Lekarze Nefrolog dziecięcy

dr Małgorzata Klinke

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
71-455

Świetny specjalista, wspaniały życzliwy człowiek, profesjonalne podejście do pacjenta, poświęca dużo czasu i serca choremu.
Bardzo, ale to bardzo dobry lekarz, godny zaufania i naprawdę jest to prawdziwy lekarz z powołania, polecam naprawdę wszystkim :)!!! Ja osobiście korzystam z usług doktor i jestem bardzo zadowolona, nigdy nie zmieniłabym na innego :)!!!

dr hab. n. med. Zbigniew Bulanowski

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Ordynator Odzialu Nefrologi szpitala wojewodzkiego im.Swietej Barbary w Sosnowcu.Wybitny lekarz i dusza czlowiek.

lekarz Barbara Stańko-Kałamarz

Aksonmed Sp. z o. o.
Władysława Skubisza "Pingwina" 9
35-207 Rzeszów

Zdecydowanie polecam, konkretnie i na temat. Diagnoza po wyczerpującej ścieżce badań. Oby każdy lekarz podchodził tak poważnie do dolegliwości swoich pacjentów.

dr n. med. Piotr Bartnicki

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

Uprzejmy ,dbający o pacjenta jest dobrym lekarzem.

dr hab. n. med. Janusz Wyzgał

Nefrolog, Immunolog

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Warszawa

Pełen profesjonalizm , życzliwy , emanuje życzliwością do pacjenta , godny polecenia prof. Wyzgała .

dr n. med. Lesław Bąk

tel.kom.501362995
Pocztowa 28
71-118 Szczecin

Bardzo miły i doświadczony lekarz. USG na miejscu.Poza lekami zaleca sporo naturalnych metod. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: marianna

dr n. med. Małgorzata Rychwalska

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

U Pani Doktor byłam z moją 3 letnią córką. Dr zebrała szczegółowy wywiad i przebadała ją, a następnie zleciła USG. Wszystko było przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze przyjaznej dziecku. Uważam że Pani Doktor to bardzo dobry specjalista z super podejściem do dzieci. Polecam

dr n. med. Ryszard Wierciński

dr n. med. Jerzy Jupowiecki

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

kompetentny i uprzejmy, zna się na rzeczy, ale, jak od wszystkich specjalistów wymagałoby się troszkę więcęj uwagi, jednak w porównaniu z innymi, zdecydowanie polecam i mam zaufanie

dr n. med. Bożena Ubik-Wróbel

Nefrolog, Pediatra

ulica Drzymały 12/1
41-500 Chorzów

bardzo dobra lekarka. myślę że można ją szczerze polecić

dr n. med. Aurelia Morawiec-Knysak

Nefrolog dziecięcy

Katedra i Klinika Pediatrii
Zabrze,ul.3-go Maja 13-15
41-800 Zabrze

Jeśli ktoś kiedyś pokusiłby się o profil lekarza idealnego, dr Morawiec wpasowałaby się weń znakomicie. Trzeba mieć ogromne i ciepłe serce i jeszcze większe powołanie, żeby mieć takie podejście do każdego pacjenta, żeby tak fantastycznie podtrzymywać na duchu rodziców, żeby z takim zaangażowaniem leczyć i opiekować się małymi pacjentami, jak właśnie robi to dr Morawiec. Oddanie naszego dziecka pod jej opiekę to jedna z najlepszych decyzji w naszym życiu. Jest ...
Opinia dodana przez: aps

lek. med. Ireneusz Habura

Prywatny Gabinet Nefrologiczny
Chrobrego 22a/1
65-001 Zielona Góra

Jestem pod opieką dra Habury od 2 lat. Bardzo dobrze prowadzi moje leczenie, jest dostępny na każdy telefon. Na prawdę lekarz z powołania i godny polecenia przez ogromną wiedzę w swojej dziedzinie!
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Maria Pniewska

Nefrolog, Pediatra

ul.bema
08-110 Siedlce

Leczyłam się u pani doktor 9 lat . Niestety ze względu na swój wiek (18+) musiałam ją opuścić ;-) jednak wszystkim bardzo bardzo polecam :) Pani doktor to jedna z lepszych lekarzy do jakich było mi dane chodzić ( a trochę tego jest ) :) Wszystko wytłumaczy , wyjaśni na spokojnie , dla każdego pacjenta ma czas .

lekarz Teresa Radny

Dworcowa 10
62-800 Kalisz

Takich lekarzy nam brakuje w służbie zdrowia, nie było by kolejek, drożyzny i było by mniej chorych - żyje od 14 lat dzięki tej Pani
Opinia dodana przez: jurek
Jedyny tak profesjonalny lekarz. Pani doktor zaskoczyła mnie dociekliwością, wybitnym zainteresowaniem oraz niespotykaną inteligencją przede wszystkim z zakresu chorób nefrologicznych. Oprócz wiedzy dotyczącej swojej specjalizacji, okazuje większe spektrum zainteresowań medycyną w każdej dziedzinie. Pani Doktor Zawiasa jest jedyną osobą, która właściwie zdiagnozowała moją chorobę, choć badania robiło mi 10 lekarzy w różnych szpitalach. Ponadto, Pani Anna jest niezwykle miłą, skromną i sympatyczną osobą, podchodzącą do pacjenta życzliwie i z uśmiechem. ...
Opinia dodana przez: Kuba
Z całego serca dziękuję Panu doktorowi Marcinowi Drobiszowi za niezwykłą życzliwość oraz wnikliwe zainteresowanie się mną jako chorym człowiekiem i moimi problemami zdrowotnymi. Od pierwszej wizyty byłam otoczona opieką, wyczerpująco informowana o stanie zdrowia i wszystkich niepokojach, które mi towarzyszyły. Dziękuję za rozmowy wyjaśniające oraz uspokojenie mnie. Składam Panu doktorowi wyrazy szacunku i uznania za profesjonalną pomoc. Życzyłabym sobie i innym pacjentom lekarzy tak wysokiej klasy jak Pan. Jestem szczęśliwą ...
Opinia dodana przez: Magdalena G.

dr n. med. Jolanta Buczyńska-Chyl

Specjalistyczna Praktyka lekarska
ul.Mireckiego 10 "Nel-Med"
Radom

bardzo miła Pani Doktor która interesuje się pacjentem i potrafi wprowadzić pacjenta w wiadomości o chorobie Ma czas dla chorego .Ja osobiście zawdzięczam Pani Doktor nowe życie .Jestem bardzo wdzięczna .
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

dr n. med. Zbigniew Bułanowski

Wysoka 7
41-200 Sosnowiec

Przemiły człowiek, dobry fachowiec,bardzo solidne podejście do pacjenta - rzetelny, cierpliwy i co najważniejsze bardzo ludzki-bez tych wszystkich doktorskich fochów. Równie przyjemny i kompetentny wtedy kiedy nie trzeba płacić za wizytę.

dr n. med. Leszek Niepolski

LIVMED Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 2
64-300 Nowy Tomyśl

Profesjonalista. Najlepszy lekarz jakiego znam. Wiedza, kompetencje i fachowość. Wspaniały nie tylko lekarz ale i człowiek