dr Norbert Stachowicz

Ginekolog, Ginekolog położnik

2,7

Polecam. Lekarz- człowiek, a takich teraz mało. Kompetentny, życzliwy, cierpliwy, z dużą dawką uśmiechu i humoru. Nigdy nie podejmuje decyzji ad hoc. Jego wypowiedzi są spójne, logiczne i przemyślane. Pacjent otoczony najwyższą troską. Kontakt Pana Doktora ze współpracownikami również na bardzo dobrym, niemal rodzinnym poziomie - a jest to bardzo ważne np. przy operacjach. Potrafi dodać otuchy w najbardziej potrzebnym momencie. Dziękuję Panie Doktorze.

Wspaniały lekarz .Godny polecenia dla innych. Tacy lekarze powinni być wszędzie.Podejście do chorej osoby jest najważniejsze. To potrafi w każdym calu pan doktor. Wczoraj się o tym przekonałam. 🙂🙂

Nie polecam, pierwsza wizyta i trauma. Bolesne badanie, zero informacji. Leki mam wrażenie że przepisane ze względu na umowe z handlowcami bo nie pomogły a drogie. Radze pójść do kogoś innego.

Widząc pozytywne opinie na tej stronie jestem w niewyobrażalnym szoku. Doktor Stachowicz definitywnie zapomina w jak delikatnej profesji pracuje. Przychodząc na pierwszą wizytę ginekologiczną oczekiwałam konkretnego przekazu informacji oraz tłumaczenia wykonywanych po kolei działań, jednakże spotkałam się z kompletną ignorancją mojej osoby. Byłam przerażona wykonywanymi zabiegami, o których nie miałam pojęcia, nie wiedziałam co się dzieje. Można zrozumieć opóźnienie wizyty, jest to niezależne od lekarza, lecz nie zrozumiały jest dla mnie brak zainteresowania osobą, która nie miała wcześniej styczności z jakimikolwiek badanami ginekologicznymi. Przychodząc na wizytę, chciałam uzyskać istotnych informacji na temat swojego stanu zdrowia oraz zdecydować się na tabletki antykoncepcyjne. Lekarz nie byłby nawet świadomy moich chęci podjęcia antykoncepcji, gdyż zadał mi może dwa pytania. Na moje zainteresowanie tabletkami, dostałam kartkę z nazwą pierwszego lepszego środka antykoncepcyjnego bez uprzednich badań. Zdecydowanie odradzam, nie chciałabym żeby żadna z kolejnych pacjentek, szczególnie na swojej pierwszej wizycie, została tak potraktowana.

Poczułam się potraktowana przedmiotowo przez Pana Doktora, zero rozmowy i wywiadu z pacjentem, nieprzyjemne traktowanie.Zachowanie bardzo niekompetentne, nie ma mowy o następnej wizycie.

chyba moja najgorsza wizyta w poradni na staszica, a byłam tam u 4 różnych lekarzy... badanie ginekologiczne strasznie bolesne i nieprzyjemne, a pan doktor w połowie badania odebrał telefon komórkowy!! Totalny brak szacunku, traktowanie pacjentki jak "ciekawy przypadek" a nie jak człowieka... odradzam...

Zdecydowanie polecam, dobry fachowiec! Doradził jak leczyć, po wykonaniu całego badania. Badał delikatnie i bezboleśnie. W trakcie całej wizyty czułam się bardzo komfortowo.