dr Mirosław Jasiński

Neurolog dziecięcy

Lekarz o wysokim poziom merytorycznym z dobrym, indywidualnym podejściem do pacjenta. W moim przypadku bardzo cierpliwie i z dobrym skutkiem dobierał leczenie (epi). Na zadane pytanie w sprawie leczenia odpowiada wyczerpująco. Szczerze polecam leczenie u doktora.

Do dr Jasińskiego chodzę od 8 lat. Leczenie jest skuteczne. Pan doktor dokładnie wszystko tłumaczy, wizyty odbywają się w miłej atmosferze. Bardzo polecam. I dziękuję za wszystko.

I dziękuję za wszystko.

Pan doktor leczy moją córkę, od około 11 lat. Zawsze możemy liczyć na pomoc, jest konkretny, na wizytę poświęca tyle czasu, ile wymaga sytuacja. Proponuje terapie wspomagające, podpowiada również sprawdzonych lekarzy innych specjalizacji. Jest na bieżąco z nowościami na rynku leków. Polecam.

Bardzo polecam jestem bardzo zadowolona bardzo dobrze leczy nie szuka chorób na siłę jest bardzo uprzejmy wszystko tłumaczy co do wyników leczenia leczymy się z moim synem już od 3 lat i nigdy mnie nie zawiódł zawsze mogę liczyć na pana doktora w każdej chwili mogę liczyć na konsultacje naprawdę bardzo polecam a wszystkie negatywne komentarze to nie wiezcie w nich bo są nieprawdziwe.

Bardzo polecam!!!Leczę się u doktora prawie 20 lat,na początku moim przypadkiem zajmowała się inny lekarz,który za szybko kazał odstawić leki i napady padaczki powróciły. Na szczęście przez przypadek trafiłam do doktora Jasińskiego i tak już zostałam,nie pamiętam kiedy miałam ostatni napad.Podejście do pacjenta indywidualne,pamięta wszystkie szczegóły nie musi nawet zaglądać do karty,bardzo konkretny i na wizytę poświęca dużo czasu.Kiedy potrzebowałam konsultacji,a nie mogłam pojechać do gabinetu,bo następnego dnia wyjeżdżałam kazał przyjechać do szpitala i bez problemu poświęcił swój czas.Jeżeli szukacie rzeczowego i kompetentnego lekarza polecam w 100%.

To nie człowiek a na pewno nie lekarz zero pojęcia o leczeniu bez badań diagnostycznych przedawnia dziecka wypisal kupę leków jak się okazało potem które pogorszyły tylko sytuację u dziecka. Koszmar że takie osoby są dopuszczone do leczenia dzieci. Zero kultury empatii. Dno nie lekarz

Jestem zaskoczona brakiem chęci pomocy i brakiem empatii u tego lekarza. Potrzebna mi była szybka konsultacja w drobnej sprawie u dziecka. Miał mało pacjentów, chyba tylko 3 osoby czekały na korytarzu w DSK. Weszłam i zapytałam, czy przyjmie mi córkę, bo mam zlecenie od innego lekarza na szybka konsultację. Odmówił bez podania powodu. Taka konsultacja to zaledwie 10 minut, bo też znam sie troche na medycynie i lekarz mógł to załatwić od ręki. Poprosiłam jeszcze raz, mówiac, że oczywiście poczekam aż te 3 osoby zostana przyjęte. A pan doktor w chamski sposób i z uszczypliwościa oznajmił, że tu przyjmuje duzo innych lekarzy, zebym sie przeszła i popytała. Akurat w tym czasie nikt inny nie przyjmował...niestety. I tak zastopował mi diagnozę córki, a przecież szpital DSL w Lublinie okrzyknięty jest szpitalem przyjaznym dziecku...??? Przez tego człowieka, córka będzie miała opoznioną rehabilitację na kręgosłup. Bezczelność, buta i arogancja. Nie bardzo wiem, kto zatrudnia takich ludzi i kto i za co im słono płaci???????

Byłam u tego lekarza raz i powiem szczerze że nie mogę się wypowiedzieć na temat tego jak leczy ale podejście do pacjenta ma..jakby to okreslic- z góry. Ciężko opisać w słowa on chyba ma się za lepszego. Ok skończył studia, ciężkie studia ale to nie czyni go lepszym. Jest poprostu chamski. Na koniec zwiał kasę i dowidzenia. Co jeszcze- w internecie jest napisane i na szyldzie przychodni że wykonuje badanie EEG. Nie prawda on tylko daje namiary na miejsca gdzie można je zrobić. Ogólna ocena średnia.

NIE POLECAM ten czlowiek sam powinien sie leczyc wywyzsza sie nie potrafi wytlumaczyc prostym jezykiem medycznych pojec skupia sie nie na tym co trzeba jego bezczelnosc nie zna granic... i jak zaufac takiemu lekarzaowi skoro nawet podstaw kultury osobistej nie posiada tragedia

Mój siostrzeniec Szymon Piotr był leczony przez ponad 20 lat na padaczkę leko-oporną, bez skutku. Stan zdrowia pogarszał się z dnia na dzień. Codzienne ataki sprawiły, że Szymon przestał się poruszać i mówić. Był leczony w Centrum Zdrowia Dziecka w kraju i u lekarzy za granicą. Pomimo to, Szymon stał się niepełnosprawnym człowiekiem wymagającym stałej opieki. Doktora Mirosława Jasińskiego spotkałam przypadkowo w Zamościu. Jest bratem rodzonym mojej współsiostry Dominiki, ponieważ należymy do tego samego Zgromadzenia Misyjnego. Opowiedziałam mu sytuację Szymona. Zaproponował zmianę dawki leków. Potem już moja siostra-mam Szymona kontaktowała ...

Doktora Mirosława Jasińskiego spotkałam przypadkowo w Zamościu. Jest bratem rodzonym mojej współsiostry Dominiki, ponieważ należymy do tego samego Zgromadzenia Misyjnego. Opowiedziałam mu sytuację Szymona. Zaproponował zmianę dawki leków. Potem już moja siostra-mam Szymona kontaktowała się z doktorem. Po dwóch miesiącach leczenia prowadzonego przez doktora Mirosława Jasińskiego, jesteśmy świadkami cudu, którego Bóg dokonał przez jego sposób leczenia. Szymon chodzi, zaczyna mówić, interesuje się życiem, a przede wszystkim nie ma ataków, choć jeszcze do czerwca tego roku miał codziennie po co najmniej 5 ataków epileptycznych.
Doktorze jesteśmy niesamowicie wdzięczni... Uratowałeś życie Szymonowi i naszej rodzinie, po 20 latach... ciężkiej choroby. Niech Bóg Ci to wynagrodzi.
s. Dolores, Dorota Zok