lekarz Mieczysław Smolarek

Ortopeda

3,7
3,6

Doskonały specjalista, a do tego człowiek z klasą i wysoką kulturą osobistą. Świetny i skuteczny operator skomplikowanych urazów kostnych. Wszystko tłumaczy, dzieli się swoją zaawansowaną wiedzą w sposób przystępny, wzbudza zaufanie i otacza wszechstronną troską. Leczenie się u doktora Smolarka zapewnia mi jako pacjentce duże poczucie bezpieczeństwa. Zdecydowanie polecam!!! Negatywne komentarze to nawiedzone brednie wiecznie niezadowolonych ofiar samych siebie - a to jest jednostka chorobowa, którą najpierw trzeba by było wyleczyć.

Zdecydowanie polecam!!!

Nie wiem o co chodzi tym wszystkim ludziom bo takich lekarzy ze świecą szukać Gdy wszyscy odmówili mi przyjęcia i pomocy ten lekarz mając codziennie pełne korytarze nie zawachal się ani chwili i przyjął mnie na wizytę Ludzki i przemiły!!!

Lekarz godny polecenia . Profesjonalne podejście do pacjenta .. Warto czekać czasami 3 godziny przed gabinetem by dostać się do niego .

Trafiłam do pana doktora z synem z ulicy, przyjął nas bez problemu, dokładnie wypytał, obejrzał zdjęcia, wszystko wytłumaczył, moim zdaniem bardzo uprzejmy i sympatyczny, pop prostu ludzki i pomocny!

Lekarz z ogromną wiedzą i pasją do swojej pracy. Bardzo cierpliwy, dokładnie obejrzał zdjęcia i wszystko wyjaśnił. Polecam z czystym sumieniem

Niemiły, nie daje dojść do słowa. Nawet nie spojrzał na RTG. Wywiad? U tego Pana to nie istnieje. Wszechwiedzący, spojrzy i już wszystko wie. Na siłę wciska pacjentom zaopatrzenie ortopedyczne z zaprzyjaźnionego sklepu. Strata czasu i nerwów, nie polecam!

Po tym, jak 5 tygodni tulalam sie po lekarzach, trafilam na Smolarka. Nie skierowując na chociażby RTG ani USG kolana,(tylko po zbadaniu dotykiem stawu kolanowego) stwierdził, że mam skręconą nogę i zalecił rehabilitację (laser, krio i sala gimnastyczna). Probowalam wytlumaczyc, ze bardzo mnie boli jak zginam kolano i ze kuleje i ze nie moge spac, bo bol noca jest bardzo silny i że tak już mam od 5 tygodni. Wydawało mi się też, że skręcona noga powinna być opuchnięta, a moja nie jest!!Kazal mi nie histeryzowac i odstawic kule. Odstawilam i po 2 tygodniach rehabilitacji noga byla w strasznym stanie i poszłam prywatnie na USG, gdzie wyszło, że mam uszkodzenie III stopnią łękotki. Wróciłam do Smolarka 3 tyg po pierwszej wizycie, a on pierwsze co powiedział, to "jeszcze Pani kuleje??". Rzuciłam tylko usg, a on nie przyznał się do błędnej diagnozy....

Lekarz, który naprawdę potrafi leczyć . Pacjent.

Lekarz, który naprawdę potrafi leczyć .
Pacjent.

Jeżeli nie masz tego co lubisz to musisz brać to co jest. Ja mam z tym lekarzem złe doświadczenia i nie polecam. Inna rozmowa jest za ... kasę. A tak być nie powinno.

Zdecydowanie nie polecam. ......................................................... ______________________

Zdecydowanie nie polecam.
.........................................................