Lekarze Kraków

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024
30-108 Kraków

Dzięki mojej córce, która leczyła się u dr Cichonia ja też trafiłam do niego. Moje zęby nigdy nie wyglądały dobrze ale dzięki doktorow wszystko się zmieniło. Mam korony EMax które niczym nie różnią się od prawdziwych zębów. Wyglądają fenomenalnie a ja wreszcie mogę się uśmiechać! Jeszcze raz doktorze bardzo dziękuję! A i najważniejsze poza tym że doktor jest świetnym fachowcem to jeszcze jest przystojny. ;-)
Opinia dodana przez: Zofia
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg ogólny
                                       prof. dr hab. n. med. Jerzy Sadowski

prof. dr hab. n. med. Jerzy Sadowski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

31-271 Kraków

Diagnoza kardiologii koszalińskiej-wymiana zastawki aortalnej serca i wstawienie bajpasa, facetowi który w codziennym życiu jest w pełni aktywny, sprawny fizycznie nie mający żadnych(powtarzam żadnych)zewnętrznych objawów nieprawidłowego funkcjonowania serca. Szok! Rozmowy i pytania : komu zawierzyć naprawę swego "silnika"- Internet i....... Kraków prof. Sadowski. Jak nawiązać z nim kontakt. Telefony .. - i wizyta w specjalistycznym centrum leczenia chorób serca i naczyń UNIKORDIA&UNIMEDICA w Krakowie. Bardzo rzeczowa i szczera rozmowa z ...
Opinia dodana przez: HONZA
                                       dr n. med. Krzysztof Gończowski

dr n. med. Krzysztof Gończowski

magnaDENT Centrum Stomatologii Estetycznej
Walerego Eljasza Radzikowskiego 138
30-001 Kraków

Gorąco polecam leczenie u dra Gończowskiego. Do Magnadentu trafiłam ze złamanym w połowie zębem i alarmującym stanem zapalnym w organizmie. Dzięki zdjęciu rentgenowskiemu 3D dr Gończkowski zdiagnozował poważne problemy w moim uzębieniu i ułożył plan leczenia, dzięki któremu obecnie mogę cieszyć się zdrowymi zębami. W gabinecie panuje profesjonalizm i miła atmosfera, a do zabiegów używany jest najwyższej jakości sprzęt. Dr Gończkowski poradził sobie nawet z wyciągnięciem z jednego z kanałów ...
Opinia dodana przez: Anna P.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Urolog
                                       dr n. med. Bohdan Pawlicki

dr n. med. Bohdan Pawlicki

Urolog, Chirurg ogólny

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Targowa 5/1
30-529 Kraków

Syn ma problemy z żylakami powrózka nasiennego.Mielismy różne wątpliwości i pytania związane z koniecznością operacji.Pan doktor telefonicznie nas wysłuchał i udzielił porady, polecił dobrego chirurga.Jestesmy mu wdzięczni,bo wykazał zrozumienie dla naszych etycznych dylematów (badanie nasienia).Polecamy gorąco doktora.
Opinia dodana przez: Agnieszka
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Laryngolog dziecięcy
                                       lek. med. Mariusz Cofała

lek. med. Mariusz Cofała

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Zakład Opiekuńczo Leczniczy nr 1
ulica Prądnicka 36
31-201 Kraków

Bardzo polecam Pana doktora… super podejście do dzieci; szybka i trafna diagnoza… po zabiegu cały czas się dopytuje o pacjentów… potrafi późnym wieczorem wrócić do szpitala żeby sprawdzić, ze na pewno jest wszystko dobrze mimo, iż od rana tez miał być w szpitalu ;) dzięki jego doświadczeniu jestem spokojniejsza o synka :)
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Internista
                                       prof. dr hab. n. med. Andrzej Gackowski

prof. dr hab. n. med. Andrzej Gackowski

Internista, Kardiolog

31-271 Kraków

Pasjonat.Lekarz z najwyższej pólki.Walczy o zdrowie pacjenta.Jest ze mną od ośmiu lat,które otrzymałem od Profesora choć inni nie dawali mi szans życia.

dr Hubert Huras

31-536 Kraków

Wspaniały lekarz !!!! Sympatyczny, rzetelny, pomocny, słuchający,a co najważniejsze to z ogromną wiedzą. Serdecznie polecam.

lek. med. Przemysław Włodek

Nefrolog, Internista

31-536 Kraków

Opiekę lekarską Pana doktora Włodka polecam całym sercem i szczeroscia. Jest On fenomenem na skalę naszego miasta. Wizyta jest profesjonalna i w pełni kompleksowa, a nawet wykracza poza ramy tego co nazywamy podstawową opiką lekarską. Pan doktor ambitnie próbuje dociec co jest powodem dolegliwosci u pacjenta i przeprowadza go przez poszczególne etapy leczenia roztaczając prawie ojcowską opiekę bez względu na porę dnia,konsultując wyniki badań, korygując sposoby leczenia oraz sugerując kolejne ...
Opinia dodana przez: Jan Z.

lek. med. Anetta Pawluś

Internista, Reumatolog

Centrum Medicover Bora Komorowskiego
Bora Komorowskiego 25 B
31-476 Kraków

Pani Doktor Anetta Pawluś, objęła mnie troskliwą opieką lekarską – postawiła mnie „na nogi”. Jest bardzo dobrym lekarzem, do pacjenta podchodzi całościowo, holistycznie! Ma ogromną wiedzę medyczną, jest przy tym niezwykle życzliwą osobą. Polecam!! Wdzięczna pacjentka, A. Zdanowicz
Opinia dodana przez: Anna Zdanowicz

lek. med. Magdalena Malaca-Zielińska

31-536 Kraków

W dniu dzisiejszym byłam pacjentką Pani Doktor-podczas badania USG. Żałuję ogromnie, że nie było mi dane spotkać Pani Doktor wcześniej-zapewne uniknęłabym rozczarowań i rutynowego traktowania-z jakim spotykałam się podczas obecnej (czwartej już) ciąży. Otwiera drzwi do gabinetu z serdecznym uśmiechem, profesjonalnie odpowiada na każde pytanie, pomaga i doradza w taki sposób, że pacjentka czuje się wysłuchana w stu procentach. Ma poczucie humoru i tworzy sympatyczną atmosferę wizyty:)Bardzo polecam!Życzę nam wszystkim ...
Opinia dodana przez: Magdalena Nesterak
                                       lek. stom. Olga Olszowy

lek. stom. Olga Olszowy

Stomatolog, Ortodonta

studium stomatologii estetycznej
Pawia 12 lok. 1
31-154 Kraków

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałem. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do pacjenta i pracy. Bardzo zaangażowana i to czuć od samych drzwi gabinetu. Nie sądziłem że da się lubić wizyty u stomatologa:) . Dla mnie zdjęcie aparatu to był bardzo smutny dzień xD
Opinia dodana przez: Łukasz
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog
                                       mgr Jacek Legierski

mgr Jacek Legierski

Psycholog, Psychoterapeuta

CBT Gabinety Terapii Poznawczo-Behawioralnej
Zygmunta Krasińskiego 30/2
30-101 Kraków

Kilka lat temu trafiłem do pana Jacka z problemem nerwicy połączonej z zespołem IBS. Wcześniej byłem u innych psychologów, przeróżnych lekarzy - dopiero terapia z panem Jackiem przyniosła pożądane efekty, dzięki którym zacząłem korzystać z życia :) Bardzo dziękuję i polecam!

dr n. med. Tomasz Pardała

31-536 Kraków

Bardzo dobry ortopeda ,empatyczny ,pelen profesjonalizm w tym co robi .DOskonale przeprowadzona operacja endoproterzy stawu biodrowego z dostepu przedniego ..Polecam wszystkim pacjentom takiego wspanialego ortopede.
Opinia dodana przez: WIESLAW

dr n. med. Barbara Postawa-Kłosińska

Choroby zakaźne

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1
30-548 Kraków

Przemiła Pani Doktor,trafiłam do tej Pani przypadkiem, ale wywarła na mnie dobre wrażenie,Polecam !!!
Opinia dodana przez: ilona

lekarz Roman Kuśnierczyk

Chirurg naczyniowy

31-536 Kraków

Nie lubię gloryfikować lekarzy bo także popełniają błędy ale w przypadku Pana dr Romana Kuśnierczyka mogę powiedzieć tylko jedno Wirtuoz chirurgii przez duże W. Poza tym bardzo przystępny sposób bycia w kontakcie z pacjentem.
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Internista
                                       lek. med. Iwona Wicher-Mulica

lek. med. Iwona Wicher-Mulica

Internista, Immunolog

31-271 Kraków

Wizyta w Luxmedzie w ramach pakietu. Potwierdzam poprzednią opinię. Trafiłem do Pani Doktror jako specjalistki od reumatologii. Wywiad dokładny łącznie z wczytaniem się w historię moich wcześniejszych dolegliwości związanych z kręgosłupem. Przekaz zrozumiały dla pacjenta- laika, który niekoniecznie zna się na nomenklaturze medycznej. Zostały zlecone badania by wyeliminować przypuszczenia, a opierać się na konkretach. Kolejną dla mnie bardzo zaskakującą rzeczą był telefon od Pani doktor zaraz po pierwszych badaniach labolatoryjnych ...
Opinia dodana przez: Piotr
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Fizjoterapeuta
                                       mgr Przemysław Sekuła

mgr Przemysław Sekuła

Fizjoterapeuta

Kinesia PRZEMYSŁAW SEKUŁA
Rogatka 1/U11
31-425 Kraków

Od dziecka mam problemy z kręgosłupem, często korzystając z rehabilitacji, masaży problem znikał zaledwie na 2 tygodnie, a następnie wracał. Dopiero wizyty u Pana Przemysława sprawiły, że czuję się lepiej i mogę normalnie funkcjonować - teraz na wizyty chodzę profilaktycznie co pół roku, a nie z konieczności. Dodatkowym atutem były porady jak funkcjonować w życiu codziennym i jakie ćwiczenia mogę wykonywać w domu. Pan Przemysław jest osobą bardzo sympatyczną i ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Jakub Zasada

dr n. med. Jakub Zasada

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

31-271 Kraków

Jestem pod dużym wrażeniem kompetencji Pana Doktor.Młody ale widać że to co robi to jego pasja poparta wiedzą nie tylko teoretyczną ale również praktyką.Zdecydowanie polecam.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog
                                       mgr Maria Wojtak

mgr Maria Wojtak

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home
Smolki 11a
30-513 Kraków

Polecam terapię u pani Marii Wojtak, która z uważnością i empatią podchodzi do pacjenta w gabinecie. Podczas terapii pomimo różnych momentów, nawet tych trudnych zawsze czułam się zaopiekowana. Terapię wniosła wiele dobrego w moje życie i zdecydowanie poprawiła komfort codziennego funkcjonowania.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Tomasz Myrdko

dr n. med. Tomasz Myrdko

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

31-271 Kraków

W miesiącu sierpniu 2020 roku przeszedłem operację serca, którą przeprowadził dr Tomasz Myrdko. Po dwóch miesiącach wszystko jest w porządku. Dr Myrdko to wspaniały kardiochirurg, kompetentny, niezwykle empatyczny i uprzejmy. Dziękuję Panu Doktorowi za bezinteresowną opiekę pooperacyjną i życzę dalszych sukcesów zawodowych. Pacjentom życzę w razie potrzeby spotkania właśnie takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Jan z Gorlic