dr n. med. Monika Stołyhwo-Gofron

Dietetyk

Pani Doktor kocha nabiał i jest go pełno w proponowanych dietach -diety nie do zjedzenia... natomiast jak widać -sama walczy z otyłością -i jej BMI jest jakie jest ....walczy sama z otyłością okresowo z sukcesami .... no cóż otyłość to przewlekła i nieuleczalna choroba ... jak ktoś odkryje tajemnicę tej choroby- otyłości i wynajdzie na to lek to dostanie Nobla... oby to była Pani Monika bo ma dużo determinacji... niestety jej pacjenci chyba mniej....

Pani Doktor kocha nabiał i jest go pełno w proponowanych dietach
-diety nie do zjedzenia...
natomiast jak widać -sama walczy z otyłością -i jej BMI jest jakie jest
....walczy sama z otyłością okresowo z sukcesami ....

no cóż otyłość to przewlekła i nieuleczalna choroba ...
oby to była Pani Monika bo ma dużo determinacji...
niestety jej pacjenci chyba mniej....

Piotr B. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm , analiza wyników badań i dobór diety - przepisy szybkie, na czym mi zależało. Po 3 miesiącach 10 kg mniej i samopoczucie znakomite. Jeśli ktoś stosuje się do wytycznych - schudnie i zacznie zdrowiej się odżywiać.

Piotr B.

Zdecydowanie polecam !!! Schudłam 27 kilo,nauczyłam się zdrowych nawyków, zdrowego gotowania- dieta pyszna i urozmaicona - jeśli ktoś się trzyma zasad Pani Doktor to schudnie i będzie czuł o niebo lepiej !!!

Zdecydowanie polecam !!!

Pani Doktor to najlepsza osoba, na którą mogłam trafić w związku ze swoją otyłością.Poświęciła mi bardzo dużo czasu, wszystko dokładnie wytłumaczyła,sprawdziła zlecone przed wizytą wyniki badań, zbadała, opisała mi możliwości leczenia i zbomilizowala do działania. Zmagam się z otyłością wiele lat, ale dopiero teraz wiem, że jestem w dobrych rękach! Polecam na 1000%

Moje zdanie jest takie,że pani doktor przede wszystkim to powinna bardziej cenić czas swoich pacjentów,tak jak pacjenci cenią i szanują czas pani doktor!dwie wizyty przyjechałam na czas(nawet przed czasem)po czym dowiaduję się,ze muszę czekać godzinę,albo i dłużej!niepoważne podejście moim zdaniem!pacjentów nazapisywać jest łatwo pani doktor,tylko kiedyś trzeba ich wszystkih przyjąć jeszcze!a co tam niech czekają....a po za tym nie uważam,zebym miała do czynienia z profesjonalistą!takich lekarzy jest na pęczki,więc tymbardziej szkoda mi czasu na takie wizyty!

pełen profesionalizm, przez te wszystkie lata współpracy pani doktor zmieniła moje nawyki żywieniowe jem teraz zdecydowanie zdrowiej , smaczniej , lepiej

jem teraz zdecydowanie zdrowiej , smaczniej , lepiej

Dziwne, że po wielu negatywnych opiniach, posypały się jak grzyby po deszczu opinie pozytywne. Byłam u Pani doktor dwukrotnie w 2013 roku i wizyty mnie rozczarowały.

Dr Gofron to bardzo kompetentna lekarka, chyba najlepiej wykształcona w tej dziedzinie w trójmieście. Nie ma porównania do dietetyków po kilkumiesięcznych szkoleniach. Bardzo rzeczowa, szuka przyczyn, zaleca dietę zgodnie z upodobaniami ( oczywiście bez przesady). Schudłam już 13,5 kg więc skuteczna!!

Prawdziwy lekarz zajmujący się odchudzaniem! Patrzy na pacjenta całościowo szukając przyczyny otyłości a nie tylko skupia się na diecie. Ja jestem po dwóch latach bardzo zadowolony. Poleciłem też Panią doktor znajomym, którzy podobnie jak ja osiągneli świetne rezultaty. Podstawą jest słuchać i samemu nie kombinować.

Pani Doktor jest naprawdę bardzo dobrym lekarzem. Chodzę do Niej od lutego 2014 roku, schudłam pomimo wielu chorób, które nie pomagają chudnięciu ponad 20 kg. Jest fachowa i kompetentna, myślę, że schudłabym więcej, gdybym kompleksowo przestrzegała diety. Ponadto Doktor Monika cały czas się dokształca, niedługo jedzie na konferencję zagraniczną, skończyła podyplomowe studia o żywieniu sportowców, fachowiec jakich mało. Kompleksowo podchodzi do wszelkich problemów zdrowotnych. Polecam wszystkim, jeśli ja dojeżdżam z Warszawy do Gdańska, to naprawdę Pani Doktor musi być dobra w tym co robi.