lekarz Mirosława Dembińska

Pediatra znający się na rzeczy. Nie musi być miła bo jest doskonałym fachowcem.

Pediatra znający się na rzeczy. Nie musi być miła bo jest doskonałym fachowcem.

Bardzo zdziwiłam się negatywnymi ocenami powyżej. Moja córeczka należy do niej od roku i raczej nie zdarzyło mi się, żeby pani doktor była dla nas nieuprzejma. Owszem mogłobybyć lepiej, ale nie ma tragedii. Zaznaczam, że na dyżurze mało jaki lekarz zachowuje się jak cżłowiek. Generalnie zawsze robia totalna łaskę, ale co pomogą to pomogą.

Swietny lekarz. Bardzo inteligentna, uprzejma osoba. Mam dwoje dzieci i juz od 10 lat lecze sie u tej pani doktor. Moje dzieciaki ja uwielbiaja, a ja cenie za swietne podejscie do pacjenta i wyrozumialosc.