Lekarze Neurologopeda

mgr Marta Kozaryn

szkoła, przychodnia, świetlica terapeutyczna
Legnica

Pani Doktor bardzo kompetentnie zebrała wywiad, wysłuchała i zleciła konsultacje ze specjalistami. Obecnie prowadzi terapię neurologopedyczną mojego syna. i wspiera nas jako rodziców.. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewelina R.

mgr Anna Przerwa

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Katowicka 31
96-200 Rawa Mazowiecka

Jedyna logopeda, która potrafiła pracować z moim synem, profesjonalna, miła... jak drugie dziecko będzie miało problem z wymową to już będę wiedziała do kogo się zgłosić :)
Opinia dodana przez: ela

mgr Kamila Czarnik

Vitamed
Oświęcim

Świetny specjalista. Bardzo dokładnie bada i tłumaczy rodzicom. Indywidualne podchodzi do pacjenta. Bardzo miła i z świetnym podejściem do dzieci. Pomogła naszej córci. Dziękujemy i polecamy w 100%.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Iwona Hołub

Zielona Góra

Polecam Panią Iwonkę, gdyż dopiero ona wyjaśniła mi kompetentnie o co chodzi w tym wszystkim u mojego dziecka. Zajęła sie profesjonalnie. "Wyprowadziła" moja Zuzię z fatalnego zachowania, jak również Zuzia mówi juz pełnymi zdaniami, a nawet zaczęła czytać. Gorąco polecam tego specjalisę.

mgr Iwona Demiańczuk-Cieślak

Neurologopeda

Kalinowej Łąki 12/1
01-934 Warszawa

Fantastyczna osoba, które w niezwykle ciekawy sposób prowadzi zajęcia. Żadne dziecko się nie nudzi - mój starszy syn jest mocno zawiedziony, że już nie musi chodzić do Pani Iwony. Pani Iwona nie dość, że ogromnie serdeczna i sympatyczna to ma niezwykłe podejście do maluchów - nawet tych rozbrykanych, wymyślając im kolejne interesujące zadania. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

mgr Aneta Szymczak-Pawlak

Gabinet logopedyczny Aneta Szymczak-Pawlak
Plewiska
Poznań

Polecam. Synek z utęsknieniem wyczekuje kolejnego spotkania z panią Anetą, efekty są widoczne pomimo krótkiego czasu uczęszczania na terapię
Opinia dodana przez: Gosia
Pani Justyna jest osoba przemiłą, zarazem rzetelny neurologopeda. Widzę, że lubi swoją pracę, jest specjalistą w swojej dziedzinie. Życzliwe nastawienie do pacjentka oraz ogromna wiedza sprawia, że chcę się przychodzić ponownie. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: ula

mgr Anna Wilusz

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Stomatologicznej w Krośnie
Korczyńska 57
38-400 Krosno

przekonywujaca w temacie szerokie spektrum probiemu poszukuje ciekawej formy pracy z pacjentem nie zbywa .wyrazna poprawa i efekty pracy u wielu .oczekujacy przyjmowani na ustalona godzie.niejeden mlodszy logopeda moglby miec dobry przyklad jak pracowac w tym zawodzie.polecam.

mgr Sylwia Wruk

64-800 Chodzież

Witam Pani Sylwia jest bardzo miłą i kompetentną logopedką. Ma super podejście do dzieci polecam wszystkim! Moj synek zrobił duże postępy mimo ciężkiej choroby. Pozdrawiam

mgr Aneta Piasecka

Aneta Piasecka
Centrum Edukacji i Rozwoju ul. Warszawska 7 Sochaczew
96-500 Sochaczew

Bardzo profesjonalny specjalista! Jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu,z czystym sumieniem. Pani jest bardzo miła, uprzejma. Moje dziecko uwielbia zajęcia z Panią Anetą. No i widać duże postępy! Oby więcej takich specjalistów!

Ludwika Kunicka

Neurologopeda

11-500 Giżycko

Po prostu DZIĘKUJĘ za fachową pomoc. Po udarze nie mogłam pogodzić się z trudnościami w mowie, pisaniu, czytaniu. Byłam załamana. Świat wokół nie cieszył. Czułam się wyobcowana, bo kto rozumiał co mówię. Teraz dzieki ćwiczeniom, fachowej i bardzo dobrej terapii funkcjonuję prawie jak przed zachorowaniem.

Agata Filoda

Jaśminowa 4
71-502 Szczecin

Chyba najlepsza pani Neurologopeda / Logopeda w naszym mieście. Jest rzeczowa i profesjonalna, a przy tym bardzo miła. Byłam u wielu specjalistów w tej dziedzinie, lecz takiego podejścia i zaangażowania do tej pory nie spotkałam. Szczerze polecam. Pozdrawiam Pania Agatę.
{'id': 35770, 'name': u'Lubliniec'} Neurologopeda
                                       mgr Izabela  Rabus-Kaczmarczyk

mgr Izabela Rabus-Kaczmarczyk

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

NZOZ Pogotowie Ratunkowe "SAWMED"
ulica Majdanek 6
42-700 Lubliniec

Super podejście do dziecka i bardzo trafne porady. Terapia prowadzona profesjonalnie, w miłej atmosferze, rodzice kierowani jak postępować w domu by wzmacniać efekty. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Agata
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Neurologopeda
                                       mgr Monika Jaśniecka

mgr Monika Jaśniecka

Indywidualna Praktyka Neurologopedyczna
os. Batorego 59c
Poznań

Zrozumienie, życzliwość i takt to na pewno wyróżnia panią Monikę. Mama jest w podeszłym wieku i schorowana. Byliśmy u różnych lekarzy i terapeutów. Dopiero z tą panią mama chce współpracować i widać pierwsze postępy. Z czystym sumieniem mogę polecić.

mgr Iwona Peczka-Przygoda

Neurologopeda, Neurologopeda dzieciecy

Iwona Peczka-Przygoda
Przemysłowa
Lubań

Fachowa neurologopedka z ogromnym zasobem wiedzy i kompetencją. Doskonałe podejście do dzieci. Sympatyczna i kontaktowa.Chodziłam do tej Pani z moim dzieckiem,bardzo nam pomogła. Polecam

mgr Agnieszka Chojecka

Prywatny Gabinet Logopedyczny
Zwolińskiego 8a/4
96-200 Rawa Mazowiecka

Jestem pod wielkim wrażeniem. Gorąco polecam tego specjalistę.

mgr Wioletta Lewicka-Stępień

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Prywatny Gabinet Logopedyczny "GłosKa"
ul.Ożarowska 15
27-600 Sandomierz

Logopeda pierwsza klasa, bardzo mi pomogła z pracy z moim dzieckiem. Jest nie tylko śliczna, co w przypadku dzieci jest ważną sprawą, ale przede wszystkim bardzo kompetentną osobą. Dzięki niej moje dziecko lubi mówić. Bardzo dziękuje i najserdeczniej polecam wszystkim!

Anita Pęksyk-Sokalska

Aeskulap
Krakowska 5/7
26-610 Radom

Pani mgr w sposób indywidualny podchodzi do każdego dziecka jak i osoby dorosłej. Wkłada dużo serca w terapię. Dzieci ja uwielbiają tak jak mój syn:)

mgr Anita Milewska

Logopeda, Neurologopeda

Gabinet logopedyczny i wczesnej interwencji
Iława
14-200 Iława

świetny specjalista, bardzo dobre podejście do małych dzieci. dużo cierpliwości drzemie w tej Pani, poradziła sobie z moim dzieckim... chodzimy do niej od kilku tygodni i widać postępy u mojego dziecka.

mgr Violetta Miszkin

Terapia Mowy i Myslenia
Brzozowa 26
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo kpmpetentna i konkretna Pani, wzbudza zaufanie...
Opinia dodana przez: Wojtek