dr n. med. Monika Stołyhwo-Gofron

Dietetyk

3,7
3,9
3,9

Witam poszukujących opinii na temat lekarza , w tym przypadku Pani doktor nauk medycznych. Na początku mojej opinii od razu przestrzegam że nie polecam tej Pani osobom które chcą schudnąć. Natomiast tym z Państwa , którzy chcą zmienić jakość własnego życia , zacząć nowy rozdział po zmianie wyglądu i w sposobie odżywiania , polecam Panią Stołyhwo-Gofron z pełną odpowiedzialnością. Dzięki Pani dietetyk zrzuciłem z siebie ponad czterdzieści kilogramów , pozbyłem się nadciśnienia tętniczego , ciągłego bólu kręgosłupa mimo że mam zwyrodnienie , i przestałem się uskarżać na dokuczliwy ból w kolanach i kostkach. Dzięki zaleconej diecie odkryłem rewelacyjny smak kilkudziesięciu ciekawych substytutów i potraw. Jest oczywiście jakiś haczyk , bo zawsze jest. U Pani dietetyk otrzymujemy pomoc na najwyższym poziomie , z dodatkiem empatii , szczerości i ciepłego podejścia , to wszystko z rzeczowością w mianowniku , ale tylko od nas samych zależy czy Jej czas i nasze pieniądze nie pójdą na marne. Zostając chwilę przy pieniądzach , osobiście znam kilka osób które do dzisiaj wydają krocie na magiczne tabletki , zabiegi i rehabilitacje , niestety bez większych rezultatów. Nie napiszę na forum ile mnie kosztowało te kilkanaście wizyt , jeżeli ktoś będzie chciał znać dokładną sumę , odpiszę na e-mail , ale kwota w porównaniu z tym jak się zmieniło moje życie jest po prostu śmieszna. Na koniec muszę się przyznać do pewnego faktu. Do dzisiaj nie podziękowałem Pani doktor w oficjalny sposób , mam nadzieję że przeczyta co napisałem. Jestem Jej dozgonnym dłużnikiem , i jednocześnie innym , szczęśliwym człowiekiem. Pozdrawiam Państwo , Panią doktor Stołyhwo-Gofron i życzę sukcesu w walce z otyłością. Karol Bunik

Witam serdecznie, nigdy nie pisałem żadnych opini o lekarzach, ani o nikim innym, ale zdecydowałem się tu napisać, ponieważ napewno kilka osób z dużym problemem czyta takie komentarze i waha się jak ma postąpić. Ja do Pani Doktor trafiłem równo miesiąc temu, przez przypadek - mój Ojciec miał umówioną pierwszą wizytę ale nie poszedł, wobec czego mnie moja Żona "wepchnęła" na ten termin:) Muszę stwierdzić, że jestem zadowolony- jak na razie schudłem ze 142 do 127,5 kg - bez ćwiczeń tylko porządne przestrzeganie podanego jadłospisu (nawet dobry i nie trudny ...

Witam serdecznie,
Ja do Pani Doktor trafiłem równo miesiąc temu, przez przypadek - mój Ojciec miał umówioną pierwszą wizytę ale nie poszedł, wobec czego mnie moja Żona "wepchnęła" na ten termin:) Muszę stwierdzić, że jestem zadowolony- jak na razie schudłem ze 142 do 127,5 kg - bez ćwiczeń tylko porządne przestrzeganie podanego jadłospisu (nawet dobry i nie trudny do zrobienia). Jak każdy większy Człowiek jestem "znawcą" zagadnienia odchudzanie i wiem prawie wszystko na ten temat:), ale jakoś zawsze gorzej z wprowadzeniem tego w życie. Przeczytałem kilka opini , że można te diety - proponowane przez Panią Doktor - wygoglować sobie z internetu i w ogóle dowiadujemy się w gabinecie prawd oczywistych, wszem i wokół znanych. Można wszystko, nawet samemu schudnąć - niestety jakoś nie wszystkim to jednak wychodzi. Każdy z czytających te komentarze już się odchudzał i był na jakiejś diecie; jednym się udało - gratulacje, innym- nie. Piszę właśnie do tych drugich. Myślę sobie, że gdy już mamy poważny problem z wagą a kolejna próba zrzucenia wagi na dłuższą metę zawiodła, czasem warto odpuścić sobie swoją pewność siebie i mniemanie,że sam potrafię - bo tak naprawdę to nie potrafię. Warto wtedy (nawet z głupiej ciekawości)pójść do specjalisty i nie krytykując (że też to wszystko wiemy) spróbować wprowadzić zalecenia lekarza w życie. Wydaje mi się,że do stracenia mamy tylko zbędne kg a zyskać możemy o wiele więcej - zdrowie.
Polecam :)

Od czterech lat próbowałam się zdiagnozować. Kilku lekarzy (w tym endokrynolog!!) bez badań I MIMO OBJAWÓW TYPOWO TARCZYCOWYCH, stwierdziło, że nadwaga, niemożność zrzucenia kilogramów, permanentne zmęczenie itp to MOJA URODA! Nadmienię, że byłam również u dwóch innych dietetyków, u których zostawiłam sporo pieniędzy i którzy byli "nieomylni" - ale ja nie schudłam! Poszłam do dr Stołyhwo - Gofron z desperacji i ona jako jedyna zaleciła odpowiednie badania, z których jednoznacznie wynika choroba tarczycy. I nieprawdą jest to, że wszystkim to diagnozuje - oprócz mnie wizytę u niej miało 4 moich znajomych i tylko moje wyniki badań jednoznacznie wskazują na niedoczynność (wyników krwi i usg pani dr nie może wmówić!). Reszta osób po prostu musiała mniej jeść. A jej kompetencja polega na tym, że aby PROFESJONALNIE podejść do nadwagi, trzeba wykluczyć choroby, których nie wykrycie może być nawet niebezpieczne ("po pierwsze nie szkodzić"!!). Stąd też wysyłanie pacjentów na badania! Każdą dietę można znaleźć w internecie - trudno, żeby było inaczej w dobie internetu... a czego ludzie się spodziewają idąc do dietetyka? Że wymyśli dietę składającą się z czekolady i ciast? Albo,że wyczaruje komuś idealną sylwetkę BEZ wyrzeczeń? Dr nikogo na siłę do siebie nie ciągnie...JA (i moi znajomi) polecam całym sercem i bardzo jej dziękuję za diagnozę i wprowadzone leczenie!

Pani Monika Sołyhwo-Gofron poświęca około 25 minut na wizytę z której oprócz standardowej diety, którą można sobie wygooglować i podejrzeń o chorobę tarczycy czy też cukrzycy (pomimo prawidłowych wyników tych badań) niewiele można wynieść. Jadłospis nie jest przygotowany dla potrzeb konkretnej osoby, która ma najczęściej różne schorzenia i należałoby to uwzględnić w propozycji jadłospisu. Pani dr próbuje wmówić chorobę tarczycy i namawia na przyjmowanie leków interpretując w sposób , co najmniej dziwaczny wyniki badań. Czy chodzi o przyśpieszanie metabolizmu lekami, co być może przyniesie lepsze efekty odchudzania? Pani dr chciałaby odchudzać, leczyć wszelkie schorzenia, a w szczególności dobrze zarabiać. Pierwsza wizyta 180 PLN ze skierowaniem na badania, oczywiście niektóre płatne. Wieczorem tego samego dnia przesłany drogą elektroniczną jadłospis na kolejne 2 tygodnie (takich jadłospisów w internecie bez liku) . Po dwóch tygodniach następna wizyta (koszt 130 PLN) z wynikami badań i wyszukiwanie schorzeń, a na koniec wygrzebany z pliku wydruków jadłospis na kolejne 2 tygodnie (już nie imienny). Podejście do pacjenta na pierwszej wizycie Pani dr ma opracowane psychologicznie na 5. Niestety zdarzają się pacjenci zorientowani, dociekliwi i żądający wyjaśnień i wtedy Pani dr ma problem. Ja właśnie do nich należę. Nadmienię tylko, że stosowałam rzetelnie przez dwa tygodnie jadłospis przygotowany przez Panią dr i schudłam kilka kilo. Zamierzam dalej walczyć z kilogramami, ale już bez udziału Pani Sołychwo-Gofron.

Mam mieszane uczucia, chcociaż raczej dobre. u Pani moniki zaczelam sie leczyć 3 lata temu, schudłam wtedy 26 kg w 3 miesiace bedac na diecie która otrzymałam, po 2 latach przywalilam jescze wiecej niz zrzuciłam, zapomnialam wspomniec ze kazalo sie, że mam niedoczynnosc tarczycy zreszta jak 3/4 osob wychodzacych z tamtad, z tad moje niedowierzanie, czy wszyscy otyli na nia choruja? chyba nie.. od wrzensia jezdze regularnie i schudłam 2kg bedac caly czas na diecie, przez 7 miesiecy 2kg? a przytym biore cholernie drogie leki bo ponoc mam hiperprolaktynemie, leki ...

od wrzensia jezdze regularnie i schudłam 2kg bedac caly czas na diecie, przez 7 miesiecy 2kg? a przytym biore cholernie drogie leki bo ponoc mam hiperprolaktynemie, leki na cukrzyce ktorej nie mam i eutyrox i inny na ft3 i ft4. mam 23 lata a lekow łykam tyle, że sama zastanawiam sie kiedey wkoncu mój organizm odmówi posłuszeństwa. Leki oczywiście zapisała mi Pani Monika, pomagają? chyba nie, niewiem, wiem tylko ze 300zł miesiecznie ląduje w aptece. obawiam się, ze nie ma juz pomyslu co jest ze mna nie tak, z tad te wsyztskie leki, dodam tylko ze bylam u endoktynolofga ktory powiedzial ze slyszal o niej duzo, i ze tarczyce i problemy z nia wmawia pacjentom, powiedziala mi ze wg niej z moja atrczyca jest ok. wiec rozumiecie ze ciekzo mi ocenic, 3 lata temu pomogla ale co z tego skoro wsyztsko wrocilo;/

Pani Doktor jest naprawdę bardzo dobrym lekarzem. Chodzę do Niej od lutego 2014 roku, schudłam pomimo wielu chorób, które nie pomagają chudnięciu ponad 20 kg. Jest fachowa i kompetentna, myślę, że schudłabym więcej, gdybym kompleksowo przestrzegała diety. Ponadto Doktor Monika cały czas się dokształca, niedługo jedzie na konferencję zagraniczną, skończyła podyplomowe studia o żywieniu sportowców, fachowiec jakich mało. Kompleksowo podchodzi do wszelkich problemów zdrowotnych. Polecam wszystkim, jeśli ja dojeżdżam z Warszawy do Gdańska, to naprawdę Pani Doktor musi być dobra w tym co robi.

Moje zdanie jest takie,że pani doktor przede wszystkim to powinna bardziej cenić czas swoich pacjentów,tak jak pacjenci cenią i szanują czas pani doktor!dwie wizyty przyjechałam na czas(nawet przed czasem)po czym dowiaduję się,ze muszę czekać godzinę,albo i dłużej!niepoważne podejście moim zdaniem!pacjentów nazapisywać jest łatwo pani doktor,tylko kiedyś trzeba ich wszystkih przyjąć jeszcze!a co tam niech czekają....a po za tym nie uważam,zebym miała do czynienia z profesjonalistą!takich lekarzy jest na pęczki,więc tymbardziej szkoda mi czasu na takie wizyty!

Prawdziwy lekarz zajmujący się odchudzaniem! Patrzy na pacjenta całościowo szukając przyczyny otyłości a nie tylko skupia się na diecie. Ja jestem po dwóch latach bardzo zadowolony. Poleciłem też Panią doktor znajomym, którzy podobnie jak ja osiągneli świetne rezultaty. Podstawą jest słuchać i samemu nie kombinować.

pełen profesionalizm, przez te wszystkie lata współpracy pani doktor zmieniła moje nawyki żywieniowe jem teraz zdecydowanie zdrowiej , smaczniej , lepiej

jem teraz zdecydowanie zdrowiej , smaczniej , lepiej

Dr Gofron to bardzo kompetentna lekarka, chyba najlepiej wykształcona w tej dziedzinie w trójmieście. Nie ma porównania do dietetyków po kilkumiesięcznych szkoleniach. Bardzo rzeczowa, szuka przyczyn, zaleca dietę zgodnie z upodobaniami ( oczywiście bez przesady). Schudłam już 13,5 kg więc skuteczna!!