dr n. med. Michał Wolnicki

Urolog dziecięcy

Wspaniały lekarz i człowiek, nasz syn teraz to wiemy znalazł się we wspaniałych rękach. Teraz jest zdrowym chłopcem. Pan doktor jest miły, uprzejmy, wytłumaczy zawiłości medyczne widać że kocha swoja prace. Godny polecenia.

Wspaniały specjalista z właściwym podejsciem do dzieci. Naszemu Mikołajowi Pan doktor bardzo pomógł dziękuję : ) diagnozuje i leczy szybko i skutecznie bez dodatkowego stresu dla dziecka

Doktor Wolnicki jest bardzo miły, ma profesjonalne podejście do pacjenta, duże doświadczenie. Sympatyczny :)

PAN DOKTOR TO CZARODZIEJ !!! BYŁAM WCZORAJ Z SYNKIEM U PANA DOKTORA, PIOTRUŚ SIĘ UŚMIECHAŁ PODCZAS CAŁEJ WIZYTY RÓWNIEŻ PODCZAS BADANIA ( U INNYCH LEKARZY ZAWSZE BYŁ OGROMNY PŁACZ ). POLECAM WSZYSTKIM MAŁYM PACJENTOM ORAZ RODZICOM KTÓRZY NIE CHCĄ ABY ICH MALUCHY CIERPIAŁY PODCZAS BADANIA!!! Z POZDROWIENIAMI DLA PANA MICHAŁ - RODZICE PIOTRUSIA K.

PAN DOKTOR TO CZARODZIEJ !!!
Z POZDROWIENIAMI DLA PANA MICHAŁ
- RODZICE PIOTRUSIA K.

REWELACJA !!!! Będę pamiętał tego człowieka do końca życia , zachował się tak dobrze w całym naszym problemie że brak słów żeby to opisać , przejeżdżam obok szpitala w prokocimiu 2 razy dziennie , zaaaawsze patrzę i zastanawiam się czy akurat jest w pracy.......polecam całym sercem !!!!

Świetny specjalista, w każdej chwili służy pomocą swoim pacjentom.Polecamy pana doktora wszystkim małym pacjentom...

Polecam tego doktora! Chodzę do niego z synem od trzech lat i jesteśmy abrdzo zadowolenie z efektu leczenia spodziectwa !

Specjalista na 6stkę! doskonały fachowiec, uprzejmy, kontaktowy i przede wszystkim skuteczny!Polecam

Bardzo sympatyczny doskonale umie podejść do pacjenta Polecam

Bardzo sympatyczny doskonale umie podejść do pacjenta Polecam

idealny lekarz,gorąco polecam,lepszego w krakowie nie znajdziecie

idealny lekarz,gorąco polecam,lepszego w krakowie nie znajdziecie

Wciąż poszukujesz "Urolog dziecięcy Kraków"?

Marek Górniak

Urolog dziecięcy
Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Szpital św. Rafała
Adama Bochenka 12
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
ulica Dolina 4 B
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Centrum Chirurgiczne Estetika-NOVA
ulica Tuchowska 6 B/5
Specjalistyczny Szpital im. Stefana Żeromskiego