lekarz Mieczysław Rosiński

Pana doktora poleciła mi znajoma. Bardzo się cieszę, że tu trafiłam. To dzięki fachowej ocenie sytuacji przez Pana doktora uniknęłam poważnych problemów. Wizyta w tym pięknym, świetnie wyposażonym gabinecie to przyjemność - zero stresu, miła atmosfera, delikatność, poczucie humoru, pełna informacja, serdeczność. Z czystym sumieniem mogę polecić każdej kobiecie.

Wczoraj byłam pierwszy raz na wizycie u Pana doktora (nigdy nie chodze do meżczyzn) ponieważ moja lekarka wyjechała byłam zmuszona skorzystać z usługi innego ginekologa. Jestem bardzo mile zaskoczona bardzo dobry lekarz sympatyczny, kompetentny, delikatny, wszystko tłumaczy i zawsze odbiera telefon. Miałam również styczność z Panem doktorem w pierwszej ciąży i mimo, iż nie prowadził mojej ciąży, widział mnie po raz pierwszy nie odczułam żadnego dyskomfortu był bardzo miły, a trafiłam do szpitala bo spanikowałam i sadziłam, że rodze 😄

Nie polecam tego lekarza. Cena za wizytę jest nieadekwatna do czasu "poświęconego"pacjentce. Lekarz mało komunikatywny, nie udzielił mi odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

Bardzo dobry lekarz. Delikatny niektóre panie tu chyba troszeczkę przesadzają. Tłumaczy wszysto. Miałam zrobione u niego wszystkie mozliwe badania, krwi ,moczu, oznaczone hormony, badania cytologiczne, dzięki leczeniu u niego zaszłam w ciążę i donosiłam ją co było trudne. podczas pobytu w szpitalu też nie mogłam narzekać. Dogodne godziny wizyt w gabinecie. Polecam

jestem pod wrażeniem wizyty u tego lekarza . Czuję się zaopiekowana i wiem , że wreszcie trafiłam w dobre rece . Z pewnością będę go wszystkim polecać .

zero delikatności przy badaniu ,nic dowiedzieć nie można, dobry jak prywatnie sie chodzi na wizyty i płaci 250zł

konował nie lekarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

konował nie lekarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BARDZO DOBRY LEKARZ, ZAWSZE WIE JAK CZŁOWIEKOWI POMOC, JEST BARDZO MIŁYM I POMOCNYM CZŁOWIEKIEM, ZAWSZE WSZYSTKO WYTŁUMACZY JEŚLI MAMY JAKIEŚ PYTANIA. WSZYSTKIM POLECAM TEGO LEKARZA BO JAK JUŻ MÓWIŁAM JEST BARDZO DOBRY.

najgorszy lekarz jakiego znam nie potrafi utrzymac nalezycie ciazy

najgorszy lekarz jakiego znam nie potrafi utrzymac nalezycie ciazy

zawiodłam sie na tym lekarzu,poprostu nie spodziewałam się tego po nim,ze po operacji będę cierpieć przez 6 lat!!!