Lekarze Myślibórz

dr n. med. Artur Lemiński

Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROWIE"S.C.
Kościelna 15
74-300 Myślibórz

Na pierwsza wizytę u Pana Doktora trafiłem na początku maja 2017r. ze wstępną diagnozą nowotworu złośliwego nerki. Diagnoza sie potwierdziła czekała mnie nefrektomia radykalna. Ze względu na duży rozmiar guza i ból, który powoli uniemozliwiał mi normalne funkcjonowanie Pan Doktor zrobił co w Jego mocy aby operacja odbyła sie niezwłocznie. Nie owijał w bawełnę, mówił rzeczowo i przedstawił mi konkretny plan działania dzięki czemu wiedziałem co mnie czeka i mogłem ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Mariusz Dydyk

Ortopeda

74-300 Myślibórz

Konkretny lekarz i świetny specjalista w zakresie alloplastyki stawu kolanowego.Jestem zadowolona z operacji którą wykonał w Drawsku Pomorskim. Na oddziale panuje porządek, miła i pełna życzliwości atmosfera. Z pełnym przekonaniem polecam wszystkim ten oddział, na którym leczenie odbywa się terminowo i sprawnie

lekarz Małgorzata Krystosiak

Wenerolog, Dermatolog

74-300 Myślibórz

Chodziłam z tradzikiem. Przestałam jak sie dowiedziałam ze wszystkim pacjentom z takimi problememami przepisuje zel DUAC. Na kazdej recepcie bylo ze dalej, ze potrzeba czasu itd. Przeniosłam sie do Szczecina, tam na 1 wizycie zrobiono mi badania i odpowiednio do tego dobrano leki, ktore pomagaja, oraz dostaje antybiotyk by zwalczyc to od srodka. A tu? Duac i Duac.. a na wypadajce włosy przepisała kapsułki ktore sama bez recepty moge sobie ...

lekarz Krzysztof Ansilewski

Internista

74-300 Myślibórz

Ten człowiek nie powinien być nazwany Lekarzem przychodzisz po pomoc Ledwo chodzisz prosisz o recepte jaki kolwiek lek zeby Ci tylko przeszło a co słyszę ( słowa lekarza ) " Proszę się rozebrać po czym jestem uderzona w dół pleców Pani udaje i jaja sobie Pani robi " czy to jest lekarz ?????? Gdy powiedziałam że w tej chwili wychodzę lekarz stwierdził że on tyle lat sam choruje na kręgosłup ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Leokadia Gosek

Chirurg ogólny

Ogrodowa 9
Myślibórz

Brak szacunku dla pacjenta .notorycznie się spoznia .jaki to przykład dla pozostałych pracowników przychodni.taka to właśnie jest kadra kierownicza

lekarz Sylwester Gostkowski

Pediatra

74-300 Myślibórz

Super lekarz, mama prowadzała nas jak byłyśmy małe dziewczynki z siostrą, teraz jesteśmy dorosłe nadal chodzimy i jak będziemy miały dzieci to tylko do niego! Inne babska pseudo lekarze niemiłe francowate i drogie leki przepisuja. U dr Gosktowskiego małe kolejki i wszystko gra choroba znika po jego lekach po 2 dniach! Super!!!!!polecamy!!!!

Helena Agopsowicz

Protetyk

Myślibórz

super!!1 szybko!!! praktycznie z dnia na dzień masz nowe uzębienie!!! polecam w 100!!!!!!

lekarz Krystyna Włodarczyk

Okulista

74-300 Myślibórz

TA PANI WYLECZYŁA MI ASTYGMATYZM DZIĘKI JEJ NAŚWIETLANIOM PRZESTAŁAM NOSIĆ OKULARY DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR!!

lekarz Andrzej Zuj

Neurolog

74-300 Myślibórz

ten lekarz jak można typka tak nazwać jest niekompetentny arogancki , typowy cwaniaczek , który myśli że jest tylko jeden, tacy jak on psuja opinie środowisku lekarskiemu a dodać jeszcze przychodnie w której przyjmuje , to tylko współczuć tym ludziom którzy do niego idą bo ich nie stać na dalsze wyjazdy do normalnego lekarza, nie polecam typa
Opinia dodana przez: marek

Ignacy Przygodzki

Internista

74-300 Myślibórz

Kompetentny nie jeden specjalista mógłby się uczyć od pana doktora. Pozdrawiam gorąco do zobaczenia przy następnej wizycie w Golenicach. Andrzej N.