dr n. med. Monika Stołyhwo-Gofron

Dietetyk

Pomyłka!!!,pani dr.chciałaby leczyć na wszystko, gabinet i podejście do pacjenta- opracowane psychologicznie na 5.Książka jako pozycja popularno-naukowa na słabe 3.Wydawnictwa w kraju i na świecie takich pozycji wydały setki tysięcy-nic nowego.Testy ,które proponuje pani dr. można kupić dużo taniej,np.w Warszawie czy Berlinie.Pozdrawiam

Choć mi Pani doktor poświęca bardzo mało czasu i często tłumaczy zdaniem "tak musi być" jestem bardzo zadowolona z efektów. 10kg w 2 miesiące i mam zamiar chudnąć dalej. I najważniejsza sprawa, Pani doktor zauwazyła, że mam chorą tarczycę, skierowała do dobrego andokrynologa. Dodam, że wcześniej badał mnie endokrynolog i niczego nie wykrył. Długo czeka się na wizytę ale warto.

Do pani dr trafiłam po zdiagnozowaniu problemu endokrynologicznego. Dzięki niej pozbyłam się już 20 kg. Zostało mi jeszcze 15kg do zrzucenia, ale dzięki dietom opracowanym przed panią dr wiem, że się uda. Dzięki jej pochwałom aż człowiekowi dalej chce się walczyć z kilogramami. Polecam :)

Dzięki jej pochwałom aż człowiekowi dalej chce się walczyć z kilogramami.
Polecam :)

Oprócz wizyt i diet polecam również książkę, wydaną przez dr.Monikę-Stołyhwo-Gofron pt."Motylem będę-czyli wszystko o odchudzaniu". Dzięki radom Pani Doktor schudłam 6kg w ciągu jednego miesiąca nie odrzucając smakołyków. Polecam !

Korzystałam z pomocy pani doktor, żeby dojśc do formy po ciążach i schudłam 12 kg. Generalnie nieźle trzymałam wagę, ale ostatnio z powodu zaniedbania w jej stosowaniu znowu pare kilo przybrałam. Wybieram się więc do pani doktor z wizytą aby doprowadzić się do porządku. Polecam...

wspaniały lekarz , profesjonalista szczerze polecam

wspaniały lekarz , profesjonalista szczerze polecam

Pani doktor jest wspaniała, dzięki niej schudłam prawie 30 kg i trzymam wagę, teraz czuję się o wiele lepiej psychicznie i fizycznie, bardzo serdecznie polecam wszystkim, jeśli chudnąć to tylko z Panią Moniką, jest miła sympatyczna i ma indywidualne podejście do pacjenta. Polecam !

Zauważyłam jedno - każda osoba która wchodzi do gabinetu wychodzi uśmiechnięta i taka lekka. Niezwykły lekarz!!! można słuchać godzinami i widać wyraźnie profesjonalizm i kompleksowość. dużo badań i dobre diagnozy. Dieta w porządku - nie czuje się głodu , zbilansowana i dostosowana do osoby. Wiele osób zadowolonych - w tym ja :)

super kontakt i motywacja. Schudłam 10 kg bez efektu jojo.

super kontakt i motywacja. Schudłam 10 kg bez efektu jojo.

Dzięki tej pani zrzuciłam 30kg i wreszcie zajęłam się swoimi problemami hormonalnymi. Pierwszy raz spotkałam się z lekarzem, który ma tak serdeczne podejście do pacjenta (co jest szczególnie istotne, jeżeli chodzi o zmianę nawyków żywieniowych i rozprawienie się z otyłością). Generalnie rzecz biorąc, wyciągnęła mnie z matni niezdrowego żywienia i dobijania swojego kulejącego organizmu :). Oby więcej takich lekarzy!

Oby więcej takich lekarzy!