dr n. med. Mieczysław Żółtowski

Ginekolog, Ginekolog położnik, USG

3,9
3,3

Byłąm u niego zarówno publicznie jak i prywatnie. Jest świetny, wyluzowany, gadatliwy, ale nie dam mu samych 5, poniewaz zraziłam się do niego po zabiegu prywatnym. Musiałam mieć usuniętą błonę dziewiczą, ponieważ była tak gruba, że nie dało sie jej przebić naturalnie. Żółtowski psiknął mi jakimś sprayem znieczulającym. Zaczęło mnie tak okropnie piec, że zaczęłam wić się na kozetce, wyć, nie mogłam wytrzymać z bólu, zanim mnie znieczuliło, czułam, jakby mi żywcem wypalało skórę przez 5minut. Reakcja Żółtowskiego: spojrzeli na mnie razem ze swoim synem(również ginekolog, asystował)i powiedział: patrz jaka panikara! Czego wyjesz? uśmiechali się przy tym, najwyraźniej było to dla nich bardzo zabawne... Takiej reakcji nie spodziewałbym sie od żadnego człowieka, to jaki ból czułam można porównać do polania wrzątkiem lub trafniej: kwasem, bo czułam nawet takie skwierczenie skóry. To znieczulenie po prostu wypalało nerwy na pewien czas...A wiadomo, jak strefa intymna jest wrażliwa. Po tej traumatycznej wizycie nadal do niego cho0dzę, bo i tak nie znam lepszego lekarza. Ponoć cudowna jest doktor Strojna, ale trzeba czekac miesiące, aby się do niej dostać. Mam też jedno bardzo pozytywne wspomnienie z Ż: leczyłam u niego prywatnie nadżerkę, już miał mi ją smarować, gdy spytał:" chcesz popatrzeć? no to ja bez namysłu "pewnie!" dał mi lusterko i sobie patrzyłam na własne wnętrze, doktorek zaczął się śmiać i powiedział że pierwszy raz pacjentka u niego siedzi z lusterkiem. Poza tym jego puenty życiowe są powalające, np że kobieta powinna mieć kilkoro partnerów seksualnych bo jeden to za mało ;D Albo najlepsza reakcja: przychodze do niego, standardowe pytania, mówię, że nie uprawiam seksu od ok roku, nie ma partnera, na co Ż uciął: Nie uprawiasz seksu? To Ty chora będziesz!! wybuchłam śmiechem. Aha i mimo, że od kilku lat jestem pełnoletnia i tak przy każdorazowej wizycie dostaję od doktorka cukierka, z obowiązkiem zwrotu papierka :))))

Straciłam najlepszego DOKTORA, który mnie leczył od 1978 r. Dzięki dr żyje mój synek i ja. Bardzo ubolewam, że tak WIELCY odchodzą. Kondolencje dla wspaniałej Rodziny o której dr ciepło wspominał.

byłam w 9 tyg ciązy jak trafiłam do tego pana przypadkiem moja lekarz doktor rokoszak była na urlopie, zalozono mi od razu kartę ciążową do niego i powiedziano że nie mogę już zmienic bo będę musiała płacic! źle wiliczył mi termin porodu na badania na przeziernośc karkową musialam iśc prywatnie i jak się okazalo było 2 tyg za późno na te badania bo zamiast w 14 tyg jak to stwierdził lekarz później byłam w 16t, chodziłam do lekarza raz w miesiącu, w 4 miesiącu lekarz stwierdził że płód sie nie rozwija jak na ten miesiąc jest za mały, nie zalecił żadnych badań nic wyszklam z płaczem, cały czas pracowałam przy tym i studiowalam, jak szef w pracy w 6 miesiacu ciązy kazał mi isc już na zwolnienie wtedy lekarz powiedział że ciąza to nie choroba mimo że mialam już początki gestozy, niestety zmieniłsam lekarz która bez wahania dala mi zwolnienie i skierowała na szczególowe badania, w 33 tyg ciązy trafiłam do szpitala nie czując tętna płodu od razu przewieziono mnie na pomorzany i zrobiono cesarkę, dziecko ledwo uszlo zżyciem urodziło się nie całe 1300gram, jedynie dzięki kochanemu ordynatorowi PROF. DR RUDNICKIEMU moje dziecko dzisiaj żyje i mimo że jest niepełnosprawny i tak jestem szczęsliwa!!! Odradzam tego pana, gdyż nie potrafił we wczesnym stadium zastosowac leczenia i zignorowal niepokojące objawy

bylam u pana dr przez przypadek w zaden sposob nie nastawiona. na przestrzeni 10 lat byl to moj 5 ginekolog. z perspektywy innych wizyt moge ocenic ze zachowanie doktora wzgledem pacjetki jest watpliwe - brak szacunku dla pacjenta, rzeczowe (nie podmiotowe traktowanie), rubaszny chumor nieprzystojacy wiekowi i pozycji zawodowej. na poczatku wizyty rzucil sie w oczy wiek doktora (oceniam ze grubo po 70) aparaty sluchowe, etc. w trakcie badania (nie jestem wogole przeczulona na tym punkcie i mi to nie przeszkadzalo) jednak dostrezgalny byl brak delikatnosci. mowil do moich rozlozonych nog opierajac sie lokciem o moje kolano. z racji publicznej wizyty lekarskiej razilo promowanie prywatnych firm farmaceutycznych okreslonych marek, ktore najwyrazniej wspieraja pana doktora. zeby byc sprawiedliwym na plus potrakowac nalezy to ze zbadal przy okazji piersi, odpowiedzial szczegolowo na kazde zadane pytanie i nie wyganial z gabinetu. po wizycie podjelam decyzje o prowadzeniu ciazy u innego lekarza.

Moje drogie. Poleciła mi tego lekarza koleżanka. Osobiście zmieniłam go na dr Kłokockiego ponieważ dr Ż. bagatelizował złe objawy w mojej 1 ciąży. Bolały mnie jajniki. On twierdził, że to normalne. Okazało się nie normalne i operacja na 11 tyg. płodzie. Nie wystawia L4 na ciążę chyba,że jest zagrożona. Mało istotnym faktem dla niego są bardzo dokuczliwe objawy ciąży przez 8h w pracy. Jego zdaniem jestem zdolna do pracy pomimo tego,że zwracam jak kot i niemogę dźwigać a to należy do moich głównych obowiązków w pracy. Osobiście odradzam..

!!!UWAGA NA TEGO "CZŁOWIEKA"!!! Jest to najgorszy "lekarz" u jakiegokolwiek byłam na badaniu! Raczej nie można go nazwać nawet lekarzem. Czytajac poprzednie wpisy stwierdzam, że nie jestem sama, którą ten "ktoś" doprowadzil do łez, do bezsennych nocy, do koszmaru w czasie ciąży i po niej... szkoda się nawet rozpisywać na temat tego "nieludzia". Chciałabym tylko ostrzec inne dziewczyny i kobiety - chrońcie się przed tą istotą, omijajcie jego gabinet z daleka, a jak bedzie miał odbierać wasz poród, to uciekajcie ze szpitala!!! Szkoda, że nie ma dla niego punktacji 0, ...

Szkoda, że nie ma dla niego punktacji 0, bo jedynie tylko na tyle można to-coś ocenić!!!

bardzo miły i sympatyczny lekarz. Jestem bardzo zadowolona z prowadzonej przez pana doktora mojej ciąży.

Chodzę do tego lakarza od prawie 3 lat i jestem bardzo zadowolona, jest bardzo kompetentny i rzetelny, to pierwszy ginekolog, który wyleczył mnie z wciąż nawracających infekcji. Choć jego już podeszły wiek może odstraszać, to i tak serdecznie polecam tego lakarza.

Jako lekarz bardzo kompetentny, posiada ogromną wiedzę i jest na bieżąco z wiedzą medyczną. Wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania. Jest konkretny i rzeczowy. Jako człowiek - bywa różnie. Mnie osobiście odpowiada jego specyficzne poczucie humoru i podejście do pacjentki. Prowadził ciążę mojej mamy i moją. Leczę się u niego od 15 lat. Nie mam zastrzeżeń.

chodzę do Żółtowskiego już 6rok. Poprowadził mi dwie ciąże, zawsze dokarmiał cukierkami na wizycie;) fajny facet ale już wiekowo zaczyna nie wyrabiać, dużo pacjentek 'uciekło' od niego no i nie da rady z tym lekarzem podyskutować bo we wszystkim to on ma racje... Czas przejść na emeryturę.