dr n. med. Monika Matusiak

Otolaryngolog

Polecam panią doktor, rzeczywiście robi wrażenie surowego nauczyciela. Ale to tylko pozory, jest rzeczowa, kompetentna i szybka. Przyszłam z teczką dokumentów dot. mojej choroby, pani doktor cierpliwie wysłuchała i uwierzyła w mój ból, skonsultowała mój trudny przypadek z innymi lekarzami i zleciła zabieg. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

kompetentna, kontretna, busząca zaufanie, miła, wyleczyła nsze dziecko, któremu groziła operacja, a inni lekarze rozkładali ręce, polecamy!!!

Dzisiaj byłam z moim Synkiem u Pani Dr, z całego serca polecam, świetny lekarz, z doskonałym podejściem do dzieci. Za miesiąc mój 6 latek ma operację migdałków, ale przy takiej obsadzie medycznej, nie mam obaw, jestem spokojna.Mama Maćka

Bardzo dobry specjalista! Uprzejma i profesjonalna osoba. Polecam!!

Bardzo dobry specjalista! Uprzejma i profesjonalna osoba. Polecam!!

Z czystym sumieniem polecam laryngolog dr Matusiak, która jest lekarzem nie tylko kompetentnym ale też głęboko ludzkim w podejściu do pacjenta. Umie uważnie słuchać, jest cierpliwa, zadaje pytania, które innym lekarzom nawet nie przyjdą do głowy. Dzięki temu może postawić diagnozę i tak ukierunkować leczenie, żeby pomogło cierpiącemu. Moje dolegliwości zatok ciągną się już od wielu lat, jednak wdrożony przez Panią doktor sposób leczenia złagodził je i dał mi nową nadzieję, że będzie lepiej. Dziękuję serdecznie!

Po operacji zatok zamiast lepiej był gorzej, bolała mnie głowa i miałam nieustający katar. Nie mogłam wrócić do pracy, byłam na zwolnieniu 3 tygodnie zamiast 10 dni. Laryngolog, u którego byłam poprzednio dał mi leki, po których w ogóle nie było poprawy! Pani doktor dała inne leczenie, wytłumaczyła skąd może brać się ten ból i złe samopoczucie. Najważniejsze, że po kilku dniach ból ustąpił, katar też. Na wykonanej kontrolnie tomografii zatok wszystko wróciło do normy. Uprzejma, kompetentna osoba. Polecam gorąco. Dziękuję.

Uprzejma, kompetentna osoba. Polecam gorąco. Dziękuję.

Byłam u Pani doktor w córeczką, która od kilku lat ma problemy z uszami i pani doktor pomogła nam w końcu uporać się z problemem. Córeczka zaczynała juz nawet niedosłyszeć, inni lekarze jakby bagatelizowali tą rzecz. Pani doktor ała odpowiednie leczenie, które, jak okazało się na wizycie kontrolnej po 2 tygodniach, dało efekt. Córeczka uprzednio wiele razy stresowała się wizytami u lekarzy, a u pani doktor była bardzo spokojna i dała się zbadać. Pani doktor jest kompetentna i uprzejma, tłumaczy co będzie robiła, jakie leki zapisuje i dlaczego. Polecam!!

Polecam!!