Monika Ochyra

Logopeda

3,9
3,7

Korzystamy z pomocy p. Moniki kolejny raz- teraz przy rozwijaniu mowy naszego dziecka a 2lata temu podczas rehabilitacji logopedycznej mojej mamy ( po udarze). Jest to osoba oddana swojej pracy, zawsze przygotowana i tak po ludzku- życzliwa. Pani Moniko dziekuję za okazywane wielokrotnie ciepło i zrozumienie. Agnieszka Nowotarska

To wspaniały fachowiec. Mądra kobieta. Dobry człowiek.

To wspaniały fachowiec. Mądra kobieta. Dobry człowiek.

oceniam b.pozytywnie. szybko zauważyłam postępy w mówie córki. polecam

oceniam b.pozytywnie. szybko zauważyłam postępy w mówie córki. polecam

Kobieta z ogromną pasją i wiedzą. Trafiliśmy z polecenia - i jesteśmy b.zadowoleni. nasz 5-letni synek robi ogromne postepy w mówieniu. polecemy wszystkim rodzicom.

Bardzo miła, kompetentna osoba. Czas oczekiwania na wizytę bardzo szybki. Już na samym początku wizyty wzbudza zaufanie, fachowość i unikalne podejście do dzieci. Nasza córka jest dośc upartym dzieckiem ale Pani Monika w kilka chwil nawiązała z nią kontakt. Bardzo polecma rodzicom, których pociechy mają problemy z rozwojem mowy..

Na uznanie zasługuje wiedza i umiejętność rozmowy z rodzicami. Chodzimy do pani Moniki od niedawna, a nasze dziecko mówi coraz więcej.Atrakcyjna forma pracy z synem i uśmiech są dla nas bardzo ważne. Dziękujemy za wsparcie i pomoc. Katarzyna i Wiesław J. PS. nowy gabinet pięknie urządzony

Rzeczowa, kompetentna osoba. Regularne wizyty przyniosly bardzo dobre efekty.

Rzeczowa, kompetentna osoba. Regularne wizyty przyniosly bardzo dobre efekty.

Jest to osoba kompetentna i oddana swojej pracy.Jest jedynym neurologopedą w naszym mieście i powiecie. Zawsze służy pomocą. Doskonale łączy zdobytą teoretyczną wiedzę z praktycznym wykorzystaniem swych umiejętności. Ma bardzo dobry kontakt zarówno z dziećmi jak i dorosłymi.

Konkretna osoba z wiedzą i doświadczeniem. Polecam, bo lepszej w tej cześci Polski nie znajdziecie. Odwiedziłam kilku ze swoim dzieckiem więc mam prawo do takich wniosków. Człowiek zawsze ma nadzieje,a większość to tylko teoria. Tutaj było inaczej.

Pani Monika jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Doskonale podeszła do zlożonego problemu pacjentki. Jestesmy bardzo zadowoleni z całokształtu współpracy. Zawsze doskonale przygotowana i w pełni kompetentna. Oby wiecej tak profesjonalnych osób zajmowało się naszym zdrowiem.