Lekarze Myślibórz

super!!1 szybko!!! praktycznie z dnia na dzień masz nowe uzębienie!!! polecam w 100!!!!!!

Ignacy Przygodzki

74-300 Myślibórz

Kompetentny nie jeden specjalista mógłby się uczyć od pana doktora. Pozdrawiam gorąco do zobaczenia przy następnej wizycie w Golenicach. Andrzej N.

Alicja Papuga

Myślibórz

polecam każdemu!!!! zawsze uśmiechnięta, kompetentna, delikatna - szczególnie dla dzieci!!!!

lekarz Dorota Ziętal

Lekarz rodzinny, Pediatra

Ogrodowa 10
74-300 Myślibórz

Gorąco polecam. Pani doktor dokładnie tłumaczy przebieg choroby, oraz wykonuje wszelkie potrzebne badania dodatkowe, aby dokładnie zapoznać się z chorobą. Traktuje wspaniale zarówno dzieci jak i dorosłych. Potrfi w jasny sposób omówić daną chorobę i uspokoić pacjenta - co bardzo często jest najbardziej potrzebne. Dziękujemy Pani Doktor!

dr n. med. Artur Lemiński

Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROWIE"S.C.
Kościelna 15
74-300 Myślibórz

Na pierwsza wizytę u Pana Doktora trafiłem na początku maja 2017r. ze wstępną diagnozą nowotworu złośliwego nerki. Diagnoza sie potwierdziła czekała mnie nefrektomia radykalna. Ze względu na duży rozmiar guza i ból, który powoli uniemozliwiał mi normalne funkcjonowanie Pan Doktor zrobił co w Jego mocy aby operacja odbyła sie niezwłocznie. Nie owijał w bawełnę, mówił rzeczowo i przedstawił mi konkretny plan działania dzięki czemu wiedziałem co mnie czeka i mogłem ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Krystyna Włodarczyk

74-300 Myślibórz

TA PANI WYLECZYŁA MI ASTYGMATYZM DZIĘKI JEJ NAŚWIETLANIOM PRZESTAŁAM NOSIĆ OKULARY DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR!!

lek. dent. Justyna Bieńkowska

ul. Pionierów 28
74-300 Myślibórz

Wspaniała doktor, umiejętności na najwyższym poziomie, uprzejma, życzliwa. Kompleksowe podejście do każdego pacjenta. Super kontakt z najmłodszymi pacjentami.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Sylwester Gostkowski

74-300 Myślibórz

Super lekarz, mama prowadzała nas jak byłyśmy małe dziewczynki z siostrą, teraz jesteśmy dorosłe nadal chodzimy i jak będziemy miały dzieci to tylko do niego! Inne babska pseudo lekarze niemiłe francowate i drogie leki przepisuja. U dr Gosktowskiego małe kolejki i wszystko gra choroba znika po jego lekach po 2 dniach! Super!!!!!polecamy!!!!

lekarz Mariusz Dydyk

74-300 Myślibórz

Półtora roku temu miałam operację stawu biodrowego. Od tego czasu odczuwam bardzo silny ból .Szukałam pomocy u wielu lekarzy ,ale ,żaden nie potrafił mi pomóc Trafiłam w końcu do pana doktora Dydyka ,który po przeanalizowaniu wszystkich moich wyników skierował mnie na dodatkowe badania. Na ich podstawie znalazł przyczynę moich dolegliwości i skierował mnie na operację. Trafiłam na bardzo dobrego fachowca z dużą wiedzą medyczna, empatycznego i traktującego pacjenta z szacunkiem. ...
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Małgorzata Krystosiak

Wenerolog, Dermatolog

74-300 Myślibórz

Chodziłam z tradzikiem. Przestałam jak sie dowiedziałam ze wszystkim pacjentom z takimi problememami przepisuje zel DUAC. Na kazdej recepcie bylo ze dalej, ze potrzeba czasu itd. Przeniosłam sie do Szczecina, tam na 1 wizycie zrobiono mi badania i odpowiednio do tego dobrano leki, ktore pomagaja, oraz dostaje antybiotyk by zwalczyc to od srodka. A tu? Duac i Duac.. a na wypadajce włosy przepisała kapsułki ktore sama bez recepty moge sobie ...

lekarz Mariusz Ulaszewski

74-300 Myślibórz

Mój mąż leczył się u dra ULaszewskiego niecały rok, wcześniej korzystał z poradni na Piotra Skargi w Szczecinie- i to był dramat! Doktor Ulaszewski to bardzo kompetentny lekarz, potrafił w okresie pandemii normalnie przyjąć męża, zbadać, skierować na badania i zaordynować leczenie podczas gdy inni lekarze udzielali tylko porad telefonicznych?! Bardzo żałujemy, że nie ma go już w Stargardzie. Życzymy Panu DOKTOROWI wszelkiej pomyślności!!!
Opinia dodana przez: Bogumiła

dr n. med. Julian Witkowski

Internista, Epidemiolog

74-300 Myślibórz

Witam, dr Witkowski jest wspaniałym człowiekiem, a tylko taki może być dobrym lekarzem. Inni lekarze moga się od niego dużo nauczyć. Przede wszystkim empatii, zrozumienia, tego, ze mają do czynienia z człowiekiem, a nie z kawałkiem mięsa. Ponadto ma ogromne doświadczenie, które zdobył przez wiele lat praktyki lekarskiej. Polecam na 100 %.

lekarz Krzysztof Ansilewski

74-300 Myślibórz

Ten człowiek nie powinien być nazwany Lekarzem przychodzisz po pomoc Ledwo chodzisz prosisz o recepte jaki kolwiek lek zeby Ci tylko przeszło a co słyszę ( słowa lekarza ) " Proszę się rozebrać po czym jestem uderzona w dół pleców Pani udaje i jaja sobie Pani robi " czy to jest lekarz ?????? Gdy powiedziałam że w tej chwili wychodzę lekarz stwierdził że on tyle lat sam choruje na kręgosłup ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Leokadia Gosek

Ogrodowa 9
Myślibórz

Brak szacunku dla pacjenta .notorycznie się spoznia .jaki to przykład dla pozostałych pracowników przychodni.taka to właśnie jest kadra kierownicza

lekarz Andrzej Zuj

Neurolog

74-300 Myślibórz

Doktor przeprowadził mnie po udarze niedokrwiennym przez pierwszy rok poza szpitalem.Ogólnie jestem zadowolony, czekam jeszcze tylko na końcową decyzje ZUS . Dziękuję.
Opinia dodana przez: Ryszard Kosowski

lekarz Bronisław Prochera

Laryngolog

74-300 Myślibórz

Dzis mialam doczenia z tym czlowiekiem bo na status lekarza to on nie zasluguje,byl ona dla mnie rodzica i mojego dziecka nie mily,a wrecz hamski okropny czlowiek.nie polecam nikomu.
Opinia dodana przez: milena

lekarz Felicja Eron-Marcinek

74-300 Myślibórz

ta lekarka kwalifikuje sie do domu starcow a nie dzieci leczyc...

lekarz Hubert Dziel

74-300 Myślibórz

Mało profesjonalny lekarz.Nietrafne diagnozy.
Opinia dodana przez: rybka7

lekarz Jędrzej Przygodzki

74-300 Myślibórz

Bardzo nie miły i niekompetentny lekarz. Jego podejście do pacjenta jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Odradzam
Opinia dodana przez: Dominika

lek. dent. Danuta Ansilewska