lekarz Natalia Cegła

2,7
2,6
2,6

Bardzo miła, ciepła i uprzejma Pani Doktor . Pomogła mi w trudnych chwilach mojego życia ( dzięki niej żyję i chcę żyć) Polecam kontakt z Panią Doktor moim znajomym. Życzę Pani wszystkiego dobrego.. Pozdrawiam

Bardzo nie przyjemna kobieta. Była to moja 1 wizyta u takiego typu lekarza, bardzo oceniająca, odebrała telefon i zaczęła rozmawiać jak gdyby nigdy nic. W pewnym momencie zaczęła mówić tylko o swoim życiu prywatnym i o swoich przekonaniach np. W sprawie odżywiania. W ciagu 15 minut przepisała mi bardzo mocne leki na depresje, gdzie depresji nie stwierdziła i stwierdziła że pomogą schudnąć i że cała warszawka je brała, wyprowadziła mnie z pokoju bez żadnego pytania czy chce o coś zapytać czy coś jest nie jasne.

Lekarka przyjmuje i diagnozuje błyskawicznie. Po 5 minutach kończy wizytę i odprowadza do drzwi. Jak ktoś liczy na rozmowę to odradzam chyba że chodzi o receptę to wtedy satysfakcja gwarantowana.

Wizyta przebiegła bardzo szybko. Podczas wizyty nie odczułem aby pani doktor chciała mi pomóc. Była bardzo nie uprzejma, przyczepiła się mojej wagi. I nawet nie zapyta z jakimi problemami się borykam. Opowiedziałem sam to stwierdziła że da tabletki i po sprawie. Nie polecam!

Nie polecam pani doktor. Lekarka w trakcie mojej wizyty mówiła do mnie bardzo oceniająco i negatywnie, że mam wziąć się w garść, że co ja sobie wyobrażam, wyszłam z gabinetu w bardzo złym stanie i nie wróciłam na żadną kontrolną wizytę.

Pani Dr Natalia jest bardzo kompetentną osobą i bardzo mi pomogła kiedy przechodziłam przez ciężki okres w życiu

Pani Doktor na prywatnych wizytach była w miarę miła … zapytała co u mnie ,czy chce (?) receptę . Na kolejne wizyty umawiałam się na NFZ i już sytuacja się zmieniła , kiedy przełożyłam wizytę 2 dni wcześniej bo nie mogłam przyjść w wyznaczonym terminie,Pani Dr wręcz nakrzyczała na mnie i wyprosiła z gabinetu . Podejście do pacjenta - tragedia . Nie polecam

Pani doktor podczas wizyty odbiera telefony od innych pacjentów. Podczas wywiadu (p. Doktor zapytała "co tam słychać") i gdy zaczęłam mówić dość prywatne rzeczy nagle bez pukania ani niczego wbiła do gabinetu pani z rejestracji przynosząc jakąś teczkę i kawusię dla lekarki. Nie polecam ogólnie, poczułam się źle potraktowana, zupełnie niepoważnie.

Gorąco polecam. Pani doktor jest bardzo miła, kompetentna. Od razu wzbudziła moje zaufanie. Teraz przychodzę do Niej jak do dobrej znajomej, z którą mogę porozmawiać na każdy temat.

Zły człowiek bardzo bardzo bardza bardzo złyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy