dr n. med. Monika Stołyhwo-Gofron

Dietetyk

Pani Doktor to super specjalista, w 4 miesiące schudłem 30kg. Czuję się świetnie, wyniki mam super, wszystko w normie. Uzyskałem je już po miesiącu przestrzegania diety. 2 miesiące utrzymuje stałą wagę.

Wspaniały lekarz naprawdę z powołania. Bardzo się cieszę że trafilam na takiego cudownego specjalistę od odchudzania i nie tylko. Jeżeli ma ktoś problem z waga to dobrze trafił bo pani doktor bardzo sumiennie i spokojnie wszystko wytłumaczy oraz wdrożył leczenie a efekty rewelacyjne

U dietetyka byłam po raz pierwszy. Dostałam jadłospis, który mi nie odpowiada i nie zostałam nawet wysłuchana, czy odpowiadają mi jego składniki. Dr Monika jest przemiłą osobą, ale bardzo zakręconą. Brakowało mi mierzenia obwodu w pasie i tym podobnych badań typowych dla dietetyków oraz nawet ogólnego objaśnienia co mogę, czego nie, czy mogę napić się nawet zielonej herbaty itd. Ogółem miło było do niej przyjść, mam nadzieję, że wyniki pomimo wszystko będą zafowalające. Po kilku wizytach postaram się napisać ponownie.

U dietetyka byłam po raz pierwszy.

Nie polecam. Pani doktor bardziej jest podniecona własnym wizerunkiem i wyjazdami, szczególnie zagranicznymi, niż indywidualnym podejściem do pacjenta. Od lekarza z tytułem doktora wymaga się więcej niż , obdarowania kartką z jadłospisem , powieloną na ksero , wyciągniętą mimochodem z książki leżącej na biurku. Pierwsza wizyta za 300 zł , byłam razem z córką, odbyta w ciągu 15 minut, bardzo ogólnikowe i dostępne wszędzie w internecie porady. Następna wizyta za 200 zł. W efekcie mam poczucie wyciągnięcia ode mnie pięciu stówek za frajer. Widać , że rutyna i sława zabija być może duże umiejętności pani doktor.

poziom znacznie niższy niż przed laty Pani Monika jedzie już na ilość a nie jakość, wpadła w okropna rutynę, niestety pomimo iż kiedyś dawałam jej najwyższe noty teraz już jej nie polecam, nawet się nie dokształca a powinna cały czas....

poziom znacznie niższy niż przed laty Pani Monika jedzie już na
ilość a nie jakość, wpadła w okropna rutynę, niestety pomimo iż kiedyś
dawałam jej najwyższe noty teraz już jej nie polecam, nawet się nie
dokształca a powinna cały czas....

Polecam Pania dr Stolyhwo. Po mojej pierwszej wizycie stwierdzilam ze jest to osoba godna polecenia. A jesli chodzi o cene wizyt to prajrycznie kazdy lekarz przyjmujacy prywatnie ma taka sama stawke, mam poruwanie chodzac do endokrynologa i ginekologa. pozdrawiam serdeczie obecnych i przyszlych pacjentow Pani dr Moniki

Polecam Pania dr Stolyhwo.

Witam poszukujących opinii na temat lekarza , w tym przypadku Pani doktor nauk medycznych. Na początku mojej opinii od razu przestrzegam że nie polecam tej Pani osobom które chcą schudnąć. Natomiast tym z Państwa , którzy chcą zmienić jakość własnego życia , zacząć nowy rozdział po zmianie wyglądu i w sposobie odżywiania , polecam Panią Stołyhwo-Gofron z pełną odpowiedzialnością. Dzięki Pani dietetyk zrzuciłem z siebie ponad czterdzieści kilogramów , pozbyłem się nadciśnienia tętniczego , ciągłego bólu kręgosłupa mimo że mam zwyrodnienie , i przestałem się uskarżać na dokuczliwy ból w kolanach i kostkach. Dzięki zaleconej diecie odkryłem rewelacyjny smak kilkudziesięciu ciekawych substytutów i potraw. Jest oczywiście jakiś haczyk , bo zawsze jest. U Pani dietetyk otrzymujemy pomoc na najwyższym poziomie , z dodatkiem empatii , szczerości i ciepłego podejścia , to wszystko z rzeczowością w mianowniku , ale tylko od nas samych zależy czy Jej czas i nasze pieniądze nie pójdą na marne. Zostając chwilę przy pieniądzach , osobiście znam kilka osób które do dzisiaj wydają krocie na magiczne tabletki , zabiegi i rehabilitacje , niestety bez większych rezultatów. Nie napiszę na forum ile mnie kosztowało te kilkanaście wizyt , jeżeli ktoś będzie chciał znać dokładną sumę , odpiszę na e-mail , ale kwota w porównaniu z tym jak się zmieniło moje życie jest po prostu śmieszna. Na koniec muszę się przyznać do pewnego faktu. Do dzisiaj nie podziękowałem Pani doktor w oficjalny sposób , mam nadzieję że przeczyta co napisałem. Jestem Jej dozgonnym dłużnikiem , i jednocześnie innym , szczęśliwym człowiekiem. Pozdrawiam Państwo , Panią doktor Stołyhwo-Gofron i życzę sukcesu w walce z otyłością. Karol Bunik

Dawniej ta pani była lekarzem z pasją. Wróciłam po latach i stwierdzam, że to nie ta sama osoba. Przykro to pisać, ale teraz liczy się tylko pieniądz. Po wizycie mam b.przykre odczucia. Pani jest apodyktyczna i tylko to, co ona mówi jest ważne. Nie słucha pacjenta. Zdecydowanie NIE POLECAM :-(

Tak zadufanej osoby, niemiłej i bezdusznej dawno nie spotkałam. Odradzam zdecydowanie wizyty, chyba, że ktoś ma zbyt dużo pieniędzy do wydania. Kiedyś to była młoda, miła lekarka troskliwa wobec pacjenta, teraz kasa uderzyła do głowy. Płacąc i walcząc o miejsce na wizytę w chorobie, uważam, że zasługuję na coś więcej niż audiencję u sfochowanej królowej.

Tak zadufanej osoby, niemiłej i bezdusznej dawno nie spotkałam.

Czemu reklama proszku Somat zasłania ostatnie opinie ??? Czyżby Pani doktor bała się coraz to gorszych ocen swojej działalności?