dr n. med. Monika Matusiak

Otolaryngolog

Nie polecam wizyty u tego lekarza. Bardzo wyniosła i oceniająca osobą. Jedna z gorszych wizyt jakie miałam jeśli chodzi o lekarzy. Traktuje ludzi z góry. Nie oceniam kompetencji ale tego jakie cechy posiada jako osoba pełniąca stanowisko lekarza.

Bardzo dziękuję Pani doktor za leczenie tzw. trudnego przypadku. Pani doktor to lekarz z powołania, miła wszystko wytłumaczy i przeprowadzi potrzebne badania. Dzięki Pani dr mój mąż odzyskał słuch. Pozdrawiam Panią doktor i polecam innym pacjentom.

Kompleksowa wizyta. Wszystko na plus. Od razu mogłam też wykonać badania słuchu. Polecam z całego serca.

Pani doktor jest osobą bardzo profesjonalną i kompetentną o wielkiej wiedzy. Byłam b zadowolona z leczenia. Polecam

Lekarz godny polecenia. Pani doktor jest uprzejma i fachowa, poradziła sobie z problemami z uszami mojej córki, podczas kiedy inni laryngolodzień rozkładali ręce. Polecam w 100%, z pewnością będziemy do niej wracali na kontrole.

Serdecznie polecam wizytę u Pani doktor Matusiak. Dziękuję za zainteresowanie i próbę pomocy mojemu tacie. Jestem ogromnie wdzięczny za okazaną empatie. Każdemu będę polecał Panią jako świetnego otolaryngologa.

Pełna fachowość. Wcześniej odwiedzałam wielu laryngologów w Warszawie i dopiero ona po kolei wykluczyła wszystkie możliwe przyczyny schorzenia ( objawy : wydzielina w gardle, zatykanie uszu, trądzik, bóle zatok, szum w uszach ,załzawione spojówki itp) wykonując badania diagnostyczne i wdrażając leczenie, które przyniosło efekt.Polecam

Wybralam się na wizytę do Pani doktor nie wierząc, że znajdę lekarza, który zrozumie moje ciągłe problemy ze słuchem. Na szczęście Pani doktor okazala się ciepłą i rozumiejącą osobą, cierpliwie, przystępnie i dokładnie wytłumaczyła mi przyczynę moich problemów. I to była ta różnica pomiędzy nią a innymi specjalistami, którzy nie poświęcając mi uwagi zapisywali po prostu aparaty słuchowe, a okazuje się że można moją wadę słuchu zoperowac. Czekam na zabieg, ale juz teraz jestem bardzo wdzięczna i szczerze Panią doktor polecam. Pacjentka.

Jest świetnym fachowcem. Mój trzyletni synek miał problemy z mówieniem. Poprzedni laryngolog zbagatelizował problem obrzęku trąbek słuchowych i opóźnienia w mowie. Synek czesto chorował, ciągle miał katar i problemy z uszami.Dopiero doktor Matusiak kompleksowo go zdiagnozowała. Zleciła badanie słuchu, zbadała migdały i uszy.Okazało się, że Jasio praktycznie nie słyszał i stąd powstało opóźnienie w rozwoju mowy. Doktor postawiła diagnozę, że odpowiedzialnym za częste infekcje u syna jest " trzeci migdał". Skierowała nas na operacje jego usunięcia. Po zabiegu synek przestał chorować i zaczął bez poblemu mówić i rozwijać się (teraz mówi pełnymi złożonymi zdaniami). Polecam.

Mogę polecić panią doktor wszystkim, którzy oczekują dobrej, fachowej i rzetelnej porady. Pani doktor jest sprawna, wyjaśnia objawy, które inni lekrze bagatelizowali. Interpretuje badania, pyta, czy coś jeszcze wymaga wyjaśnienia. Leczyła moje dziecko, nie szalała od razu z operacją, zaleciła obserwowanie, co w efekcie okazało się słuszną decyzją. Zdecydowanie polecam. Ojciec pacjenta.