Lekarze Opole

Neurochirurg

Praktyka lekarska PREMIUM HOUSE
Kołłątaja 5c/11
45-064 Opole

Jestem po operacji teraz będzie tydzień , polecam Pana dr. wyjątkowo uprzejmy ,wytłumaczy wszystko ,odpowie na pytania ,doradzi - jestem bardzo zadowolony .
Opinia dodana przez: Piotr

dr Janusz Mamicki

Laryngolog

116 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ
ul. Wróblewskiego 46
45-759 Chwałkowice, Opole

Jak dla mnie fachowiec mimo, iż pracuje "na akord" i ma sporo do roboty. Ma specyficzne poczucie humoru, które ja akurat lubię. Lubię też jak ktoś jest konkretny a ja sam nie potrzebuje by mnie niańczyć. Przyjmował mnie na konsultacji 2lata temu, ostatnio z kolei wykonał zabieg prostowania przegrody nosowej. Sprawnie i porządnie ja wykonał jak na fachowca, którego mnie właśnie polecono. I to finalnie się liczy.
Opinia dodana przez: Trevor

Stomatolog, Implantolog

Dr Baron Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Kościuszki 30/2
45-062 Chwałkowice, Opole

Dziękuję Pani Doktor. Dla mnie jest Pani najlepszym Stomatologiem. W Pani Gabinecie czuję się "zaopiekowana" jako pacjentka. Oprócz pomocy Lekarza Specjalisty dostaję coś jeszcze: Rozmowę z lekarzem- Panią Doktor, która mnie leczy- to w tych czasach jest bezcenne.
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Michał Ploch

Kardiolog

Specjalistyczny Gabinet Kardiologiczny dr n. med. Michał Ploch
Ozimska 53/2
Opole

Bez wątpienia jest to lekarz z powołania, który uwielbia to co robi i dla którego pacjent i jego dobro jest najważniejsze. Bez względu czy to wizyta prywatna czy kontakt w szpitalu na oddziale zawsze ma czas na to aby spokojnie omówić problem i przedstawić plan działania. To co wyróżnia Doktora Michała to przede wszystkim: podejście do pacjenta, wysoka kultura osobista, fachowość i uprzejmość.
Opinia dodana przez: Paula
Opole Diabetolog lek. med. Ryszard Morisson

lek. med. Ryszard Morisson

Diabetolog, Internista

Poradnia Diabetologiczna - Ryszard Morisson
Komprachcice k. Opola ul. Bilińskiego 2
46-070 Opole

Bardo dobry lekarz i specjalista. Odpowiada na każde pytania i tłumaczy co trzeba. Szeroko spogląda na pacjenta więc nie tylko cukier bierze pod uwagę ale całość co jest dziś rzadkością. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Mariola
Opole Laryngolog lek. med. Urszula Wojciechowska-Pawlik

lek. med. Urszula Wojciechowska-Pawlik

Laryngolog

Klinika Medest
Strzelecka 3
Opole

Pani Urszula operowała mi zatoki metodą FESS. Nie wiem dlaczego ale czułem od początku, że jestem pod dobrą opieką.
Może na początku mało rozmowna ale na wszelkie późniejsze pytania odpowiadała wyczerpująco i zrozumiale.
Jest dla mnie dobrym fachowcem !!!!
Dziękuję Pani Doktor i życzę dalszych sukcesów " By oddychało się lepiej"
pozdr tj
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Agnieszka Kania

Panaceum
Opole, Pużka 9
45-272 Chwałkowice, Opole

28 kwietnia bieżącego roku moje dziecko przeszło leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym. Miałam pewne obawy co do tej placówki, gdyż przed umówieniem wizyty przeczytałam kilka niepochlebnych recenzji. Postanowiłam "zaryzykować" bo problem z zębami był poważny. Po pierwsze próchnica była rozległa, po drugie zęby zaczęły jeden po drugim dawać o sobie znać, po trzecie była to nieliczna placówka w której terminy oczekiwania na wizytę i na zabieg są naprawdę niedługie. A ...
Opinia dodana przez: Mama Antka