dr n. med. Michał Wolnicki

Urolog dziecięcy

Polecam doktora w 💯%,super podejście do dzieci.Pan doktor bardzo dobrze tłumaczy,wszystkie nasze problemy rozwiazal.Najlepszy specjalista do jakiego trafialiśmy z syne.POLECAM

Lekarz z powołania, człowiek z ogromnym sercem, zawsze odbiera telefon, odpisuje na SMS zmartwonych rodziców a przede wszystkim specjalista w swojej dziedzinie. Na wizycie wszystko dokładnie wyjaśnia, atmosfera przyjazna - dziecko w ogóle się nie krępuje. Najlepszy urolog i chirurg dziecięcy. Dr. operował dwójkę moich dzieci, mam zaufanie na 100%. Polecam

Z czystego serca mogę polecić Pana Doktora ! Trafilismy do Niego po 5 letnim leczeniu, przez innych niekompetentnych lekarzy. Czwartek wizyta, sobota operacja i po problemie. Naprawdę polecam, lekarz na medal!

Z czystego serca mogę polecić Pana Doktora !

Czwartek wizyta, sobota operacja i po problemie.
Naprawdę polecam, lekarz na medal!

Pana Doktora polecam z czystym sercem. Jeździmy z synem do Pana Doktora ok 6 lat. Przeprowadził u syna 3 zabiegi. Zdobył Pan Doktor nasze 100% zaufanie. Dziękujemy

Dziękujemy

Polecamy tego lekarza, konkretny, rzeczowy, z bardzo dużym doświadczeniem i podejściem do maluchów, naszym zdaniem świetny urolog.

Czysty gabinet i szybki termin wizyty, lekarz bardzo miły z podejściem do dzieci, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Skorzystałem z wizyty prywatnej u tego doktora i mogę z czystym sumieniem go polecić, bardzo rzetelny i potrafiący konkretnie przedstawić i objaśnić przyczynę dolegliwości.

Bardzo dobry specjalista urolog z dużym doświadczeniem, konkretny i rzeczowy... oby więcej takich lekarzy w Krakowie.

Jestem zadowolona z naszej wizyty, gabinet czysty, doktor uprzejmy i co ważne konkretny. Jeśli są wymagane dodatkowe badania to na nie kieruje a nie wróży jak bywa gdzie indziej, polecam.

Lekarz z odpowiednim podejściem do dzieci, a oprócz tego dobry urolog. Jeśli ktos poszukuje takiego specjalisty to śmiało mogę polecić.