Filtruj terminy

dr n. med. Łukasz Obrycki

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Wizyty domowe - Łukasz Obrycki

wizyta już od 150
Dr Obrycki leczył moje dziecko na zakażenie dróg moczowych. Wizyta przebiegała spokojnie i bez pośpiechu. Lekarz odpowiadał na moje wszystkie pytania ( dość liczne ) z cierpliwością :)
Widać było , ze lubi dzieci i jest lekarzem z powołania. Polecam dr Obryckiego i napewno do niego wrócimy.
Opinia dodana przez: Dagmara

dr n. med. Sławomir Olszewski

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

CM LIM

Pan Doktor z pewnością dysponuje ogromną wiedzą, ale na pewno brak mu podejścia do rodzica i do dziecka. Niedelikatny, cała wizytę krzyczał, chaotycznie tłumaczył sposób leczenia, zalecił stosowanie maści hormonalnej przez miesiąc u 3 msc dziecka (okazało się że maks. czas przyjmowania maści to 10 dni), nie słucha rodzica, a do dziecka nie ma absolutnie podejścia.
Zlecił komplet badań, nie wszystkie konieczne.

dr hab. n. med. Małgorzata Pańczyk-Tomaszewska

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1

Trafiłam pod opiekę Pani doktor w wieku ok 5 lat, w rozpoznaniu wodonercze obustronne, kamica nerkowa i zespół nerczycowy. Obecnie mam 22 lata, dzięki jej determinacji i kilku innych lekarzy z instytutu mogę prowadzić normalne życie bez stresu i większych wyrzeczeń. Pani Tomaszewska to prawdziwy anioł, umawiała mnie zawsze w szybkich terminach, na zaś robione badania aby wykluczyć inne schorzenia, pilnowanie wszelkich dalszych konsultacji w innych problemach zdrowotnych bo tez ...
Opinia dodana przez: Ewelina

dr hab. n. med. Mieczysław Litwin

Hipertensjolog, Nefrolog dziecięcy

Klinikna Nefrologii, Transplantacji Nerek i Nadciśnieni Tętn. IP CZD

Leczę córkę u prof. Litwina od 15 lat. Zupełnie nie zgadzam się z wcześniejszą opinią. Nigdy nie oczekiwał ode mnie gratyfikacji, zawsze cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Takie opinie jak ta z kwietnia 2013 są bardzo niesprawiedliwe i krzywdzące. Kiedy córka skończy 18 lat trudno będzie mi znaleźć lekarza, do którego będę miała takie zaufanie jak do profesora.
Opinia dodana przez: Joanna

dr hab. n. med. Helena Ziółkowska

Nefrolog dziecięcy

Bardzo kompetentna, uprzejma, cierpliwie udziela wszelkich wyjasnień, lekarz godny polecenia.

dr n. med. Jolanta Węglarska

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18

Dorosłym, a nawet bardzo dorosłym też pomaga nadzwyczajnie. Leczę się u Pani Doktor lat parę i jestem z Jej pomocy bardzo zadowolony. Znakomity lekarz i człowiek !
Opinia dodana przez: Waldemar

dr n. med. Beata Leszczyńska

Nefrolog dziecięcy

Co sie zdarza nieczesto, nawet gdy przyjmuje z funduszu traktuje pacenta
jak na prywatnej wizycie Co sie zdarza nieczesto, nawet gdy przyjmuje z funduszu traktuje pacenta
jak na prywatnej wizycie
Opinia dodana przez: Bronia

dr n. med. Joanna Latoszyńska

Centum Zdrowia Dziecka

Według mnie najlepszy lekarz jakiego spotkałam w całym moim życiu a było ich wielu.
Pani doktor nie jest wcale złą osobą tylko na taką wygląda trzeba z nią porozmawiać powiedzieć co i jak a ona wytłumaczy .
Jest specjalistom w tym co robi jest dokładna analizuje każdy wynik i szybko reaguje.

dr n. med. Anna Boguszewska-Bączkowska

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20

Pani doktor stara się pomóc dziecku, dobiera metody leczenia i badania po konsultacjach (w trudnych przypadkach), miła. Jedyną wadą jest to, że bardzo często się spóźnia ;)

dr n. med. Hanna Grzelak-Szymanik

Nefrolodzy dziecięcy w Warszawie