lekarz Mirosław Ruciński

Lekarz rodzinny, Pediatra

U pana Rucińskiego leczy się moje dziecko już od wielu lat,śmiało mogę powiedzieć że dzięki niemu jest zdrowe. Ja również korzystam z usług pana doktora i nigdy nie zdarzyło mi się być potraktowanym przedmiotowo. Zawsze wysłucha i zaaplikuje odpowiednie leczenie. Jestem zadowolony z usług tego lekarza czego niestety nie mogę powiedzieć o wielu innych z którymi miałem wątpliwą przyjemność się spotkać. Z czystym sumieniem życzyłbym każdemu takiego lekarza rodzinnego. W.F.

Z czystym sumieniem życzyłbym każdemu takiego lekarza rodzinnego.
W.F.

Nie wybierajcie lekarzy na radnych, bo nie są ani dobrymi politykami ani też nie mają czasu dla swoich pacjentów. Lekarz odmówił wizyty u chorego malutkiego dziecka (rok i 8 miesięcy) pomimo iż odbywał już wizytę w sąsiednim mieszkaniu. Pomimo iż miała to być wizyta prywatna to zmusił nas do wyjścia z gorączkującym dzieckiem do przychodni. Lekarz rodzinny to FARSA, która bardziej sprawdzała się za PRLu niż obecnie pomimo iż dawniej nie było takiego pojęcia ale byli lekarze którzy poczuwali się do obowiązków niesienia pomocy.