lekarz Michał Łaszczyca

Ortopeda, Traumatolog

Do Pana doktora trafiłam w 2009 roku bez uprzedniego umawiania się. Miał w tym dniu dyżur. Już na samym wstępie okazał się człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad i możliwie zdiagnozował , wskutek czego dowiedziałam się niemal wszystkiego na temat stanu zdrowia. Pan doktor tak dobrze poskładał moją nogę, że cały okres leczenia i rehabilitacji przebyłam bezboleśnie. Będąc pod jego opieką pacjent odczuwa troskę i bezpieczeństwo. Jego profesjonalizm i ogromna wiedza oraz indywidualne podejście do pacjenta czynią go bardzo dobrym lekarzem i specjalistą. Wszyscy pacjenci z którymi miałam okazję porozmawiać mają podobne odczucia. Jest to lekarz z powołania , niezwykle skromny, życzliwy i opanowany. Odtąd polecam Pana doktora rodzinie i znajomym Wdzięczna pacjentka

Doktor Michał Łaszczyca oddaje całe swoje serce pacjentowi. Moja córa w gabinecie była taka niedobra dla doktora a on mimo to cały czas się do niej uśmiechał. Teraz już widać efekty leczenia. Dziękuję doktorze.

Wspaniały lekarz który zna się na rzeczy. W gabinecie pacjent czuje, że jest kimś ważnym, doktor uważnie słucha przez co wizyty trwają dosyć długo. Polecam wszystkim. Natalia

Jest to lekarz z powolania z prawdziwego zdarzenia Zyje tym co robi i zna sie na tym ma ogromna wiedze Takze jest dobrym czlowiekiem tylko taki czlowiek moze byc dobrym lekarzem Poprostu jest bardzo dobrym lekarzem wyjatkowym lekarzem i czlowiekiem o wielkiej kulturze osobistej wrazliwosci i uprzejmosci Bardzo duzo poswieca bez wyjatku kazdemu pacjentowi Przykre ze inni lekarze tacy nie potrafia byc i sa tak niedouczeni

Wyjątkowy lekarz, który zajmuje się bardzo profesjonalnie pacjentem i daje mu poczucie bezpieczeństwa. Wykonuje swoje obowiązki z pasją. Obyśmy spotykali więcej takich doktorów z powołania.

Najlepszy ortopeda. Świetny diagnosta. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem.

Najlepszy ortopeda. Świetny diagnosta. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem.