Lekarze Neurologopeda

mgr Justyna Zajdel-Rapa

"Na językach" Nowoczesna Logopedia
ul. Naftowa 10/26
38-400 Krosno

Szczerze polecam Panią Justynę jako profesjonalną Panią logopedę, bardzo mocno zaangażowaną w swoją pracę! Ma ona świetny kontakt z dziećmi - mój 3-letni synek polubił ją już na pierwszych zajęciach i zawsze z radością oczekuje jej przyjazdu; ma bardzo dużą wiedzę, którą chętnie się ze mną dzieli i z każdych zajęć wynoszę jakieś konkretne wskazówki do samodzielnej pracy z dzieckiem w domu; udostępnia zawsze różne ciekawe i pomocne materiały; przeprowadza ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
Doskonały terapeuta. Duża wiedza. Bardzo indywidualne podejście. Dopiero zaczynamy terapię, ale jestem pod ogromnym wrażeniem pierwszych spotkań.
Opinia dodana przez: Monika

mgr Dorota Murzyńska

Otto-Prodent
Wrocław

Ma świetny kontakt z dziećmi, moje ją uwielbia. Zajęcia są rozwijajace i z wyobraznia. Polecam wszystkim, którzy szukaja specjalisty a przy tym bardzo pozytywnego czlowieka.
Opinia dodana przez: edytaedyta

mgr Justyna Brus-Josik

Spectrum Centrum Neurologii
ul. Milenijna 12a
Lublin

Polecam p.Justynę Brus Josik-jest bardzo dobrym logopeda.Dzięki niej mó syn nie ma problemów z poprawną mową i świetnie radzi sobie w szkole.

mgr Agnieszka Kowalczyk

Neuronis
Jutrzenki 6A
05-260 Marki

Zdecydowanie polecam panią Agnieszkę i jej metodyke oraz podejście do rehabilitacji dzieci. Polecam oddział w Markach ortosensis.

mgr Emilia Parasiak

LOGEMI
Aleja Zwycięstwa 10
83-110 Tczew

Nie znałam wcześniej lekarza, który miałby tak wspaniałe podejście do pacjenta a przy tym tak ogromną wiedzę i doświadczenie jak Pani Emilka. Polecam serdecznie.

mgr Alicja Beleć

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Przychodnia "HIPOKRATES" Sp. z o.o.
ulica Sikorskiego 19
67-200 Głogów

Pani Alicja to świetny specjalista. Miła, sympatyczna, dobrze przygotowana do zajęć. Wizyty zawsze przebiegały w przyjaznej atmosferze a każda wizyta była krokiem do przodu. Pani Alicji udało się dotrzeć do syna, zainteresować oraz zmotywować do pracy. Za każdym razem otrzymywaliśmy materiały do domu wraz z instruktażem w jaki sposób ćwiczyć. Bardzo profesjonale podejście i ogromne zaangażowanie. Dziękujemy za pomoc. Rodzice Leona
Opinia dodana przez: EWELINA
{'id': 27598, 'name': u'\u0141owicz'} Neurologopeda
                                       mgr Olimpia Brzozowska

mgr Olimpia Brzozowska

Gabinet logopedyczny
Bratkowice 33
Łowicz

Bardzo dobry lekarz. Pani Olimpia pomogła mojemu synowi. Doradziła co mamy robić i jak ćwiczyć również w domu. Spotkania były nam bardzo potrzebne. Polecam Panią doktor z czystym sumieniem. Moje dziecko mówi i rozwija się świetnie - dziękujemy :)
Opinia dodana przez: Justyna

mgr Renata Dziurdzia-Pernal

Neurologopeda, Oligofrenopedagog

Jana III Sobieskiego 14/7/15
Żagań

Specjalistka z szeroką wiedzą, uprzejma i wnikliwa. Odpowiada na każde pytanie i wątpliwość. Zdecydowanie godna polecenia.
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Neurologopeda
                                       mgr Beata Braszczok

mgr Beata Braszczok

Neurologopeda, Terapeuta

SŁOWO - gabineto logopedyczno - terapeutyczny
Nad Jeziorem 15
Tychy

Niesamowita cierpliwość oraz rzetelność. Doskonały instruktaż dla rodzica i zmotywowanie dziecka, które łatwe we współpracy nie było. Szczerze polecam.

Joanna Gamrat

43-100 Tychy

Do pani Asi trafiliśmy przez przypadek w sierpniu tego roku. Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy , ze jest to specjalista, w którego ręce chcemy oddać naszego dwulatka. Konkretna, kompetentna, podchodząca indywidualnie do problemu. Pani Asia potrafi znaleźć rozwiazanie w każdej sytuacji. Ponieważ nie mieszkamy w kraju, łączymy się online co wydawałoby się niejednej osobie TO NIE MOZE SIĘ UDAĆ a jednak się udaje! I te zajęcia naprawdę odbywają w należyty ...
Opinia dodana przez: Magda
{'id': 40457, 'name': u'Grudzi\u0105dz'} Pedagog
                                       mgr Małgorzata Byczyńska

mgr Małgorzata Byczyńska

Pedagog, Neurologopeda

Gabinet terapii logopedyczno-pedagogicznej, Małgorzata Byczyńska
aleja 23 stycznia 54d/39
Grudziądz

Pani Małgorzata to wspaniały specjalista. Bardzo dokładny wywiad na wizycie i dopasowane zalecenia do występującego problemu, wizyta bez żadnego pośpiechu. Pomogła 10 miesięcznemu niemowlakowi w problemach z jedzeniem pokarmów stałych i otwieraniem buzi podczas prób karmienia, zalecenia i zaproponowane ćwiczenia były na tyle skuteczne, że szybko było widać znaczną poprawę. Chętnie pojawimy się na kolejnych wizytach aby uzyskać cenne informacje i rady w zakresie integracji sensorycznej. Polecam

mgr Magdalena Leszczuk-Rugała

Storczykowa 12/3
Komorniki

Przede wszystkim trafna diagnoza, indywidualne podejście, brak szufladkowania. Bardzo dobry kontakt z dzieckiem, bez pośpiechu, z mega dużą cierpliwością. Profesjonalizm u Pani Magdy widać po wiedzy jaką posiada - tzn. powiedziała jak karmić dziecko, jak się z nim komunikować (autyzm) i jakie badania zrobić, by terapia odniosła skutek. Badania potwierdziły wstępną diagnozę, karminie terapeutyczne poprawiło komfort syna, a wprowadzenie piktogramów do komunikacji okazało się strzałem w dziesiątkę! Z niecierpliwością czekamy ...
Opinia dodana przez: Maciej

mgr Monika Hołda

Studio Optyczno Okulistyczne
Al Korfantego 62
40-161 Katowice

polecam panią Monikę Hołda, otoczyła naszego synka fachową opieką, jest to bardzo ciepła i serdeczna osoba, niezwykle cierpliwa. Terapia naszego dziecka nie była i nadal nie jest łatwa, bo jest to dziecko z cechami autyzmu. Uzyskaliśmy od tej pani duze wsparcie iwiele cennych rad.Terazszukamterapeuty integracjisensorycznej bo doradziła nam, że to też pomoże synkowi.Cieszę się, że ją spotkaliśmy i że nasze dziecko coraz więcej mówi i ma z nami lepszy kontakt. ...
Opinia dodana przez: Agnieszka J.

mgr Iwona Kowol

Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im.Dr Daaba
Kochcice

Pani Iwona pracowała ze mną przez prawie 5 lat od tego czasu wiele mnie nauczyła.. Do pracy podchodził z radością i chęcią pomagania innym. Bardzo miło wspominam te lata nuki i jestem wdzięczna że to właśnie Pani Kowol się mną zajmowałą.
Opinia dodana przez: Kasia

mgr Regina Panaś

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Prywatny gabinet logopedyczny
ul. Felińskiego 31/24
Kraków

Pani Regina jest wspaniałą, kompetentną, zawsze chętną pomagać innym osobą. Jej wiedza i zaangażowanie w terapię męża spowodowały, że znów mamy ochotę spotykać się z rodziną, znajomymi. Niegasnący optymizm i serce, które wkłada w swoją pracę powodują, że mąż - mimo trudności w porozumiewaniu się - podejmuje codziennie walkę ze swoimi słabościami i chętnie ćwiczy, by coraz lepiej mówić i funkcjonować. Zawsze wszystko nam wyjaśnia, ponadto jest dostępna pod telefonem ...
Opinia dodana przez: Emilia

mgr Alina Koleśnik-Nykiel

ulica Daszyńskiego 31/16
11-400 Kętrzyn

Super lekarz, potrafi kompleksowo spojrzeć na pacjenta. Synek lubi wizyty i lubi wykonywać ćwiczenia z Panią. Najważniejsze, że widać efekty ćwiczeń - a to najbardziej cieszy. Pani doktor bardzo dużo tłumaczy i wyjaśnia zarówno wątpliwości pacjentów jak i cel kolejnych ćwiczeń. Jest bardzo komunikatywna, nie ma problemów z ewentualnym przełożeniem wizyty, miła, sympatyczna a jednocześnie stanowcza i konkretna. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Ewa S...
{'id': 32372, 'name': u'Miko\u0142\xf3w'} Neurologopeda
                                       mgr Marzena Janik

mgr Marzena Janik

Neurologopedia Reggio i Tomatis
Okrzei 29
43-190 Mikołów

Pani Marzena Janik w krótkim czasie pomogła mojemu dziecku pozbyć się seplenienia, które było już długo utrwalane, inni nie mogli sobie z tym poradzić i sama myślałam, że już tak zostanie. Pani Marzena Janik jest w mojej ocenie świetnym, niestandardowym fachowcem, a przy tym bardzo miłą i ciepłą osobą. Dziecko ją uwielbia i nie chciało kończyć terapii :-) Pani doktor, bardzo dziękujemy!

mgr Magdalena Felińska

Neurologopeda Magdalena Felińska
Parkowa 24/9
78-300 Świdwin

Świetny specjalista. Polecam. Moja córka zachwycona podejściem. Efekty po paru spotkaniach. Miejsce dostosowane do osób niepełnosprawnych. Osoby tam pracujące przemile

mgr Dorota Jabłońska-Marchewka

w domu pacjenta
Legnica

Polecam wszystkim potrzebującym pomocy logopedycznej, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.