu przyjacielowi i też jest zadowolony.

Dziwią mnie te negatywne opinie bo do Pana Doktora chodzę ja i dwie moje znajome i wszystkie jesteśmy bardzo zadowolone z Pana Doktora bo dobrze leczy i jest sympatyczny.

byłem u pana dr z babcią i oboje mamy bardzo dobre wspomnienia z wizyty a babcia już u niejednego lekarza była niestety. pan dr jest bardzo sympatyczny, odpowiadał na wszystkie pytania i wygląda na to, że babcia nie będzie musiała znowu szukać lekarza.

bardzo dobry specjalista, sympatyczny i konkretny. polecam

bardzo dobry specjalista, sympatyczny i konkretny. polecam

Nie polecam tego lekarza. Prowadzil pacjenta ktorego naciagal na wizyty prywatne(Od poczatku do konca) i przez ktorego mial amputowana noge. Dzwoniac do pana doktora nie byl w stanie powiedziec do jakiego szpitala sie udac. Pacjent trafil do szpitala w stanie ciężkim. Podczas wizyty na szpitalnym korytarzu nie podszedl nawet do pacjentka ktorego tak dobrze znal.

Nie polecam tego lekarza niekompetentny, nieuczciwy, po 10 minutach wizyty najlepiej by wypchnął pacjenta za drzwi ma strasznie "krótką" pamięć nie pamięta do jakiego szpitala wypiasł skierowanie

Gorąco polecam. To przede wszystkim dobry lekarz oraz świetny specjalista. Życzliwy i kulturalny. Poświęca każdemu pacjentowi odpowiednią ilośc czasu i nie działa w pośpiechu. Z wizyty wyszłam bardzo zadowolona.

Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Jest uprzejmy i jasno odpowiada na wszystkie pytania. Dodatkowo - nie ma do niego długich kolejek (jak na razie).