lekarz Mirosław Adrianek

3,6
3,6
3,7
3,7

Lęczę się od 9 lat u Pana doktora.Pewnie by się skączyło bez powrotów do leków ale że jestem opornym pacjentem sama odstawiam to raz na kilka lat trafiam do gabinetu do dr.Trafił idealnie z lekami traktuję go jak najlepszego przyjaciela.O każdej porze mogę zadzwonić i wiem ze jesli ma możliwość poświęci swój czas.Nie przejdzie obojętnie koło swego pacjenta.Dziwią mnie komentarze typu ze nie okazuje zainteresowania.Trudno aby po pierwszej wizycie spodziewac sie cudów. To nie jest ból gardła który przechodzi po antybiotyku. Z tymi chorobami niestety jest tak ze leki to tylko wspomagaja i to od pacjenta zalezy czy chce przy pomocy leków i praca nad swoją psychika poprawic komfort swego zycia.

Do Pana dr Adrianka trafilam z silną depresją,bylam w oplakanym stanie,mieszkalam wtedy w UK wiec nie moglam czesto chodzic na wizyty,ale trafil mi z lekami idealnie,po miesiacu stosowania lekow odzylam,wrocila mi chęc zycia,zniknął smutek,wiadomo,rozmowa na wizycie nie jest do konca zbyt psychologiczna,dr wypytuje o przyczyny choroby lecz nie mowi jak z tym walczyc i co robic zeby bylo lepiej ale dzięki lekom ktore otrzymalam urodzilam zdrowego synka,w ciąży rowniez bralam te tabletki,miesiac przed porodem odstawilam lek jak mi kazal dr Adrianek i do dzisiaj choroba nie wrocila(wczsniej mialam juz 2 epizody depresyjne)a synek ma juz prawie 9 miesiecy,takze lekarz godny polecenia:)Mi uratowal zycie:)))

Nie polecam. Miałem wrażenie że uprzejmość wymusza a raczej zainteresowanie udawane. Po trzeciej wizycie miałem wrażenie że jestem niepożądanym elementem w jego gabinecie. Chamski nie licząc pierwszej wizyty gdzie byłem mocno uniesiony, wtedy to był uprzejmy. Zdiagnozował mnie w 10 sekund. Moją winą było że uwierzyłem bo byłem głodny jakiego jakiegokolwiek rozwiązania sytuacji. Ja jestem MOCNO zniechęcony do tego Pana.

Wspaniały człowiek i lekarz.Zawsze stara się pomóc.Człowiek wielkiego formatu.Miły,uprzejmy,kompetentny i pokorny.

Bardzo szybko wierzy w to co mu się powie i bardzo szybko stawia diagnozę jakby był guru. Moim skromnym zdaniem to lipa na całej linii.

Średnio polecam. Przy pierwszej wizycie po 5 min chciał mi w ciemno przepisać jakąś receptę, zapytałem co mi jest to powiedział, że nie wie. Gdy zapytałem czy depresja, czy nerwica, czy psychoza, czy schizofrenia to powiedział że nie wie. Wiec zapytałem na co jest recepta - powiedział, że jak przeczytam ulotkę leku to się przestraszę. Nie chciał mnie pytać o nic - chciał żebym ja mówił, ale nie wiedziałem co. Sprawiał wrażenie znudzonego i chciał żebym jak najszybciej wyszedł (co chwilę spoglądał na zegarek). Nie wiem - dla mnie kompletna strata czasu i pieniędzy z nim.

Bardzo dobry specjalista, wzbudza zaufanie i łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem, uważnie słucha, trafnie stawia diagnozę,dba o adekwatny dobór leków.Niezwykle uprzejmy, naprawdę godny polecenia.

Polecam tego lekarza ,pomógł mi i moim synom wyjść z silnej depresji.

Polecam tego lekarza ,pomógł mi i moim synom wyjść z silnej depresji.

jest wspaniałym lekarzem i człowiek jakich mało się spotyka

jest wspaniałym lekarzem i człowiek jakich mało się spotyka

Wspaniały lekarz ,polecam wszystkim !!!!

Wspaniały lekarz ,polecam wszystkim !!!!