Lekarze Nowogard

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRAXIS" Krzysztof Kosiński
ulica Dworcowa 2
72-200 Nowogard

Polecam !!!! Leczyła mnie i wyleczyła ,bardzo dobra w swoim zawodzie oby wszyscy tacy byli .Pozdrawiam Teofil
Opinia dodana przez: Teofil

Nowogard

To lekarz na którego możesz zawsze liczyć. Zawsze, bo nawet po godzinach pracy. Dokładna ,rzetelna , uczciwa i serdeczna .
Opinia dodana przez: Iwona

PRZYCHODNIA PRAXIS 2
3-GO MAJA
72-200 Nowogard

dr.pani marzena drobinska jest bardzo dobrym lekarzem godnym polecenia bardzo fachowo podchodzi do pacjentow sam lecze sie u pani droktor od 92 roku tak wiec zapewniam panstwa ze pani dr.marzena drobinska jest lekarzem godnym polecenia.

72-200 Nowogard

Pomimo młodego wieku ogromna wiedza wielkie doswiadczenie super podejscie do pacjenta. Wzbudza ogromne zaufanie. 10 lat lekarze lekceważyli moje dolegliwości. Dr kusak postawił diagnozę i wdrożył leczenie i wygląda na to że mnie wyleczy. Wielkie dzięki i że "zdrowego" serca polecam

"PRAXIS" Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Filia
5 Marca 12
72-200 Nowogard

Lekarz i fachowiec w jednym. Bardzo fajne podejscie do pacjenta, zawsze uśmiechnięty a przy tym bardzo rzeczowy, polecam!
Opinia dodana przez: sławek

72-200 Nowogard

Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą.Potrafi poświęcić pacjentowi bardzo dużo czasu na rozmowę.Jest to osoba która wzbudziła we mnie bardzo duże zaufanie.Takiego lekarza chętnie polecę znajomemu.Pacjentka

Kościuszki
Nowogard

Leczy moje zęby gdy byłam dzieckiem i bardzo miło ten czas wspominam choć wiadomo jak boją się dzieci, profesjonalna robota niektóre wypełnienia mam 20 lat i nie wypadło żadne , gorąco polecam

72-200 Nowogard

Super Pani Doktor, skuteczna z dużą wiedzą, kompetentna, szybka diagnostyka, ustawione leczenie pomogło. Polecam wszystkim z nadciśnieniem.
Opinia dodana przez: Zbigniew

MEDEX SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE - Filia
Kościuszki 36
72-200 Nowogard

Witam,jestem właśnie miesiąc po przeprowadzonej operacji dysektomii L5/S1 oraz stabilizacji miedzytrzonowej ALIF która wykonał Pan Doktor. Opieka przed jak i po operacyjna profesjonalna. Pan Doktor w pełni zrozumialosci wytłumaczył co mnie czeka przed i po operacji,jak całość wyglada. Nie zostawił nigdy bez upewnienia czy wszystko zrozumiałam. Operacja w pełni zakończona powodzeniem. Pan Doktor bez problemu przyjmuję na konsultacje nawet mimo braku miejsca w rejestracji. Chciałbym powiedzieć że z głębi serca ...
Opinia dodana przez: Małgosia

72-200 Nowogard

Profesjonalne podejście do pacjentki, konkretne odpowiedzi na zadane pytania, dostępny pod telef.komórkowym. Pomógł Nam przejść przez trudne chwile podczas ciąży. Żałuję tylko, że na początku ciąży nie trafiłam na Pana doktora!
POLECAM!
Opinia dodana przez: Agnieszka