Lekarze Neurologopeda

Iwona Królak

ulica Wiśniowa 7
43-300 Bielsko-Biała

Pani Iwona jest bardzo rzetelną oraz profesjonalną osobą. Jest cierpliwa, ciepła i co najważniejsze ma bardzo dobre podejście do dzieci. Zawsze wysłucha cierpliwie zarówno dziecko jak i rodzica oraz wytłumaczy problem w szerokim zakresie. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

Anetta Krajewska

Correct Terapia Wad i Zaburzeń Mowy
12 go Lutego 25
82-300 Elbląg

Wiedza, fachowosć, kultura osobista. Tak oceniłbym specjalistę. Do p. Anetty trafiłem z moja mama po wylewie. Mimo, iz wylew nie był rozległy, ja jako osoba opiekująca się nią spostrzegłem problem z jej mową. Pani Anetta po wstępnej rozmowie natychmiast oceniła problem. Po kilku spotkaniach moja mama jest osobą sprzed wylewu. Cięzko spotkać osobą obdarzoną tak ogromną empatią, podejsciem do ludzi starszych. Dziękuję i polecam wszystkim mającym podobny problem.
Opinia dodana przez: Kryzysztof
{'id': 4986, 'name': u'Tczew'} Neurologopeda
                                       mgr Agnieszka Sznigir-Dorawa

mgr Agnieszka Sznigir-Dorawa

Neurologopeda, Neurologopeda dzieciecy

Gabinet Neurologopedyczny
Armii Krajowej 43F
Tczew

Jako rodzice jesteśmy zachwyceni Panią Agnieszką, zarówno od strony zawodowej, jak i prywatnej. Syn uwielbia Jej urozmaicone zajęcia, które niezwykle pomagają mu rozwinąć braki w wymowie, oddychaniu, jedzeniu... Polecamy na 110 %
Opinia dodana przez: Sebastian Rosa

lekarz Józef Oczadły

Kościuszki 16
40-047 Katowice

Leczyłam się już jako osoba dorosła (reranie). Po kilku wizytach "nauczyłam" się mówić, choć na początku w ogóle sobie tego nie wyobrażałam. Gorąco polecam.

mgr Dorota Włodarczyk

Neurologopeda, Logopeda

CMH
Kopernika3
58-500 Jelenia Góra

Terapia na najwyższym poziomie, przyniosła efekty których sama z córką się nie spodziewałam. Dziękuję za pomoc, polecam z całego serca Panią Dorotę.
Opinia dodana przez: Magdalena

Agata Pawlak

"Terapia mowy"
95-020 Łódź

Bardzo dobra logopedka z dużym doświadczeniem.Potrafi bardzo optymistycznie podejść do choroby dziecka co jest bardzo ważne dla rodziców.Szczerze polecam.

mgr Jagoda Tuchowska

Centrum Terapii i Psychoedukacji
Korabnicka 7A
32-050 Skawina

Moja terapia pod okiem Pani Jagody trwa już dwa lata. Był to czas, dość intensywnych ćwiczeń, który dzięki wsparciu Pani Jagody przyniósł bardzo dobre efekty. Dodatkowo forma prowadzenia zajęć jest bardzo interesująca, miła oraz radosna.
Opinia dodana przez: Grzegorz

mgr Anita Pociecha

ul. Bobrza 12/30
Wrocław

Zdecydowanie Tak, Pani Anita kompleksowo podchodzi do swoich pacjentów. Serdecznie polecamy wszystkich niezdecydowanym

Magdalena Lubiszewska

Witkiewicza 65 lok. 1
71-125 Szczecin

Jeżeli wędrujecie z dziećmi od psychologa do psychologa, jeżeli sugerowane podejście nic nie zmienia albo zmienia mało, zacznijcie od Pani Magdaleny. Poza kompleksowym wyjaśnieniem tła emocjonalnego i powiązań fizyczno-psychicznych, w tym oddziaływania na mowę, idealnie (w sedno) określi Wam dane zaburzenia u dziecka, a nawet 1 wizyta pokaze Wam kierunek, w którym nalezy isc. Fachowiec z zamiłowania. Takich jest niewielu.
Opinia dodana przez: Monika

mgr Katarzyna Stokfiszewska

Mowamed
Gustawa Morcinka 31
86-302 Grudziądz

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA PANI DOKTOR FACHOWO ZAJEŁA SIE MOIM SYNEM MA PODEJŚCIE DO PACJENTA POLECAM WSZYSTKIM
Opinia dodana przez: Izabela

Izabela Radzikowska

Gałków Mały

Pani Iza to wspaniały człowiek i specjalista. Syn jest zachwycony zajęciami a co najważniejsze widać efekty ich wspólnej pracy. Polecam
Opinia dodana przez: Sandra

mgr Magdalena Pochmara

Centrum Usprawniania
ul.Konstytucji 3Maja 2a lok.3
05-300 Mińsk Mazowiecki

Naprawdę fantastyczna kobieta!Jestem bardzo zadowolona.Polecam
Opinia dodana przez: bobas

Kamila Szary

Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii
Królowej Korony Polskiej 26/1, 1A
70-480 Szczecin

Pani Kamila godna polecenia w 100%. Rzetelna pod kazdym względem, wspanialy kontakt z dzieckiem, a po diagnozie , obszernie i dokladnie wytlumaczyla problem i jak z nim sobie poradzić. Podala zestaw ćwiczeń, dzieki ktoremu możemy wspomagać rozwój naszego dziecka. To co wyróżnia Pania Kamile to podejscie do problemu od innej strony ,a to z kolei działa na trafność stawianych diagnoz.
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Aneta Cieplicka

Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii
Zagórze
Warszawa

Moja córka miała przyjemność chodzić na terapią do Pani Anety. W ciągu roku zrobiła zdumiewające wszystkich efekty! Bardzo lubiła te zajęcia, chętnie na nie chodziła i pracowała z nami w domu. Pani Aneta ma w sobie cos takiego, że przyciąga do siebie dzieci, emanuje ciepłem i dobrą energią. Jako rodzice także czuliśmy się zaopiekowani i otrzymywaliśmy cenne wskazówki. Dziękujemy. Ula mama Nicoli
Opinia dodana przez: Ula

mgr Anna Madej

Pszów

Osoba kompetentna i bardzo wyrozumiałą dla dziecka. Syn bardzo chętnie ćwiczy z Panią Anią! Polecamy:)
Opinia dodana przez: Rafał

Marzena Walkowiak

Centrum Psychologiczno - Logopedyczne "Mavicus"s.c
Stalowa 3
Łódź

PANI DOKTOR WALKOWIAK ZAIMOWAŁA SIE MOIM SYNEM OD ROKU 2003 - CHCIALABYM ABY WSZYSCY LEKARZE MIELI TAKIE PODEJSCIE DO PACJENTÓW POLECAM WSZYSTKIM RODZICOM DZIECI Z PROBLEMAMI

mgr Aleksandra Hojda

Centrum Terapii Dziecka IMPULS
Żupy 2
Bydgoszcz

SUPER! Wybrałam się na konsultację z moim wcześniaczkiem, nie dość że dowiedziałam się wszystkiego o tym co, jak i kiedy powinien mówić, to jeszcze Pani podpowiedziała parę rzeczy jeśli chodzi o jego karmienie i rozwój w ogóle. Maluszek ani razu nie zapłakał tak było miło, a przy tym fachowo i konkretnie. Polecam!

mgr Anna Marlęga

Mickiewicza 31/1
10-900 Olsztyn

duży profesjonalizm i ogromne doświadczenie
Opinia dodana przez: jakobiana

mgr Angelika Stachowska

Gabinet pedagogiczno - logopedyczny
Gniezno Winiary
62-200 Gniezno

Bardzo polecam! Super konsultacje! Rzetelne omówienie istoty zaburzenia, ćwiczenia do domu. Zadowoleni!
Opinia dodana przez: Alb

mgr Monika Filipek

ul. prof. Jana Kozłowskiego 19/17
62-064 Plewiska

Pani Monika bardzo nam pomogła. Nasz synek miał ogromne problemy z mową, najbliższe otoczenie prawie wcale go nie rozumiało. W tej chili po rocznej terapii spokojnie komunikuje się z grupą rówieśniczą. Dzieci w przedszkolu, wychowawca i my sami rozumiemy syna. Pani Monika jest solidną osobą, jest bardzo lubiana przez nasze dzieci. Cieszymy się, że mogliśmy podjąć współpracę. Manuela A