Joanna Gamrat

Neurologopeda

Długo szukałam odpowiedniego lekarza dla mojej mamy, u której zauważyłam postępujące problemy z pamięcią, wysławianiem się i nazywaniem przedmiotów oraz sytuacji z najbliższego otoczenia. Pani Joanna prowadzi terapie dla osób starszych, które cierpią na schorzenia z tego zakresu. Ma w tej dziedzinie szerokie doświadczenie i idealne podejście do pacjenta. Zajęcia były zawsze ciekawe i urozmaicone. Nie brakowało poczucia humoru i swobodnej rozmowy ale z drugiej strony również ciężkiej i systematycznej pracy. Dla osoby chorej terapia to na pewno wyzwanie. Zajęcia wymagały od mamy myślenia, koncentracji, kojarzenia pojęć i przedmiotów. Po ...

Pani Joanna prowadzi terapie dla osób starszych, które cierpią na schorzenia z tego zakresu. Ma w tej dziedzinie szerokie doświadczenie i idealne podejście do pacjenta. Zajęcia były zawsze ciekawe i urozmaicone. Nie brakowało poczucia humoru i swobodnej rozmowy ale z drugiej strony również ciężkiej i systematycznej pracy. Dla osoby chorej terapia to na pewno wyzwanie. Zajęcia wymagały od mamy myślenia, koncentracji, kojarzenia pojęć i przedmiotów. Po każdych zajęciach mama była zmotywowana i sama dużo ćwiczyła. Przy problemach z pamięcią ważne jest aby systematycznie ćwiczyć i powtarzać zwroty, które pozwalają osobie starszej samodzielnie funkcjonować - Pani Joanna pokazała nam jak to robić. Jak powinna z mamą ćwiczyć rodzina, aby jak najdłużej zachowała sprawność umysłu.
Pani Joanna wykonuje swój zawód z wielkim zaangażowaniem, cierpliwością i empatią. Serdecznie polecam Panią Joannę Gamrat.

Pani Asia to osoba kompetentna, profesjonalna; z dużym zaangażowaniem i życzliwością prowadzi terapię z dzieckiem. Jest konsekwentna, nie zraża się "fochami" dziecka, potrafi przezwyciężyć jego bunt wobec wymagających ćwiczeń i zmotywować je do pracy. Wyjaśnia kolejne etapy terapii, oczekuje współpracy i zaangażowania rodzica, pokazuje rodzicom w jaki sposób pracować z dzieckiem w domu, co i jak ćwiczyć, by osiągnąć efekty. Udziela fachowych wskazówek, dzieli się pomocami wspomagającymi terapię. Trafiłam do niej z dzieckiem 4,5 letnim mającym deficyty rozwojowe (rozwój na poziomie 2-latka - choć w przedszkolu zapewniano mnie, że wszystko jest w normie). W ciągu 2 lat terapii, dziecko nadgoniło opóźnienia, rozwinęło się i bez problemów rozpoczęło naukę w szkole. U Pani Asi "uczyliśmy się" prawidłowo mówić, poznawać litery, czytać metodą sylabową, ćwiczyliśmy myślenie abstrakcyjne, logiczne, przyczynowo-skutkowe. Ciężka praca, ale było warto, a efekty widać było ze spotkania na spotkanie. Polecam Panią Joannę Gamrat jako terapeutę.

Pani Asia to specjalistka, która pomogła osiągnąć mojemu synowi to, co wydawało się nieosiągalne. Bez "czarowania", obietnic bez pokrycia, przy pełnym zaangażowaniu, profesjonalizmie, konsekwencji, szerokiej wiedzy a przede wszystkim ludzkim podejściu do dziecka i rodziców wydobyła z niego pierwsze słowa a potem zdania. To dzięki jej ciężkiej pracy mogłam usłyszeć tak długo wyczekiwane:" Kocham Cię, mamo". U nas się udało. Mój syn od 8 lat jest pacjentem w gabinecie pani Asi. Sukcesywnie, na miarę swoich możliwości, pod okiem ludzi kompetentnych, czyni postępy. Zawsze,jako rodzic, mogę liczyć na wsparcie, cenne rady , życzliwość. Cieszę się, że na swojej drodze spotkaliśmy tak rzetelną i kompetentną osobę. Polecam z pełnym przekonaniem😊.

Rekomenduję Panią Joannę Gamrat jako świetnego neurologopedę z wielką pasją wykonującą swoją pracę. Od kilku miesięcy skutecznie pomaga mojemu 40sto-letniemu bratu powrócić do świata mowy i rozumienia słów, które utracił po ciężkim udarze lewej półkuli mózgu. Jej "ciepły" i profesjonalny kontakt z pacjentem mobilizuje go do pracy, co skutkuje znacznymi postępami w powrocie do zdrowia. Zdecydowanie polecam Panią Joannę Gamrat dla wszystkich osób cierpiących na afazję.

Polecam w 100%. Kuba jako 3 latek nie mówił - trafił na manualne torowanie głosek. Nie obyło się bez płaczu, ale dzięki temu że Pani Asia jest konsekwentna i wymaga tego od rodzica, nie dość że zaczął mówić to po pół roku płynnie czytał. Bardzo cenne jest to, że daje wskazówki do ćwiczenia w domu, bo wiadomo że bez systematycznej, codziennej pracy nie ma rezultatów. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na Panią Asię. Dziękujemy :)

Pani Asia ma super podejście do dzieci. Konkretne, bez owijania w bawełnę ale i z humorem. Syn od razu złapał z panią Asią wspólny język i efekty widać było bardzo szybko. Niełatwo zaciekawić i utrzymać trzylatka 60 min przy stoliku a pani Asi udaje się to za każdym razem. Świetna współpraca. Polecam z całego serca.

Fantastyczna specjalistka. Trafiłam do niej z 3-letnim synem, który nie mówił. Spotykamy się raz w tygodniu od około roku. Postęp jest niesamowity. Pani Asia świetnie "dogaduje" się z synem, a przy tym jest autorytatywna i w pełni profesjonalna. Każda minuta godzinnego spotkania jest wypełniona różnorodnymi, ciekawymi, angażującymi ćwiczeniami. Szczerze polecam!

Z polecenia znajomej postanowilam sprobowac terapii u pani Asi z 3-letnim synem, ktory ma opozniony rozwoj mowy. Dzieki zajeciom w gabinecie u syna znacznie rozwinela sie mowa. Zaczal cwiczyc juz na pierwszych zajeciach, gdzie z poprzednim logopeda nie chcial wspolpracowac. Zaluje jedynie tego, ze nie trafilam do pani Gamrat wczesniej. Pani Asia jest zaangazowana i konsekwentna. Starszy syn rowniez uczeszcza na zajęcia do tego gabinetu i jest znaczna poprawa. Polecam

Pani Asia jest zaangazowana i konsekwentna.
Polecam

Rekomenduję Panią Joannę Gamrat, świetną specjalistkę, dysponującą nie tylko budzącym respekt przygotowaniem teoretycznym, oraz znakomitym warsztatem, ale - i to może przede wszystkim - bardzo ciepłego, zjednującego swoją postawą człowieka, przy którym mali pacjenci odkrywają i zagospodarowują nieznane wcześniej potencjały. Moja Pola trafiła do Pani Joanny w wieku czterech lat, z dużymi deficytami w obszarze szeroko rozumianej komunikacji werbalnej. Po rocznej terapii postęp jest więcej niż satysfakcjonujący. Pozwala nam z nadzieją patrzeć na przyszłość Poli.

Profesjonalistka w każdym calu. Doskonałe podejście do dzieci. Mój syn dotychczas bardzo niechętnie ćwiczył z logopedą. Przeszliśmy traumę podczas zajęć z inną specjalistką. Teraz ćwiczy bardzo chętnie i robi ogromne postępy! Niestety nie każdy posiada taki dar jak Pani Joanna. Pani Asiu, dziękuję, że uczestniczy Pani z nami w tej trudnej i nierównej walce o zdrowie i samodzielność Olka.